Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

sveikos,

gal kuri auginate šią gėlytę?
aš ją auginu nuo sausio mėnesio, tik po biškį lapai pradeda juosti ir nukrenta cry.gif jau mažai lapelių beliko, net nebežinau ką ir bedaryti, ir tręšiu ir dažnai laistau, ir purškiu, niekas nebepadeda.. Beje ir nežydi... Laista su nusistovėjusiu vandeniu.
Atsakyti
QUOTE(boruzele @ 2005 04 20, 11:54)
sveikos,

gal kuri auginate šią gėlytę?
aš ją auginu nuo sausio mėnesio, tik po biškį lapai pradeda juosti ir nukrenta  cry.gif jau mažai lapelių beliko, net nebežinau ką ir bedaryti, ir tręšiu ir dažnai laistau, ir purškiu, niekas nebepadeda.. Beje ir nežydi... Laista su nusistovėjusiu vandeniu.

Neauginu (nors labai norėčiau), nes labai sunki priežiūra: visada turi būti šilta žemė, jokių skersvėjų, lieti minkštu, nešaltu vandeniu (gal virintu kokiu ar lietaus) ir šiaip - rūpintias kaip mažu vaiku schmoll.gif .
Čia pora puslapių, kuriuos nurodė Regila. Geri, pasiieškok juose.
http://www.lapshin.o...ub/x-kinkan.htm
http://toptropicals....opics/index.htm
Atsakyti
Aš auginu smile.gif Kpl buvo šilta, vasarą, tai nereikalavo visiškai jokios priežiūros, kaip tik palaistyt mirksiukas.gif Ištisai žydėjo, o jau apie aromatą kambariuose turbūt nei nenupasakočiau mirksiukas.gif wub.gif O dabar, kai labai šalta, pas mane irgi neauga.Bet aš turiu viltį, kad atšilus orams viskas pasikeis į gerą pusę smile.gif o šiaip kamelijos už gardenijas, daug lepesnės, jų net judint negalima kai žydi ir tt. 4u.gif
Atsakyti
Pirkau žydinčią ir net negalvojau kad ji sunkiai prižiūrima ax.gif Žiemą krovė žiedus, bet nežydėjo, neįstengė, o dabar jau smile.gif
user posted image
Atsakyti
Dianela, koks grožis wub.gif
aš bent dvi turėjau, bet nė viena neišgyveno. Baisiai lepios. O štai mano bendradarbė jau kelis metus augina. Laisto virintu kambaro temperatūros vandeniu, purškia gan dažnai, laiko užuovėjoj, nes gėlė tikrai bijo skersvėjo, ir nuolat apkarpo ją (nebepamenu ar po žydėjimo, ar tada, kai lapus numesdavo. Pamenu tik kad stovėdavo stagarai ir nauji pumpurėliai skleisdavosi)... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 04 gegužės 2005 - 14:35
Aš turėjau, bet neišlaikiau. Tuomet dar nežinojau, kad jai reikia rūgščios žemės ir trašų. Jai pritrūko geležies skleistis žiedams, o man kantrybės su ja taikstytis cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianela @ 2005 04 24, 18:12)
Pirkau žydinčią ir net negalvojau kad ji sunkiai prižiūrima  ax.gif  Žiemą krovė žiedus, bet nežydėjo, neįstengė, o dabar jau  smile.gif
user posted image


Fantastiska nuotrauka
Atsakyti
as irgi tokia turiu ax.gif bet kaip zinau ne tik is savo, bet ir seses patirties, tai kai ji nori zydeti, tai reikia jai daug vandens, nors vistiek ji ta vandeni tik ziedu krovimui naudoja, tad apgeltusius ir nuvytusius lapukus reikia nurinkti sad.gif bet nieko, paskui atsigauna, ja apkarpai=suformuoji ir vel lauki ziedu mirksiukas.gif nes kitaip ji labai issikeroja sad.gif bet nesakyciau, kad ji lepi ax.gif
Atsakyti
Turi dvi tas gražuoles. Bet nesusikalbu su jom blink.gif Kaip jas prižiūrėti, ką daryti? Lapai gelsta džiūna krenta, pumpurai neišsiskleidžia, irgi nukrenta. Nu ko jai trūksta? Tūpčioju, popinu aš jas ir vistiek joms negerai cry.gif
Atsakyti
Turėjau ir aš tokią gėlytę. Tik gaila ji pas mane neišgyveno cray.gif Karts nuo karto pasvajoju, kad neblogai butų vėl ją įsigyti.
Kiek žinau jos mėgsta augti šviesioje, kone saulėtoje vietoje.
Pumpurai ir žiedai gali kristi dėl temperatūros svyravimo ir šilumos pertekliaus.
Jei gėlei per vėsu arba laistoma kietu vandeniu - nustoja augti, pagelsta lapai.
Atsakyti
Nu bandau ant palangės laikyti. Šviesos yra tiek kiek yra. Ir suprask - ar per vėsu jai ar per šilta. Radiatoriai tikrai nekaršti pas mus unsure.gif Laistau vandeniu iš čiaupo. O jis kaip minkštinamas? ax.gif
Atsakyti
Įpilus į plastikinį butelį vandenį palaikom kelias dienas,tai geriau nei vanduo iš krano. Gardenija mano mylimiausia gėlė,kvapas nerealus,bet turėjau kelias,taip pat neėjo susikalbėt. Labai noriu tokios,bet nenoriu vėl jos netekt,o be to ir papigiaiska.
Gardenijai reikalinga rūgšti žemė.
Atsakyti