Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

SENOJI TEMA ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 24 kovo 2010 - 14:10
nu kaip pradziai tai ideju jums su aprasymais, sekmes darbuojantis nail.gif
http://www.liveinter...ywordid=1161208
Atsakyti
Sveikos...

Noriu paklasut,is kokiu reiktu nert suknele vasarai,noriu krikstynom sau ir dukrytei nusinert sukneles,bolero ...
maxi nerandu su blizgesiu baltu...
yarn art summer man per stori
yarn art victoria patiktu visai,bet pas mus ju nera, ir begonios nera
perle 5 ir perle 8 kuom skiriasi?Ju gyvei nesu maciui,bet nete man visai patinka,kaina gera ir metrazas nemazas.
dar uztikau Linate siuliukus,50medvile,50akrilanas,pardaveja sake visai nieko jie nerimui,bet as kazkaip baidausi to akrilo labai,tai nezinau net,patarkite prasau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 03 24, 13:26)
Sveikos...

Noriu paklasut,is kokiu reiktu nert suknele vasarai,noriu krikstynom sau ir dukrytei nusinert sukneles,bolero ...
maxi nerandu su blizgesiu baltu...
yarn art summer man per stori
yarn art victoria patiktu visai,bet pas mus ju nera, ir begonios nera
perle 5 ir perle 8 kuom skiriasi?Ju gyvei nesu maciui,bet nete man visai patinka,kaina gera ir metrazas nemazas.
dar uztikau Linate siuliukus,50medvile,50akrilanas,pardaveja sake visai nieko jie nerimui,bet as kazkaip baidausi to akrilo labai,tai nezinau net,patarkite prasau bigsmile.gif

Su Linate nėriau dukrai darželiui išleistuvinę, visai nieko. Nors pardavėja ant jų sakė, kad jie nekrenta. Bastingos vestuvinės iš tokių nertos, nu super žiūrisi ir viskas ten gerai krenta biggrin.gif Manau vasarai bandysiu iš tokių. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.mano zigzagine,tik dar be pasukneles
user posted image
Atsakyti
Atsiprašau, pavadinime raidė pasimetė blush2.gif Paprašiau moderatorės ka ištaisytų beraštę doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2010 03 24, 14:41)
Sveikos.mano zigzagine,tik dar be pasukneles


Super thumbup.gif
Atsakyti
Jolitag, jau gyriau, bet perdaug nebus: super duper suknelė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 03 24, 13:26)
Noriu paklasut,is kokiu reiktu nert suknele vasarai,noriu krikstynom sau ir dukrytei nusinert sukneles,bolero ...
maxi nerandu su blizgesiu baltu...
yarn art summer man per stori
yarn art victoria patiktu visai,bet pas mus ju nera, ir begonios nera
perle 5 ir perle 8 kuom skiriasi?Ju gyvei nesu maciui,bet nete man visai patinka,kaina gera ir metrazas nemazas.
dar uztikau Linate siuliukus,50medvile,50akrilanas,pardaveja sake visai nieko jie nerimui,bet as kazkaip baidausi to akrilo labai,tai nezinau net,patarkite prasau bigsmile.gif

Labai puikus siulas yra Begonia thumbup.gif Gal dar vaziuosite i kita miesta ir nusipirksite,labai patariu.
Linate man patinka mezgimui is 2siulu,o nertas is 1siulo tai irgi visai neblogai ziurisi,krenta normaliai.Labai ekonomiski.
QUOTE(jolitag @ 2010 03 24, 14:41)
Sveikos.mano zigzagine,tik dar be pasukneles

wub.gif wub.gif wub.gif

bastinga ,isduokit paslapti,is 1 ar 2siulu Linate neriat sukneles?
Atsakyti
Ziogiene,Rasa.aciu labai ...uz patarimus...tai grieciausiai imsiu linate,nes man jie patiko bent jau rankose laikant bigsmile.gif ,o svarbiausia kaina gera,nes reisk 2sukniu,2 bolero,o kepuryte ar skrybeliuka nersiu is maxi gal...
Beje,kokiu vaseliu nert,2ar 2.5?

Jolitag,labai dailus zigzagiukai...o dar ant jusu atrodo labai graziai bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos ,neseniai prisiregitravau nes suzinojau kad cia galima pamatyti ir parodyti savo ir kitu darbus .Stai vienas is ju.
user posted image
Atsakyti
Aš irgi su panašiu klausimu blush2.gif

Mane pakerėjo servetėlinės - moherinukės ir norėčau ko nors panašaus vasarai.
Gal kuri jau mezgėte, ar turite nusižiūrėjusi modeliuką, prašau pasidalinkite. Ir kokie tada siūlai jai labiausiai tiktų g.gif

Ir apskritai, vilnietės, kur Vilniuje parduodami pigiausi ir kokybiškiausi siulai?
Vakar buvau CUP'e, tai vos neapsiverkiau - ir taip man nelengva su vienu vaiku nestuke.gif , kitu ant ranku kažkur nukeliauti, o ten ir siūlų nieko gero neradau (norėjau plonų bukle paderinimui su mohera "muselių" raštui), ir kaina didelė, ir aptarnavimas schmoll.gif
Beveik pagalvojau, kad joms keletas pelyčių neprošal būtų lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jolitag @ 2010 03 24, 14:41)
Sveikos.mano zigzagine,tik dar be pasukneles


QUOTE(rutcik @ 2010 03 24, 15:48)
cia galima pamatyti ir parodyti savo ir kitu darbus .Stai vienas is ju.


Kaip gražu 4u.gif
Atsakyti