Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios duona

nataliuncik, sveikinu susikurus savo bloga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 03 22, 19:44)
nataliuncik, sveikinu susikurus savo bloga thumbup.gif

Ir as sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2010 03 22, 19:57)
O vandens nereikia dėti į orkaitę?

Aš nedėjau. Ir viskas puikiai smile.gif

nataliuncik, dar vienas blog'as į mano stebimų gretas thumbup.gif
Atsakyti
Oi, ačiū merginos, malonu blush2.gif
Atsakyti
nataliuncik i FAVORITUS isimeciau 4u.gif stebesim lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 03 22, 23:42)
nataliuncik i FAVORITUS isimeciau  4u.gif  stebesim lens.gif

Prisidedu prie sveikinimų, jau tikrai bus ką paskaitinėti 4u.gif .
Atsakyti
Iskepiau as vakar duonele pagal Terra, tik gal per mazai kepiau, nes tokia slapia isejo ir kaip nedakepusi verysad.gif Bandysiu siandien vel kepti
Atsakyti
O as issikepiau su ruginiu raugu, bet per rugsti man schmoll.gif Matyt per ilgai rugo, uzmaisiau is vakaro, o kepiau ryte, tai buvo biski jau pakritus. Tiesa, tesla dariau siek tiek minkstesne(skystesne), tai duonyte gal kiek per slapia gavos.
Kad maziau rugsti butu gal reik raugo kieki mazint ir kildyt trumpiau?Ir gal tada miltu daugiau reik? g.gif
Na teks bandyt dar.
Dabar starteri pamaitinau kvietiniais miltais, bandysiu bulka su raugu, ziuresim kas gausis...
Atsakyti
wub.gif Pagaliau iskepiau 100 proc.rugine duona
Receptukas cia
http://www.nimbul.ru..._hleb_zakvaske/
Tik pas mane kazkodel tai kepimo laikas buvo daug ilgesnis g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*barbora* @ 2010 03 23, 11:07)
O as issikepiau su ruginiu raugu, bet per rugsti man  schmoll.gif Matyt per ilgai rugo, uzmaisiau is vakaro, o kepiau ryte, tai buvo biski jau pakritus. Tiesa, tesla dariau siek tiek minkstesne(skystesne), tai duonyte gal kiek per slapia gavos.
Kad maziau rugsti butu gal reik raugo kieki mazint ir kildyt trumpiau?Ir gal tada miltu daugiau reik? g.gif
Na teks bandyt dar.
Dabar starteri pamaitinau kvietiniais miltais, bandysiu bulka su raugu, ziuresim kas gausis...

Na va, pati paklausi ir pati atsakai smile.gif . Kvietinei dėk mažiau raugo, kad rūgšti nebūtų, dar gerai prieš kepant raugą pamaitinti kelis kartus (neperlaikant, kad neužrūgštėtų).
Atsakyti
noreciauiskepri grynai rugine ax.gif gal galit lietuviskai recepta parasyti trumpai nes su rusu abecele sunkiai man doh.gif

i dar klausimas..jei kepant duona orkaiteje, ar galima kepti silikonineje formoje? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 23 kovo 2010 - 10:36
QUOTE(Ulitka @ 2010 03 23, 11:25)
wub.gif Pagaliau iskepiau 100 proc.rugine duona
Receptukas cia
http://www.nimbul.ru..._hleb_zakvaske/
Tik pas mane kazkodel tai kepimo laikas  buvo  daug  ilgesnis  g.gif




Kepimo laikas man dabar tapo tyrimų objektu biggrin.gif (kepiau 2 val. pradžioje 260 C) na, finale galėjo dar pakepti.... Galvoju, kad dėl grūdų čia viskas arba reikia subalansuoti receptą, o tai darau 'iš akies', matyt reikia remtis kokia tai formule doh.gif .
Todėl ir įdomu duonas kepti, man azartas. Dabar pati ragaudama duoną kitaip ją vertinu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pipete: 23 kovo 2010 - 10:54