Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(bryyla @ 2010 03 05, 11:34)
Aš gal kokius 10 kartų purškiu  ax.gif kartais mažiau, pagal poreikius...
Ir aš jo noriu  verysad.gif Monica greitai jo kilogramais turės vežtis  doh.gif  biggrin.gif


Aš kažkaip irgi purškiu nemažai. Vis galvoju, kad reiktų mažiau, bet neišeina biggrin.gif

O prie papaino tai tikrai jau eilė stovės biggrin.gif
Atsakyti
Monika, stai istrauka is el. parduotuves ea aprasymo bendro - " Svarbu prisiminti, kad dauguma eterinių aliejų netinka vartoti nėščiosioms ir matinančioms krūtimi moterims"

Gali pavardinti bent kelis? As cia vis nauju uzsimanau ea, o gal ju net negalima man siame gyvenimo periode g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2010 03 05, 17:11)
as nezinodama pima karta taip ir padariau, susimaisiau su kokosais ir issitepiau kojas ir suveike papajai  cool.gif



o kaip jie suveike? plaukeliai pavieniai ataugo ar kaip? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 03 05, 18:23)
galima apsipurkšti hidrolatu (hamam, levandų, ramun.)Jei oda sausa, ant virsaus trup. aliejaus užtepti. arba jau kremuką daryt.

Išbandžiau marulos. al. ir likau sužavėta rolleyes.gif Greit įsigėrė, neliko jokio riebumo ant veido, net į sausas rankas staigiai įsigėrė.

aciu uz info...dar sumasciau,gal i koki hidrolata arbatmedziu EA ilasinti,tik nezinau su kokiu cia deretu,kad kvapai nesipjautu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2010 03 05, 19:30)
aciu uz info...dar sumasciau,gal i koki hidrolata arbatmedziu EA ilasinti,tik nezinau su kokiu cia deretu,kad kvapai nesipjautu g.gif

ea neištirps hidrolate schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(andy @ 2010 03 04, 21:23)
pas save konspektuose radau, kad šlamučio ea yra mėlyniu (hematomų) "dievas". Tinka mėlynėms, randams  gydyti. Galima derinti su nerolio ea - didesnis efektas.



QUOTE(_Pandora_ @ 2010 03 04, 22:13)
kazkada buvau nemaza melyne isistaciusi, tai tepiau tamanais-padejo mirksiukas.gif




QUOTE(Ugvilė @ 2010 03 05, 00:56)
man tai sviestmedis gerai, bet ji naudoju tik kai susimusu, tai jei nesmarkiai tai is viso melynes nebuna, o jei smarkiau, tai mazesne daug  thumbup.gif


aciu visoms 4u.gif turbut reiks arnikos fitoli isigyt g.gif dabar dar tamanais pasitepliosiu. kaip tik turiu thumbup.gif
o sviestmedis tai turbut padeda tik jei iskart susimusus pasitepi? nes as juo (misiny su kitais) kuna tepu, bet nepastebejau, kad melynes kaip nors itakotu... o pasitept tik susimusus negaliu, nes as net nepastebiu kada susimusu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 03 05, 20:33)
ea neištirps hidrolate schmoll.gif

nepagalvojau...tada EA sumaisyti su emulsiniu vasku ir tai sumaisyti su vandeniu?
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2010 03 05, 11:21)
Aš papaina išbandžiau pažastims; nu atsidžiaugt negaliu  thumbup.gif
Nuskutau ir pasitepiau, tai graužė šiek tiek, bet neikyriai, procedūrą dariaujau visai vakare, tai greit nuėjau miegoti tongue.gif  Paskui na dar kokius tris rytus iš eilės po dušo pasitepdavau. Nu atauginėjo vos keli plaukeliai ir tie patys toookie švelnūs ir nestiprūs, ir toks vaizdelis išliko maždaug tris savaites, o tada aš juos jau su depiliatorium be vargo nuroviau ir vėl papainu pasitepiau  thumbup.gif

Jei kažką praleidau, tai labai atsiprašau blush2.gif O jūs kaip tą papainą tepėt, t.y. ten buvo kaikokie milteliai ir juos su vandeniu sumaišėt, ar kaip? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 03 05, 18:18)
Monika, stai istrauka is el. parduotuves ea aprasymo bendro - " Svarbu prisiminti, kad dauguma eterinių aliejų netinka vartoti nėščiosioms ir matinančioms krūtimi moterims"
Gali pavardinti bent kelis? As cia vis nauju uzsimanau ea, o gal ju net negalima man siame gyvenimo periode  g.gif

sakyk, ar rusų k. skaitai? turiu kbžnygą apie šį periodą, galėčiau permesti į meilą.
Atsakyti
išbandžiau dumblių hidrolatą biggrin.gif kur jūs tą smarvę jame randat? man jis kvepia džiovintais grybais lotuliukas.gif tik mano katinui jis kažkokią keistą reakciją sukėlė: pradėjo lakstyti aplinkui uostydamas orą ir gailiai kniaukdamas lotuliukas.gif
o šiaip tai oda labai švelni ir maloni liesti liko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2010 03 05, 18:43)
nepagalvojau...tada EA sumaisyti su emulsiniu vasku ir tai sumaisyti su vandeniu?


o kas tada gausis? schmoll.gif Lašinti EA į gliceriną ar solubolį ir juose ištirpinus pilti į hidrolatą wink.gif

QUOTE(aaam @ 2010 03 05, 20:46)
išbandžiau dumblių hidrolatą biggrin.gif kur jūs tą smarvę jame randat? man jis kvepia džiovintais grybais  lotuliukas.gif


o, mūsų gretos vis didėja biggrin.gif drinks_cheers.gif Katinas jaučia, kad geras daiktas, nori paragauti ax.gif
Atsakyti
Katik issiplakiau sau ir draugei kuno sviesta, prie visko idejau lanolino, kad riebesnis butu;> tooooks mmm gavosi;> ir lupu balzamo pasidariau;>
Monica sake, kad pasidalinciau siuo bei tuo. Norejau pasiteirauti ar yra gaminanciu sampuna arba duso zele?
nes as darausi. tik vat vis skystoki gaunasi..
tad vakar pasiemiau pas monica ksantano ir bandysiu siandien eksperimenta.

jei kam idomu, receptas:

Duso zele

100 ml liquid castile soap (net nezinau kaip cia lietuviskai isversti, gali pasiskaityti cia ---> http://www_drbronner_com/DBMS/LS.htm)
80 ml distiliuoto vandens arba hidrolato
saukstas aloe vera gel
glicerinas
pantenolis
vitaminas e
pasirinktas EA

viska susimaisom ir valio, galima naudoti. pries naudojima suplakti.
kaip minejau gaunasi skystas labai, todel siandien darau is roziu vandens geli ir tada bandysiu laime, gal bus panasu i tikra duso zele.

Sampunas

100 ml distiliuoto vandens ar hidrolato
4 v.s. liquid castile soap
2-3 v.s. pasirinktu vaistazoliu
sauktas aloe vera gel
glicerinas
pantenolis
kadangi turiu silko proteinu, ilasinu ir ju
pasirinktas EA (pagal plauku tipa)

kokiems plaukams kokios vaistazoles:

normalus: dobilai, ramuneles, medetkos, rozmarinai, levandos, asiuklis
sausi: taukes saknys, dobilai, apelsinu ziedai, levandos, seivamedis, ramuneles, medetkos
riebus: varnalesu saknys, rozmarinai, dilgeles, naslaite, pipirmete, citrinzole, azuolu zieve, citrinzole, arbatmedis
plauku slinkimui: dilgele, salavijas, levandos, bazilikai, rozmarinas

EA manau panasiai;>

jei naudosit vandeni ir vaistazoles, tai reikia uzplikinti vaistazoles vandeniu ir palaukt ~20min, kol pritrauks. nukosti, viska sumaisyti. jei su hidrolatu, tai tik viska suplakti ir vsio.pries naudojima suplakti. p.s. kieno plaukai sausi rekomenduojama ideti sauksta jojobos aliejaus.

as gaminu mamai, pati plaukus plaunu su rasulo moliu ir soda santykiu 1:3. ir perskalauju puodeliu vandens su v.s. abuoliu sidro acto.
yra visas judejimas, vadinasi no-shampoo, jei kam idomu, placiau parasyta cia:
http://babyslime.liv...com/174054.html

nuo nauju metu neploviau galvos su sampunu, ir pirmasyk galiu savo plaukus sutvarkyti be putu pagalbos, kas anksciau buvo neimanoma..

tai tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jonceponce: 05 kovo 2010 - 21:18