Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios

QUOTE(Ulė @ 2010 03 01, 09:29)
Mergaites man labai reik atsakymo wub.gif
kuom skiriasi sausos mieles nuo paprastu 4u.gif  ir jei man reik sausu 10gr. taj kiek deti tu tikruju 4u.gif  blush2.gif

Aš dar eksperimentuoju, nes žiūriu nelabai čia kas kepa su šviežiom,, tai jei recepte sausos mielės g, tai tiek g dauginu iš dviejų, tavo atveju būtų dvidešimt g,, nes jei daugiau nei dvigubai, tai man viskas greit iškildavo ir paskiau sukrisdavo, o šitas skaičiavimas bent kol kas man pasiteisina

Dar nomke minėjo, kad deda aštuonis - penkiolika g šviežių mielių berod vieno kg kepaliukui, priklauso kokie miltai,, čia tiek deda į duonkepę, ruošiant rankom galbūt kitokios normos
Atsakyti
Bočių duona su mielėm
2v.š. salyklo
2v.š. kmynų
100g rupių ruginiu miltu
545g vandens
350g ruginių miltu
250g kvietinių miltų
2a.š. sauso raugo
1.5a.š mielių
user posted image (Foto daryta su naminiu raugu)
Bočių duona su naminių raugu
2v.š. salyklo
2v.š. kmynų
50g rupių ruginiu miltu
400g vandens
300g ruginių miltu
250g kvietinių miltų
300g ruginio raugo
Salyklą ir kmynus UŽPLIKYT (jei naudojat rupius ruginius miltus, tai ir jos sudėt ir užplikyt). Kai atauš sudėt likusius produktus į kibirėlį ir kept su pagrindine programa.
Maišant su naminiu raugų, užminkyta tešla palikau nakčiai

Su šv.pienu iškarto visas kepalas išeina, gerai kad dvi duonkepes turiu ax.gif
Bėja, labai patiko šv.pienas IKI parduotuvei iš automato, toks riebus thumbup.gif

Pipete, ar tau atsakė dėl kibirėlio? g.gif
Atsakyti
nataliuncik, o kam tau dvi-gal cechas pas tave visas? biggrin.gif

Labai graziai ir skaniai atrodo, niam niam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 03 01, 16:22)
nataliuncik, o kam tau dvi-gal cechas pas tave visas? biggrin.gif


Taip išėjo kad tokia pačia kaip mano, tik anglu, nauja radau vos už 120Lt blush2.gif Emiau dovanai, o pasilikau sau...
O dar būna tokiu dienu, kad ir dvi kartu dirba (viena su duona, kita su pyragu/keksu) po du kart per diena(kai draugai, ar dar kas į svečius ateina, o dar ir mažoji visa riekutė su dviem dantukais sudoroja) biggrin.gif blush2.gif , o ir maniškei jau greit terminas sueis, tai geriau turėt

Atsakyti
O as isibrausiu pas jus i savo balta jogurto duonele 4u.gif is pradziu ziurejau skeptiskai i si recepta, bet tikrai nenusivyliau . Zinot kaip buna toks isitikinimas, jog duona tik su mielem gaunas ...bet nei velnio , po sios priestarauju smile.gif
user posted image
Atsakyti
Nataliuncik, situacija tokia, kad Senukai neseniai pradėjo dirbti su Baltic Continent servisu ir tarpusavyje nesusišneka. Skambinau kelis kartus, rašiau po meilą kasdien, kol man atsibodo - servisas neturi kontaktų su ETA gamintojais, o Senukai jiems į užklausimą neatsako, juokinga, ar ne.... Įdomu kaip taisys be atsarginių dalių.
Atsakyti
Nataliuncik, o Bociu duonai jokio riebalo nereik?
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 03 01, 17:18)
Nataliuncik, situacija tokia, kad Senukai neseniai pradėjo dirbti su Baltic Continent servisu ir tarpusavyje nesusišneka. Skambinau kelis kartus, rašiau po meilą kasdien, kol man atsibodo - servisas neturi kontaktų su ETA gamintojais, o Senukai jiems į užklausimą neatsako, juokinga, ar ne.... Įdomu kaip taisys be atsarginių dalių.

Ne, nu čia įdomu kaip doh.gif


QUOTE(*barbora* @ 2010 03 01, 18:14)
Nataliuncik, o Bociu duonai jokio riebalo nereik?

Ne, nereikia

Tik druską neįrašiau, reikia 1a.š. blush2.gif
Atsakyti
kaip idomiai ta Bociu duona tokia juoda atrodo ir tik 2 v.s. salyklo? bigsmile.gif
Atsakyti
o kiek mazdaug stiklinemis (ml) yra 300g raugo? Neturiu svarstykliu, kol kas bandziau viska stikline atsimatuot ar saukstais, bet su raugu jau sunkiau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Margareta @ 2010 03 01, 20:45)
kaip idomiai ta Bociu duona tokia juoda atrodo ir tik 2 v.s. salyklo?  bigsmile.gif

Na man irgi tokio juodumo gaunasi kai dedu 4v.s salyklo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 03 01, 18:45)
kaip idomiai ta Bociu duona tokia juoda atrodo ir tik 2 v.s. salyklo?  bigsmile.gif

Spalva ir skonis taip ir gaunasi užplikius kmynus su salyklu bigsmile.gif
Atsakyti
kepu nataliunciko bociu duona su mielem aisku tongue.gif

nu bet tas raugas vajej vajej,.... wacko.gif dujokaukes man reik doh.gif o jis visa laik taip "kvepes" blink.gif siandien trecia diena doh.gif as ir ypatingu pokyciu jame nematau schmoll.gif apart smarves doh.gif
Atsakyti