Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai, 12 tema

Tesiam toliau... rolleyes.gif

Sena tema cia
http://www.supermama...howtopic=504316
Atsakyti
Tai bandysi kita karta tik su svogunu sultim ax.gif jei darysiu 2 kart savaitej ar nebus perdaug ?g.gif
Atsakyti
Sveikutes!!! skaciau ankstesnes temos pabaiga ir nusprendziau ir as paprasyti jusu pagelbos.
Situaciaja tokia: plaukai slinkti pradejo vasara . Pirmiausiai susitvarkiau mityba , ruo rugsejo menesio - vaisiai ir darzoves i diena viso maisto 70% uzima.
Stresu jokiu neturiu . Naudojau Milkshake kaukes - nauji plaukuciai auga, eziukas , bet ilgi kaip slinko taip slenka. Dejau karta svogunu kauke , tai kaip ir geriau buvo , bet kartoti jau nelabai noro yra ( iskentejau 1 val. su ta kauke , nes asaros upeliu tekejo)
Gal kas patartu!! Isanksto dekoju!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**sea** @ 2010 01 20, 10:03)
Sveikutes!!! skaciau ankstesnes temos  pabaiga  ir nusprendziau ir as paprasyti jusu pagelbos.
Situaciaja tokia: plaukai slinkti pradejo vasara . Pirmiausiai susitvarkiau mityba , ruo rugsejo menesio - vaisiai ir darzoves  i diena viso maisto 70% uzima.
Stresu jokiu neturiu . Naudojau  Milkshake kaukes - nauji plaukuciai auga, eziukas , bet ilgi kaip slinko taip slenka. Dejau karta svogunu kauke , tai kaip ir geriau buvo , bet kartoti jau nelabai noro yra ( iskentejau 1 val. su ta kauke , nes asaros upeliu tekejo)
Gal kas patartu!! Isanksto dekoju!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif



o gal kontraceptikus metei gerti? ar anksciau buvo stresas? nes plaukai po jo pradeda slinkti po poros menesiu.. As kaip dariau svogunu kauke man asaros nebego upeliais, uztepiau kauke, apviniojau maisine plevele galva, dar ant virsaus ranksluosti, ir jokio kvapo kol nenuemiau sio turbano nejauciau g.gif bet uztat paskui doh.gif pabandyk pagerti viaminu plaukam, pasirinkimas didelis, Pantogar, Fitoval, ir kt.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**sea** @ 2010 01 20, 10:03)
Pirmiausiai susitvarkiau mityba , ruo rugsejo menesio - vaisiai ir darzoves  i diena viso maisto 70% uzima.


Labas,

Siūlau IŠ TIESŲ susitvarkyti mitybą:
http://www.vsv.lt/gy...eikas/2472.html

4u.gif
Atsakyti
Lu Lu - Ne negeriau jokiu vaistu , jau senokai!! Vitaminu vaziuosiu sendien nusipirkti! Aciukas!!
Dorofėja - as pilnai susitvarkius mityba , ir butent tokiu principu valgau . 30% -40% - tai zuvis , kruopos , vistiena , kalakutiena. Aciu uz rupesti mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pradejau ir as cemeryciu vandeni naudot,issiplaunu galva itrinu saknis ir palieku,neplaunu,neskalauju.Negrauzia,spalvos kolkas neblukina,o ir kirpeja rekomendavoi taip daryti,na ziuresim kas gausis 4u.gif
Atsakyti
As irgi tryniau cemeryciu vandeni, ilgokai..bet man jokio poveikio nebuvo.. verysad.gif nors girdejau kad kai kuriem padeda 4u.gif
Atsakyti
o man asmeniskai ax.gif patinka profesionalios priemones serumai, ampules gydomos, paprasta ir lengva naudoti tik reikia rasti sau tinkamus produktus,nepatinka naturalus todel kad po svogunu sulciu kvapelis puse metu baisus biggrin.gif arba kol isplauni galva puse plauku ispesi blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Lu Lu @ 2010 01 20, 15:48)
As irgi tryniau cemeryciu vandeni, ilgokai..bet man jokio poveikio nebuvo.. verysad.gif nors girdejau kad kai kuriem padeda  4u.gif

cemeryciu poveikis yra tas kad naikina uteles is galvos, o kad plaukam padepa pirma karta girdziu smile.gif
Atsakyti
labas merginos! 4u.gif as naujoke,bet jusu tema seku jau seniai , ta pati problema mane kankino gan ilgai .nesitikekit greito rezultato apsisarvuokit kantrybe,man tik po 3men pasimate rezultatai.Mano naudotos priemones KERASTASE STIMULISTE kiekviena diena itrindavau galvos oda, THALGO vitaminai plaukams irkanapiu seklu aliejus su cinamono eteriniu alieum ne tik odai bet ir plaukams. svarbiausia nenuleist ranku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2010 01 20, 00:46)
Tai bandysi kita karta tik su svogunu sultim  ax.gif  jei darysiu 2 kart savaitej ar nebus perdaug  ?g.gif

As pradzioj dedavausi mazdaug karta i savaite, o dabar, kai apstojo slinke plaukai, uzsidedu dar reciau. rolleyes.gif
Atsakyti
Nu va nusipirkau vitaminu - naturaliu specialiai del plauku , ir cemeryciu vandens , tai siandien skalausiu. Ziuresim kas cia gausis!! plaut ir skalauti reikia kas 3 diena , kaip supratau ??!!
Atsakyti