Įkraunama...
Įkraunama...

Sagių pasaulis

"Saulėtas karnavalas"

user posted image

"Vakaro ramunė"

user posted image
Atsakyti
"Tigrine"
user posted image

Sidabrinis strichas"
user posted image
Atsakyti
Giagute jusu visos sages man tobulos 4u.gif dalitavit labai mielos sages,isskirtines 4u.gif
Atsakyti
aciu uz pastabas realiai sages grazesnes vis dar nelabai sekas graziai nufotkinti Giagute tavo sages kaip visada aukstumoj kaip tau sekas taip graziai padaryti viduriukus?
Atsakyti
Giagute--tavosios sages idealios thumbup.gif

vvaidute--man sita labai patiko


http://public.fotki....te/sages-2.html
Atsakyti
Zivivi nu tas Ceslovas tai super atrodo ,ir skamba thumbup.gif
Atsakyti
"fashionista"

user posted image
Atsakyti
dar sviezia
user posted image
Atsakyti
net nevardinsiu atskirai, visų sagės fantastiškos wub.gif
o čia mano tokia paprastutė ax.gif

Nr. 32
user posted image
Atsakyti
daug sagių, tarp jų nemažai ir vertų dėmesio, bet čia pasidarė tarsi lenktynės "kas daugiau prigamins". kai kurios kepa tarsi blynus: kaspinėliai, karoliukai ir jau iškepta, pas kitas paveiksliukas karoliukai, kaspinėliai ir jau sagė, net paveiksliukų temą "draugiškai" nusižiūrite g.gif
gerai, kad sekasi, gaunasi, bet pasigendu darbeliuose kruopštumo, kokybės ir "dūšios įdėtos" nematau. schmoll.gif
Atsakyti
Naujausios:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(RRita @ 2010 03 15, 16:30)
daug sagių, tarp jų nemažai ir vertų dėmesio, bet čia pasidarė tarsi lenktynės "kas daugiau prigamins". kai kurios kepa tarsi blynus: kaspinėliai, karoliukai ir jau iškepta, pas kitas paveiksliukas karoliukai, kaspinėliai ir jau sagė, net paveiksliukų temą "draugiškai" nusižiūrite g.gif
gerai, kad sekasi, gaunasi, bet pasigendu darbeliuose kruopštumo, kokybės ir "dūšios  įdėtos" nematau.  schmoll.gif


Kazkodel jauciu, kad cia lyg ir i mano darzeli akmenukas mestas... Per savaitgali padariau nemazai sagiu. Bet tikrai ne kiekio siekiau, o bandziau isnaudoti laika. Jus net neisivaizduojate, ka reiskia gryzus po darbo padaryti seimai valgyti, pasiruosti rytojaus darbo dienai ir tik tuomet sestis prie sirdziai mielo darbo.. To laiko tiek mazai, o galvoje knibzdete knibzda idejos, kurias norisi igyvendinti. Galetum per nakti krapstytis, bet negali. Rytoj anksti keltis...

Manau, cia ne lenktynes, bet ilgojo savaitgalio deka tiek nauju darbu prikurta. Ir dusia ideda tikrai kiekviena, gal vienai prasciau, kitai geriau iseina viska igyvendinti, bet tikrai kiekviena ideda dali saves i kurinelius. Kiekvienai cia rodanciai savo darbelius sau pacioms tie darbeliai yra be galo mieli ir artimi... O kas del besikartojanciu temu - labai paprasta - gal skonia sutampa, o gal paveiksleliai patinka, gal ideja randa kaip igyvendinti... Kad ir tas pats pienes pukas, su jais sagiu labai daug, bet kiekviena skirtinga ir savotiska, nors ir apie "ta pacia tema".. Tokia mano nuomone. 4u.gif
Atsakyti