Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Migle79 @ 2010 03 16, 09:53)
Cipciuk, pasakiškas tortas thumbup.gif

O kaip jūs padarote tokią švelnią gėlių spalvą? Ar dažote masę iš karto ar jau gatavą gėlytę?


Padarau gabalą baltos masės ....padalinu į kiek noriu gabaliukų , ir kiekvieną dažau ....čia tie baltarusiški miltukai , tik dedasi nedauk ( praskiesti virintu karštu valdeniu ) .



Atsakyti
laba diena visoms 4u.gif Cipciuk, tortas tiesiog nuostabus bigsmile.gif mergaites, turiu klausima... turiu keliu spalvu dazu, raudoni, geltoni, zali ir melyni.. siaip jie nera labai intensivios spalvos.. o man reikia juodos spalvos.. ar imanoma kaip nors isgaut? bandyt pati nenoriu, nes dazu turiu labai nedaug, gaila eksperimentuoti unsure.gif
aciu uz atsakymus ir patarimus.. gal kas zino, kokiu kitu budu galeciau isgaut juoda spalva..
Atsakyti
Merginos
Skubiai reikia dvieju aukstu jogurtinio torto ir uus gyvom gelem. Beda kad vestuves jau penktadieni. Ar imanoma butu torta sukurti? doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 03 16, 12:34-->
QUOTE(sraigyte smile.gif @ 2010 03 16, 12:34)
...
aciu uz atsakymus ir patarimus.. gal kas zino, kokiu kitu budu galeciau isgaut juoda spalva..

As mase juodai nudaziau su astunkojo ( tikro ) rasalu ,na toks juodas skystis,kuri turi astunkojai. Tik nezinau ar tu LT toki dalyka kur nors gausi g.gif Man reikejo "varlyte" juoda padaryti,labai neblogai nusidaze.

Ir as turiu klausimuka del MMG. O ji be glicerino visai nesigautu? ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 03 16, 12:34-->
QUOTE(sraigyte smile.gif @ 2010 03 16, 12:34)
laba diena visoms 4u.gif  Cipciuk, tortas tiesiog nuostabus bigsmile.gif  mergaites, turiu klausima... turiu keliu spalvu dazu, raudoni, geltoni, zali ir melyni.. siaip jie nera labai intensivios spalvos.. o man reikia juodos spalvos.. ar imanoma kaip nors isgaut? bandyt pati nenoriu, nes dazu turiu labai nedaug, gaila eksperimentuoti unsure.gif
aciu uz atsakymus ir patarimus.. gal kas zino, kokiu kitu budu galeciau isgaut juoda spalva..
Kažkur skaičiau, kad juodą spalvą galima išgauti aktyvosios anglies (tablietės) pagalba, atseit ji nėra pavojinga smile.gif

QUOTE(Udriukas @ 2010 03 16, 12:56)
Merginos
Skubiai reikia dvieju aukstu  jogurtinio torto ir uus gyvom gelem. Beda kad vestuves jau penktadieni. Ar imanoma butu torta sukurti?  doh.gif
Dar turi laiko iki penktadienio mirksiukas.gif Šiandien iškepk lakštus ir pertepk tortą. Rytoj išlyginsi ir padengsi mase, ir dar liks laiko papuošimams smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Cipciukas @ 2010 03 16, 12:33)
Padarau gabalą baltos masės ....padalinu į kiek noriu gabaliukų , ir kiekvieną dažau ....čia tie baltarusiški miltukai , tik dedasi nedauk ( praskiesti virintu karštu valdeniu ) .

Tie dažai, kuriais dažote bezę?
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2010 03 16, 12:58)

Ir as turiu klausimuka del MMG. O ji be glicerino visai nesigautu?  ax.gif

aš darau be glicerino, kai kurios kepejėlės irgi 4u.gif
Atsakyti
Cipciuk,tortas nuostabus tiesiog thumbup.gif
Kad ir kur beeitu pynimas lotuliukas.gif vistiek grazu
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 03 16, 13:20)
aš darau be glicerino, kai kurios kepejėlės irgi 4u.gif

Aciu 4u.gif ,darysiu ir as . Tas glicerinas,turbut,del blizgesio.... Tiesa?

O Cipsiuko pynimas tai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2010 03 16, 13:33)
Aciu  4u.gif ,darysiu ir as . Tas glicerinas,turbut,del blizgesio.... Tiesa?

O Cipsiuko pynimas tai  blink.gif

Nea, jis dėl masės minkštumo, elastingumo, masė yra matinė, ji neblizga. Naudokite kuo riebesnį alyvuogių aliejų....ir viskas gausis ir be glicerino....

Cipciuk, man laaabai gražus Jūsų tortas 4u.gif thumbup.gif ir jubiliejus gražus 4u.gif


vestuvinį ik penktadienio juolab jogurtinį tikrai įmanoma suraityti.... 4u.gif tik gal sutvirtinimo šiokio tokio reikėtų, kad neįdubtų antras aukštas 4u.gif

lotuliukas.gif [/B]Gintare, skaniai iš tavo posto pasijuokiau tongue.gif
[b]Papildyta:

Kepejele, aš vis suku suku sau galvą ir mąstau, juk jeigu yra Dr.Oetker dažų pas Jus pirkti, tai turėtų būti ir standiklio grietinėlei g.gif juk firma tai ta pati, gal tik vadinasi kitaip mirksiukas.gif o kokio riebumo grietinėlę naudojat kepant tortus???? mano sesė Danijoj gyvena, bet jinai visai nesiorientuoja kas link tortų, pyrago musėt ir to iškepti nemoka lotuliukas.gif ir kiek esu Danijoj buvus tiek per jubiliejus, tiek parduotuvėse nesu mačiusi tortų va taip kaip pas mus nusipirkti, sakykit, kaip ten yra iš tiesų???? nevalgo jie, nesupranta kas do daiktas???? ar vertina lietuviško skonio tortus Danijoje - labai įdomus pasidarė 4u.gif nes jie pas mus kai atvažiuoja, va vyrą atsiveža, tai labai valgo, kai vaišini, bet sakau, gal iš mandagumo blush2.gif ar senai kepat??? prašom dažniau užsukti ir pasidalinti idėjomis, o gal ir tortukų turit parodyti, ką mėgsta ano krašto žmonės, ar skiriasi kuom nors????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 16 kovo 2010 - 13:56
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 08, 13:41)
merginos turiu klausimą, tų masių daugybė, aš dar jų neskiriu  blush2.gif , ir nelabai įskiertu kas kaip, ar galit pravesti konsultaciją ....darysiu makvyną, turbūt medutis ...., reiks dar susirasti bulvyčių masę (tą rasiu), žinau,kad sviestiniu tepti viršų, o kuom ten dengti geriausiai, kuria mase  g.gif , ten jų kelios rūšys, man kaip naujokei pirmakartei  lotuliukas.gif , kuri būtų priimtiniausia ir geriausiai sukalbama  ax.gif , ačiū kas nepasiųs skaityti temos, nes aš ją perkaičau daug kartų, tiesiog norėčiau patvirtinimo ir pasiūlymo su kuo geriau dirbti  blush2.gif

as pirma kart noriu kazka daryt,ale sedziu jau turbut 3val ir nieko nesuprantu,kas tas MM dengta,kad ir tas pastiliazas,kai padarysiu kaip juo padengti doh.gif o jei noriu keliu spalvi ir t.t. nu tamsus miskas juodai blush2.gif
kai baiginejau mokslus vireja-konditere visad sakaiu jau kas kas bet konditere nebusiu tikrai doh.gif lotuliukas.gif ale vistiek prisireike lotuliukas.gif
Atsakyti

Kepejele, aš vis suku suku sau galvą ir mąstau, juk jeigu yra Dr.Oetker dažų pas Jus pirkti, tai turėtų būti ir standiklio grietinėlei g.gif juk firma tai ta pati, gal tik vadinasi kitaip mirksiukas.gif o kokio riebumo grietinėlę naudojat kepant tortus???? mano sesė Danijoj gyvena, bet jinai visai nesiorientuoja kas link tortų, pyrago musėt ir to iškepti nemoka lotuliukas.gif ir kiek esu Danijoj buvus tiek per jubiliejus, tiek parduotuvėse nesu mačiusi tortų va taip kaip pas mus nusipirkti, sakykit, kaip ten yra iš tiesų???? nevalgo jie, nesupranta kas do daiktas???? ar vertina lietuviško skonio tortus Danijoje - labai įdomus pasidarė 4u.gif nes jie pas mus kai atvažiuoja, va vyrą atsiveža, tai labai valgo, kai vaišini, bet sakau, gal iš mandagumo blush2.gif ar senai kepat??? prašom dažniau užsukti ir pasidalinti idėjomis, o gal ir tortukų turit parodyti, ką mėgsta ano krašto žmonės, ar skiriasi kuom nors????
[/quote]
na tikrai nesu atkreipus demesio i grietineles standinkli,reiks pasidairyt...grietineles riebumas 38%.tortai tai cia keisti,pagrindas marcipanas,papuosimu jokiu ypatingu nera,dazniausiau grietinele apipurksta,tik nezinau kaip per sventes...gal per kokia firma ir imanoma kazka tokio gaut,bet abejoju...i mano torta-marskinius danai ziurejo ispute akys lotuliukas.gif dar tortai is grietineles yra,bet man jie schmoll.gif tokiu kaip lietuvisku tortu ivairoves danai tikrai nemate...tortus sau kepu senokai,tik nenaudodavau papuosimu blush2.gif dabar uzsikabinau jusu tortus beziurinedama...pagal uzsakyma kepiau tik du tortus,viena lietuviams,kita danams ax.gif tikiuos sulauksiu ju ir daugiau rolleyes.gif mano tortai du yra sioje temoje,nieko ypatingo palyginus su visais cia esanciais sedevrais blush2.gif o kurioj komunoj gyvena jusu sesuo?gal kur netoli sakau... ax.gif ir dekui kad atsiliepiat i mano zinutes,kazkaip mazai kas reaguoja i naujoke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 16, 12:55)
Kepejele, aš vis suku suku sau galvą ir mąstau, juk jeigu yra Dr.Oetker dažų pas Jus pirkti, tai turėtų būti ir standiklio grietinėlei  g.gif  juk firma tai ta pati, gal tik vadinasi kitaip  mirksiukas.gif  o kokio riebumo grietinėlę naudojat kepant tortus???? mano sesė Danijoj gyvena, bet jinai visai nesiorientuoja kas link tortų, pyrago musėt ir to iškepti nemoka  lotuliukas.gif  ir kiek esu Danijoj buvus tiek per jubiliejus, tiek parduotuvėse nesu mačiusi tortų va taip kaip pas mus nusipirkti, sakykit, kaip ten yra iš tiesų???? nevalgo jie, nesupranta kas do daiktas???? ar vertina lietuviško skonio tortus Danijoje - labai įdomus pasidarė  4u.gif nes jie pas mus kai atvažiuoja, va vyrą atsiveža, tai labai valgo, kai vaišini, bet sakau, gal iš mandagumo  blush2.gif ar senai kepat??? prašom dažniau užsukti ir pasidalinti idėjomis, o gal ir tortukų turit parodyti, ką mėgsta ano krašto žmonės, ar skiriasi kuom nors????


as ikisiu savo trigrasi blush2.gif nors gyvenu ne Danijoj, o Norvegijoj, manau turetu buti daug kas panasu...bent jau pas mus grietinele vienos rusies 38 proc. riebumo, esu daziusi skystais dazais ir visai nieko gavosi smile.gif standiklio nesu macius g.gif
tortu tikrai nedaug kur butu galima nusipirkti, parduotuvese dazniausiai saldyti biggrin.gif
siaip yra kepeju, kurios kepa pagal uzsakymus...
kiek teko skaityti ju forumus, dazniausiai tortus dengia marcipanu(buna net pirkti toks gatavas iskociuotas blynas) bet kepejos kurios tuom uzsiima, dengia ir saldainiu mase, cukraus mase( sudetis panasi i meian cukraus mase), sokolada rozem lydo su cukraus syrupu( cia yra pirkti jo jau gatavo), pati esu bandzius tik pieniska, tai gavosi toks kaip plastelinas, kartais cia kepejos dengia ir tortus, situo sokoladu smile.gif proporcijos syrupo skiriasi baltam ar juodam sokoladui, jeigu domina ar siaip kas idomu klauskit 4u.gif
labai atsiprasau, jei cia ne i tema ax.gif

aciu kad dalinates savo atradimais, pamokot mus, jus visos nuostabios kepejeles wub.gif 4u.gif

o kad butu i tema idesiu savo pora tortuka, kuriuos kepiau savo vaikuciams ax.gif
laukiu pastabu ar komentaru..
rafaelo, pastilazas
user posted image



medutis su zele gabaliukais, pastilazas ir marcipanas
user posted image
Atsakyti