Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

O gal galit greit patart ka galima naudot storiems plaukams? Truksta blizgesio ir siurkstus labai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mududu @ 2010 05 28, 15:46)
O aš galvojau gal į kokią purškiamą tarą pasidaryt tą dezinfektantą ir purškaliot visur? Man šildytuvai/lempos/žvakės labai sausina orą, norėtųsi kažko drėgnesnio. Kaži ar taip įmanoma? unsure.gif


Ką gali išsausinti EA garintuvas? Maža arbatinė žvakutė, truputis vandens į dubenėlį ir keletas lašų EA... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mududu @ 2010 05 28, 14:46)
O aš galvojau gal į kokią purškiamą tarą pasidaryt tą dezinfektantą ir purškaliot visur? Man šildytuvai/lempos/žvakės labai sausina orą, norėtųsi kažko drėgnesnio. Kaži ar taip įmanoma? unsure.gif


aš tai pilu į vandenį ir purškelioju.
Atsakyti
QUOTE(Mududu @ 2010 05 28, 16:16)
Na, čia ne visai kosmetinė priemonė, bet tiesiog nebežinau, kurioje temoje beklaust.

Beskaitinėdama greipfrutų eterinio aliejaus aprašymą radau, jog jis tinkamas patalpų dezinfekcijai. Bet kaip jį naudoti? Kame tą EA ištirpinti? g.gif


Purskalas neblogas gaunasi ir su paprastu vandeniu, girdejau, kad istirpinti EA naudoja distiliuota vandeni arba spirita. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos, už patarimus. Bandysiu ir aš paprastai pasipurškaliot.
Atsakyti
Aciu visoms uz patarimus blink.gif
Atsakyti
Gal kam reikia Germaniškų ramunėlių (vaistinių ramunių) ea? Turiu naują 5 ml 4u.gif
Atsakyti
laba diena, gal kartais turite nagu stiprinimo misinuko koki recepta? zinau kad galima maisyti ricinos alieju su Ylan ylang EA. Gal dar kas zino kokius aliejus galima naudoti norint sustiprint nagus?
Atsakyti
Sveikos, merginos,

gal galėtumėte įmesti konkretų receptą mišinuko, skirto venoms ir kapiliarams ant kojų...Nusipirkau iš AN kiparisų EA, hamamelių hidrolatą, dar norėjau tamanų, bet nebuvo. Gal kiparisų EA tiktų maišyti ir su kitu baziniu aliejum, ne tik su tamanais? Gal dar kažko dadėti reiktų? Tačiau ką ir kokiu santykiu tiksliai maišyti, tai niekaip nesugebu surasti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsena84 @ 2010 05 31, 16:02)
laba diena, gal kartais turite nagu stiprinimo misinuko koki recepta? zinau kad galima maisyti ricinos alieju su Ylan ylang EA. Gal dar kas zino kokius aliejus galima naudoti norint sustiprint nagus?

Reikia aliejų (dabar nebepamenu kokį tiksliai) pašildyti ir jame pamirkyti nagus 4u.gif
Atsakyti
aš pasidalinsiu dezodoranto receptu :
kai lieka thai akmenuko kristalo duženos (kada nors vistiek subyra), tai sudedu i seną nivea rutulinio deziko indelį (jis atsidaro;) ir užpylusi vandeniu įvarvinu natūralaus sandalmedžio ar muskuso aliejaus (parsivežėm iš egipto, bet manau jus žinot ir kur lt rast) - tai va kvapnus ir natūralus dezodorantas, o beje akmenuko poveikis tik sustiprėja pastebėjau (tik reik leist gerai ištirpt jam). Ir vyrui lb patinka toks..aisku kvapa kokį nori gali įvarvint mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maumė: 31 gegužės 2010 - 18:49
QUOTE(maumė @ 2010 05 31, 18:48)
aš pasidalinsiu dezodoranto receptu :
kai lieka thai akmenuko kristalo duženos (kada nors vistiek subyra), tai sudedu i seną nivea rutulinio deziko indelį (jis atsidaro;) ir užpylusi vandeniu įvarvinu natūralaus sandalmedžio ar muskuso aliejaus (parsivežėm iš egipto, bet manau jus žinot ir kur lt rast) - tai va kvapnus ir natūralus dezodorantas, o beje akmenuko poveikis tik sustiprėja pastebėjau (tik reik leist gerai ištirpt jam). Ir vyrui lb patinka toks..


Pats kvapas ant jūsų kūno ar ir pats jį naudoja?
O muskusas įdomu toks tiktų? http://www.nimfali.l.......=54&lang=lt Kitokio lt ir nemačius pirkti.
Papildyta:
QUOTE(blv @ 2010 05 31, 16:09)
Sveikos, merginos,

gal galėtumėte įmesti konkretų receptą mišinuko, skirto venoms ir kapiliarams ant kojų...Nusipirkau iš AN kiparisų EA, hamamelių hidrolatą, dar norėjau tamanų, bet nebuvo. Gal kiparisų EA tiktų maišyti ir su kitu baziniu aliejum, ne tik su tamanais? Gal dar kažko dadėti reiktų? Tačiau ką ir kokiu santykiu tiksliai maišyti, tai niekaip nesugebu surasti... 4u.gif


Galite kaip bazinius aliejus naudoti medetkų ir arnikos fitolius (yra aromanatural). Arba visus tris, kai tamanai atsiras. Iš ea dar tiktų pelargonijos+citrina+kiparisas.
O koncentracija lygtais 3%. (Jei 50ml aliejų, tai ea 30 lašų)
Atsakyti