Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

dėl Ryčio,
nu man atrodo jūs tokią nuomonę būtumėte parašusios dar nepažiūrėjusios jo darbų, nes jau labai išgirtas jis buvo. o pažiūrėjus matosi, kad yra "aukštesnis" nei standartinis. tikrai yra daug prastesnių fotografų.

o su vienu geru ir brangiu fotografu buvom susitikę, bet dabar jau nelabai norim jo imti, nes jis fotografuoja tai kas jam patinka. Mums patiko jo nuotraukos, bet juk reikės ir stiliaus nuotraukų, ir su tėvais, ir kt. o jis tokių daryti nenori. vat ir reportažinės nuotraukos...


Atsakyti
QUOTE(UgNeliuke @ 2005 05 12, 10:54)
o su vienu geru ir brangiu fotografu buvom susitikę, bet dabar jau nelabai norim jo imti, nes jis fotografuoja tai kas jam patinka. Mums patiko jo nuotraukos, bet juk reikės ir stiliaus nuotraukų, ir su tėvais, ir kt. o jis tokių daryti nenori. vat ir reportažinės nuotraukos...
Kiekvienas fotografas yra su savo "nukrypimais". Lygiai taip pat kaip ir klientai yra skirtingi, man pvz.: šiuo metu turbūt labiau patiktų reportažinės nuotraukos biggrin.gif Beje, gal šio fotografo kokią nuorodą internete turi?
Atsakyti
QUOTE(jpg @ 2005 05 12, 11:18)
Kiekvienas fotografas yra su savo "nukrypimais". Lygiai taip pat kaip ir klientai yra skirtingi, man pvz.: šiuo metu turbūt labiau patiktų reportažinės nuotraukos biggrin.gif Beje, gal šio fotografo kokią nuorodą internete turi?


Nuorodos nera, bet jis siaip nesireklamuoja ir dirba tik su zurnalais, todel nelabai buvo patenkintas, kad ji susiradau.
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 05 12, 08:33)
taip važiuosim, man ten nuotraukos patiko, o jus?

nezinau net, gal ir nebolau butu, rreiks nueti apsitarti smile.gif
Atsakyti
Vaziuokit i fotoatelje, nes mes nevaziavom ir labai gailiuosi, planavom vaziuoti, o per ta jaudinimasi visai pamirsom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(august @ 2005 05 11, 11:42)
to: smiling girl - kas fotografavo jusu vestuves? ar telefonas - ne paslaptis? busiu dekinga uz info



Ginataras Česonis, tel. jau ne kartą skelbtas šiame forume smile.gif

tikiuosi smiling_girl nesupyks, kad už ją atsakiau 4u.gif
Atsakyti
Na žiūriu čia dažnai minimas Gintaras Česonis. Tikriausiai pirmas darbas kurį padarėm vestuvių labui po pareiškimų nunešimo tai profesionalaus fotografo paieškos, nes nuotraukos mums svarbios labai. man šio žmogaus darytos foto kaip gyvos, na kažkokią turi savo aurą. taip kad savo vestuvėms irgi pasirinkom šį fotografą. Tikiuos viskas pasiseks čiki, nors jauduliukas yra, ar gražiai fotkėse išeisim, ar jos irgi bus tokios ypatingos ir t.t. labai tikiuosi!
Atsakyti
QUOTE(Rutuka @ 2005 05 13, 13:10)
Na žiūriu čia dažnai minimas Gintaras Česonis.  man šio žmogaus darytos foto kaip gyvos, na kažkokią turi savo aurą. 

BUTENT!LABAI TAIKLIAI PASAKYTA!!! thumbup.gif
Atsakyti
Mums jo nuotraukytės irgi labai patiko, bet tiesą sakant ir kaina mus labai išgąsdino doh.gif Per brangus jis mums buvo blush2.gif
Atsakyti
o kokia kaina?
Atsakyti
aha...
idomu, uz kiek su jumis Gintaras susitare?
nes mes ji irgi pasirinkome..
Atsakyti
o jus už kiek?
Atsakyti