Įkraunama...
Įkraunama...

A-DERMA

Sveikos 4u.gif

Noreciau pasiteirauti apie A-DERMA kosmetika smile.gif gal naudojancios labiau pakomentuos g.gif 4u.gif

Mano oda misri, alergiska, dauguma kremu naudojimu baigiasi nelinksmai, o dar kai dermatitas uzpuola... doh.gif kolkas esu apsigydziusi odele, ir susidomejau sia firma, noretusi koki kremuka pabandyti smile.gif
Atsakyti
girdejau, kad atopiniam dermatitui gydyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ciku_caku @ 2010 02 10, 22:07)
girdejau, kad atopiniam dermatitui gydyt  thumbup.gif


Va va, sita ir as girdejau smile.gif o ir sicia mamyciu pasisakymus skaiciau, kad ir vaikuciams naudoja, super padeda, tai gal sakau, tikrai gera produkcija. Kad tik nesukvailiotu mano oda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Klapuske @ 2010 02 10, 21:49)
Sveikos  4u.gif

Noreciau pasiteirauti apie A-DERMA kosmetika smile.gif  gal naudojancios labiau pakomentuos g.gif  4u.gif

Mano oda misri, alergiska, dauguma kremu naudojimu baigiasi nelinksmai, o dar kai dermatitas uzpuola... doh.gif  kolkas esu apsigydziusi odele, ir susidomejau sia firma, noretusi koki kremuka pabandyti smile.gif

Sveiki as naudojau savo kudikiui prausimosi alieju ir po nusimaudymo patepdavau kuno losijonu tos firmos tai oda vaiko pagerejo per pora dienu.Niekas netikejo kad kazkokia priemone is vaistines gali padeti.O rezultatas stulbinamas.Beje sias priemones pirkau Norvegijoje ir nieko apie jas nezinojau vaistineje pasiule tai ir nupirkau, nes nebezinojau kaip gydyti vaiko veideli nes atrode baisiai.O dabar super.
Atsakyti
Gal kuri bande riebios odos serijos prausikli, pakuote su melsvais ornamentais,tokia: user posted image ?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 11 02, 19:22)
Gal kuri bande riebios odos serijos prausikli, pakuote su melsvais ornamentais,tokia: user posted image ?


As buvau parsisiuntusi, na nezinau,ghmm sitas produktas man kazkaip nepatiko, nors siaip naudoju A-dermos kremus savo hyperalergiskai odai doh.gif sausino prausiklis (mano misri, i sausuma oda), kvapas toks nemalonus, ir atrodo kad dirgino oda, tai meciau salin.

Taip pat, nusiprausus nebudavo to svaros ar gaivumo jausmo kaip su kitais prausikliais, ar besarmiais muilasis (siuos labai pamegau).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klapuske: 02 lapkričio 2010 - 18:36
QUOTE(Klapuske @ 2010 11 02, 19:35)
As buvau parsisiuntusi, na nezinau,ghmm sitas produktas man kazkaip nepatiko, nors siaip naudoju A-dermos kremus savo hyperalergiskai odai doh.gif  sausino prausiklis (mano misri, i sausuma oda), kvapas toks nemalonus, ir atrodo kad dirgino oda, tai meciau salin.

Taip pat, nusiprausus nebudavo to svaros ar gaivumo jausmo kaip su kitais prausikliais, ar besarmiais muilasis (siuos labai pamegau).

Va va,kaiptik rasoma,kad sitas prausiklis kazkokia lipidine plevele suformuoja, tai gal todel,kad perdaug to sausumo/svaros jausmo nebutu g.gif Hmm...manau nepirksiu tada jo. Siaip radau uz nepilna kaina,todel susidomejau.
Drauge naudoja zalioj pakuotej,tai sake labai patinka,gerai nuprausia veida, israse dermatologe.
Atsakyti
Savo vaikui, sergančiam atopiniu dermatitu, išbandžiau šį A-dermos Exomega emolientą-balzamą. Jis pakankamai tirštos konsistencijos, vasarai gal šiek tiek riebokas, tačiau odelei šis balzamas patinka. kartosiu.
Nors sudėtyje yra vienas ne ypač geras konservantas (Phenoxyethanol), tačiau kituose emolientuose būna ir blogiau.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 19 liepos 2014 - 15:24
Spalio 2-15 dienomis papildoma 10 proc. nuolaida A-derma Exomega prekėms thumbup.gif Su mūsiškėmis geriau nelyginti smile.gif Siunčia į Lietuvą
http://www.cocooncen..... 08:45:23_ENG

Labai patiko šis prausiklis sausai odai, skaniai kvepia, nesausina prausiant odos. Kartosiu smile.gif
http://www.cocooncen...00ml/11790.html
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 02 spalio 2014 - 09:27