Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

Nu ką tęsiam toliau
sena tema
Mūsų nuotraukytės

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 29 sausio 2010 - 11:13
Pikkolo, nu kokį čia BMW įkėlei lens.gif swoon.gif wub.gif biggrin.gif
Tęsiam pokalbį apie 520 E39 salono oro filtrą.
user posted imageuser posted image
1. Откройте капот.
2. Отведите зажимы вперед. Откройте крышку фильтра.
3. Выньте фильтрующий элемент.
4. Вставьте новый фильтрующий элемент.
5. Установите крышку, зафиксируйте зажимы.
6. Аналогичным образом замените фильтр на другой стороне.
7. Закройте капот.


neatrodo, kad būtų sudėtinga, gal ir pati sugebėčiau jį pasikeisti g.gif Gal verta pabandyti, ar meistrams nuvaryti unsure.gif ?
Jei, kaip Raimis rašo, kad dėl užsikimšimo langai rasoja, tikrai keisiu.
Dėkui tau, Raimi 4u.gif

Radau googlėje lotuliukas.gif
"Išeinu į kiemą – stovi bmw. Ne ant žoles, ne per 2 vietas, ne skersai. Nu tikrai tvarkingai stovi!!! Priejau ir apspjoviau – nekenčiu išsišokeliu! "
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 29 sausio 2010 - 12:06
Sveikutes,
Noreciau ir as prisijungti prie jusu biggrin.gif . Vairuoju BMW jau 3 metus, ir i kita niekada nekeisciau, na nebent i naujesni, nes musu jau senute biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(iewwasta @ 2010 01 29, 12:41)
Sveikutes,
Noreciau ir as prisijungti prie jusu

Sveika prisijungus 4u.gif Prašom plačiau, kokia markė, spalva, o dar geriau nuotrauka mirksiukas.gif

Merginos, kodėl neįkeliate savo mašinyčių nuotraukų į albumėlį?
Atsakyti
Prasom


user posted image
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 01 29, 11:30)
Pikkolo, nu kokį čia BMW įkėlei  lens.gif  swoon.gif  wub.gif  biggrin.gif

Na kad būtų apie ką pasvajoti ir seilę pavarvinti laugh.gif hihihi.gif
QUOTE
neatrodo, kad būtų sudėtinga, gal ir pati sugebėčiau jį pasikeisti  g.gif Gal verta pabandyti, ar meistrams nuvaryti  unsure.gif  ?
Jei, kaip Raimis rašo, kad dėl užsikimšimo langai rasoja, tikrai keisiu.

Ir nėra sudėtinga, tikrai pati pasikeisi, jie labai lengvai išsiima, tik paskui tvarkingai gumas uždėk. Na prieš nuimant pasižiūrėk kaip ten sudėta, kad paskui taip pat sudėtum.
Mum tai prieš gerus metus pakeitė servise, kai keitėme tepalus, tai prie to pačio ir pakeitė. Bet kai valėm kondicionierių, tai juos reikėjo išimti, kad pro tas angas pripurkšti tų putų. Todėl drąsiai sakau, kad tai labai nesudėtinga.
Primenu ir kartu nežinančiom pasakau, mūsų albumėlio slaptažodį supermama
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 29 sausio 2010 - 12:30
o kaip man nuotraukyte i albuma idet?
Atsakyti
QUOTE(iewwasta @ 2010 01 29, 13:20)
o kaip man nuotraukyte i albuma idet?

prisijunk su slaptažodžiu (žiūrėk žinutę aukščiau) ir įkelk (add photos).
Atsakyti
Neleidzia man niekaip ikelti savo masiniuko i albuma g.gif
na vakar as mieste tai tikrai kaip blondine pasijauciau, sustojau prie pesciuju perejos praleisti pesciuosius ir paskuj ne is vietos, po ratais ledas su sniegu, ir nei sipai, niekas nepadejo, nei per milimetra i prieki, o masinu eile nemaza susidare doh.gif tai palaukiau kol visi mane aplenke, tada atbuliniu pavaziavau ir isvaziavau, bet visi taip atsisukdami vis ziurejo, ko as nepajudu is vietos smile.gif
Atsakyti
Sveikos bmw fanes! Tokia esu ir as smile.gif Daug metu vairuoju bmw. Nerealiai patinka vairuoti visokius modelius, bet labiausiai 3ciukus. Siuo metu turiu E46.
Noreciau prisijungti prie jusu smile.gif
Nuotraukyte pasistengsiu idet; dabar fotkint negaliu, nes masinyte gyliai po sniegu biggrin.gif
Atsakyti
jau ikeliau thumbup.gif
double-cat, sveika prisijungusi, lauksim foto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aftersun: 29 sausio 2010 - 16:51
Cituoju:pikkoloNa turbūt man reikėjo žeminti pavarą ir šiek tiek spustelti gazą. Bet viskas taip greit įvyko, kad nespėjau tinkamai sureaguoti. Patirties stoka Vairuoju tik treti metai, ir tai mano pirmas automobilis, t.y. nesu beveik vairavusi jokio kito. Ech. Na pas mus buvo kasko, tai kainuos ne tiek ir daug, tik kad vėl nepatogumai. Man be automobilio būti yra bėda, ne taip paprasta iki darbo nusigauti. O blogiausia, kad šį sykį jau "įsigijau" ir baimę vairuoti, ypač tame kelyje. Net nežinau kaip reiks vėliau vėl sėsti už vairo. Nors vat tiek vakar, tiek šiandien džiaugiuosi, kad nereikėjo vairuoti.
Ir vyras su manim nesikalba, šįsykį labai rimtai užpyko.
Perspesiu tave,butinai sesk uz vairo ir negalvok kas ivyko,po to gali buti velu.Baimes akys placios.Nusiramink,giliai ikvepk ir i trasa,tik palengva ir ivertink stacias nuokalnes,bei posukius.Man asmeniskai visiskai dzin,kad mane lenkia,svarbu kad as gerai jauciuosi uz vairo.Siandien bobulencija tiesiai po ratais i gatve ismove,atsisukusi pamate,kad masina prie pat sustojo,tai taip ir sustingo.Gerai,kad greitis nedidelis ir ABS suveike,koja patranke lotuliukas.gif Kitu atveju,nezinau kas butu buve g.gif
Kas liecia jusu MB jie netokiu kliurku pridaro,tik savas greitai pamirsta,o moteriskiu klaidos giliai jiems i pasamone istringa.
Butinai vairuok,ryt sedi uz vairo ir pirmyn! mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aftersun @ 2010 01 29, 16:50)
jau ikeliau  thumbup.gif
double-cat, sveika prisijungusi, lauksim foto  smile.gif

Grazi 4u.gif
Papildyta:
SOS vilnietes reikia pagalbos biggrin.gif
Pirmadieni ryte turiu butu Senajame ukmerges plente 4,vaziuojant nuo Panevezio krypties,sake sukti link Avizieniu ir lysti pro magistrale,o kur toliau---ten dar yra Lukoil degaline.Jei galit nupasakokit trumpai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lovely: 29 sausio 2010 - 20:00