Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

QUOTE(nataliuncik @ 2010 03 03, 16:24)
Turit omenį korėta? Truputi nesupratau  blush2.gif


Taip taip korėta tokiom didelėm skylėm, nu lyg urvai 1cm. skersmens mano duonelėj išrausti verysad.gif
Kaip olandiškame sūtyje blink.gif
vaikai nenori "tokios skylėtos". doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2010 03 03, 16:39)
Taip taip korėta tokiom didelėm skylėm, nu lyg urvai 1cm. skersmens mano  duonelėj išrausti  verysad.gif
Kaip olandiškame sūtyje blink.gif
vaikai nenori "tokios skylėtos".  doh.gif

Merginos atvirkščiai bando padaryt korėta duona, ypač ciabatta, o čia atvirkščiai bigsmile.gif
O su kuo darot duona? Su raugų ar mielėm?
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 03 03, 16:52)
Merginos atvirkščiai bando padaryt korėta duona, ypač ciabatta, o čia atvirkščiai bigsmile.gif
O su kuo darot duona? Su raugų ar mielėm?


Su jogurtu ir kepimo milteliais, blush2.gif pagal neseniai, kažkurios merginos idėtą receptą. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2010 03 03, 16:58)
Su jogurtu ir kepimo milteliais,  blush2.gif  pagal neseniai, kažkurios merginos idėtą receptą. ax.gif

Pabandykit kitą receptą, kepimo milteliai (soda) reaguodami su rūgštim (jogurtas, kefyras, grietinė) išpurena duoną/keksą/pyragą
Atsakyti
sveikutes, prisijungiu ir as prie jusu. smile.gif
perskaiciau visas temes, prisirinkau informacijos ir bandziau kepti duonyte, iskepus ir atpjovus keleta riekeliu ziuriu kad pluta atsokusi ir niekaip nesupratau kodel g.gif
Atsakyti
sveikos, kepejos 4u.gif as cia ne i tema, bet gal kartais kuri zinot riestainiu recepta? bigsmile.gif dukrai i darzeli nestis...sakau ka cia pirkti, gal galima iskepti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 03 01, 18:18)
Įdomu kaip taisys be atsarginių dalių.

Šiaip jei neturi dalių, bet galioja garantinis, tai turi duot naują daiktą smile.gif čia mano vyrui yra taip sakę pačiuose Seniuose, kai sugedo tarkavimo mašina

QUOTE(Deimira @ 2010 03 03, 17:58)
Su jogurtu ir kepimo milteliais,  blush2.gif  pagal neseniai, kažkurios merginos idėtą receptą. ax.gif

Aguonėlės turbūt, man labai patinka korėtos duonos smile.gif
O merginos, jei šiame recepte pakeist jogurtą pasukom g.gif kaip manot? nors pasukos skystesnės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 03 03, 15:56)
sveikos, kepejos  4u.gif as cia ne i tema, bet gal kartais kuri zinot riestainiu recepta?  bigsmile.gif dukrai i darzeli nestis...sakau ka cia pirkti, gal galima iskepti...  ax.gif

Ar esi bandziusi Sonatinos plikyti riestainiai
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2010 03 02, 19:37)
as tu miltu turiu bet nesumastau i kokia duona idet  lotuliukas.gif

Aš į visas duonas po kelis gerus šaukštus dadedu - papildomos sėlenos juk biggrin.gif

QUOTE(sii @ 2010 03 03, 17:27)
sveikutes, prisijungiu ir as prie jusu.  smile.gif
perskaiciau visas temes, prisirinkau informacijos ir bandziau kepti duonyte, iskepus ir atpjovus keleta riekeliu ziuriu kad pluta atsokusi ir niekaip nesupratau kodel  g.gif

Sveika prisijungus 4u.gif O duonelė kur kepta: duonkepėj ar orkaitėj? Kažkur skaičiau, kad perkepusios duonos pluta atšoka.

QUOTE(Margareta @ 2010 03 03, 17:56)
sveikos, kepejos  4u.gif as cia ne i tema, bet gal kartais kuri zinot riestainiu recepta?  bigsmile.gif dukrai i darzeli nestis...sakau ka cia pirkti, gal galima iskepti...  ax.gif

Man tai šitie tokie mokykliniai mokykliniai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2010 03 03, 17:58)

O merginos, jei šiame recepte pakeist jogurtą pasukom g.gif kaip manot? nors pasukos skystesnės g.gif

Bus beveik t.p., tik gal šaukštą miltų reikės dadėt. Nes jogurtas ir pasukos rūgščios ir vyks tos pačios reakcijos su kepimo milteliais/soda
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 03 03, 19:25)
Bus beveik t.p., tik gal šaukštą miltų reikės dadėt. Nes jogurtas ir pasukos rūgščios ir vyks tos pačios reakcijos su kepimo milteliais/soda

Ačiū 4u.gif einu kept tada rolleyes.gif
Atsakyti
jau paliepiau duonkepei tesla paruosti pagal Sonatinos recepta ax.gif

aciu 4u.gif o Lung ideta recepta saugausi i receptaine biggrin.gif
Atsakyti