Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(*GREISI* @ 2010 04 22, 13:48)
412 žinutėje atsakyta  biggrin.gif

Su šituo šiltnamiu viskas aišku. Aš domiuose paprastu plėveliniu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 04 22, 15:06)
o kokiame mieste jums ji gamino?i ta kaina iena ir pamatai muriniai,ir darbas?(surinkimas) g.gif

Vyras pats pastatė, viską darė pats - taigi darbas neįeina, tik medžiagos.

Čia pabandžiau nufotografuot iš vidaus pakėlimo mechanizmą 4u.gif .
Pakeliama su ta viena ilga rankena visas stogo viršus.
user posted image
Čia praverta, galima pravert daugiau, mažiau, kelios padėtys užsifiksuoja tais geležiniais žiedais smile.gif
user posted image
Gal kitąmet vyras sumeistraus tą automatinį atidarymą, tuomet rankenos nereiks. Šiemet ir taip reikia viską išbandyti, nes čia pirmas mūsų šiltnamis smile.gif
P.S Pirmoje nuotraukoje matosi du ilgi vamzdžiai ax.gif , čia ne kanalizaciją įsirengėm lotuliukas.gif . Kas domėjosi Kurdiumovo "protingu šiltnamiu" supras mirksiukas.gif - pabandėm padaryt tą sistemą, kad dieną oras šildytų žemę ir taip šiltnamis vėsintųsi, o naktį - žemė šildytų šiltnamį 4u.gif Pažiūrėsim, ar pasiteisins ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif bet kuriuo atveju jis gan nebrangiai atsiejo,lyginant su kt.ir toks nemazas!
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 04 22, 15:03)
nes čia pirmas mūsų šiltnamis  smile.gif


uzpavydejau tokio nagingo vyro blush2.gif
Atsakyti
pas mane po zemos siltnamyje kazkaip pazaliavo zeme, ar tai blogai, ka reiktu daryti? aciu, jei kas parasys, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 04 22, 16:03)

P.S Pirmoje nuotraukoje matosi du ilgi vamzdžiai  ax.gif  , čia ne kanalizaciją įsirengėm  lotuliukas.gif  . Kas domėjosi Kurdiumovo "protingu šiltnamiu" supras  mirksiukas.gif  - pabandėm padaryt tą sistemą, kad dieną oras šildytų žemę ir taip šiltnamis vėsintųsi, o naktį - žemė šildytų šiltnamį  4u.gif  Pažiūrėsim, ar pasiteisins  ax.gif

Vau bigsmile.gif dar ir šitą procesą padarėte bigsmile.gif Šaunuoliai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(nuliaX @ 2010 04 23, 20:55)
pas mane po zemos siltnamyje kazkaip pazaliavo zeme, ar tai blogai, ka reiktu daryti?

Gal vanduo stovintis buvo ilgai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 04 23, 21:22)
Vau bigsmile.gif dar ir šitą procesą padarėte bigsmile.gif Šaunuoliai thumbup.gif
Papildyta:

Gal vanduo stovintis buvo ilgai? g.gif

aha buvo, bet jis buvo zemai, nes pas mane takelis zemai o lysve virs jo apie puse ,metro, taoks kaip koridorius, tai toji duobe buvo pilna, o zeme vis gi dar kiek auksciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 02, 22:43)
Gal kuri žinote kainą tokio  šiltnamiuko ,

user posted image


Arba ziureti padevetus ,kaidaise tevai viso didelio siltnamio lankus pardave uz 25 lt doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Parasykit, prasom, ka veikiat siuo metu savo siltnamiuose.
Atsakyti
QUOTE(evansmum @ 2010 04 29, 17:47)
Sveikos  4u.gif

Parasykit, prasom, ka veikiat siuo metu savo siltnamiuose.

iš šiltnamio salotas ir ridikėlius valgom.
Jau reikės persodinti į lauką ankstyvuosius kopūstus.
Dygsta astros.
serenčius reikia persodinti į vazonus.
Chrizantemas nuskabinėti reikia ir pasodinti, kad įsišaknytų šiltnamyje.
Kanos dygsta.
gal ir viskas g.gif
Atsakyti
O, kiek pas tave visko daug blink.gif O man tik praeita savaite vyras padare siltnami, tai tik pasejau astras, gvazdikelius , cinijos ir vakar isodinau 2 krumus gortenziju, kad dar nenusaltu.
O kada jus pomidorus sodinsite, mano jau tokie dileli, dar ant palanges laikau g.gif
Atsakyti
priziuriu savo isnestus pomidorus,po biski viskas dygsta kas paseta,palaistyt,apdengt,nudengt,pravedint ir moraliskas ruosimasis sodinimui biggrin.gif
Atsakyti