Įkraunama...
Įkraunama...

Megztos servetėlės

QUOTE(daiva78 @ 2009 10 02, 19:43)
Mano isvargta servetele. Pirmas blynas skant...
http://public.fotki....s/dscn1219.html
Nepasiseke iskrakmolint ir istampyt gerai, nu.. bet .. taciau vaizdas sioks toks matosi  ax.gif



Aš pagal šią shemą bandau mocherinį sijoną nusimegzti ax.gif
Atsakyti
as jau mezgiau, grozis:)
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 10 21, 13:54)
as jau mezgiau, grozis:)



Sveikutes,
gal pasakysit kiek sijonukui dejote akiu ir nuo kurios eiles pradejote megzti. Busiu labai dekinga.
Atsakyti
aš man atrodo mezgiau nuo 7, bet pradžia buvau pagal visai kt.raštą pradėjus, tai akių skč.nepasakysiu.
Atsakyti
user posted image

Kas mezgėt pagal šią scemą, gal galit padėti, ką reiškia 46 eilėj pašioj pradžioj prie eilės numerio rodyklė į dešinę ir 4M ???
Atsakyti
atsakymas 26 psl.
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2009 10 27, 16:58)
user posted image

Kas mezgėt pagal šią scemą, gal galit padėti, ką reiškia 46 eilėj pašioj pradžioj prie eilės numerio rodyklė į dešinę ir 4M ???

Reiskia, kad reikia perkelti tiek akiu ant desiniojo virbalo ( as ismezgu gerosiomis). Nukeliama tik nuo pirmojo, o toliau- pagal rasta. Kai gale pirmojo virbalo pritruksit akiu rastui ismegzti, imat nuo sekancio, o jau paskutiniam virbale bus tiek akiu, kiek reikia. Gal aiskiai papasakojau g.gif. Jei mezgat ant valo, tai tada nukeliat tik tiek akiu, kiek parasyta, o toliau viskas pagal rasta
Atsakyti
Ačiū už labai greitus atsakymus, bėgu megzti 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o man tai kazkaip si nesigavo schmoll.gif su tais 2 uzmetimais vienoj vietoj - o tai lyginej eilutej tuos uzmetimus taip ir megsti, kaip 2 akis, ar kaip? verysad.gif
Atsakyti
Taip, kitoje eileje iszgi 2 gerasias akis - viena iprasta, o kita sukryziuota.

Paziurek http://www.knittingh...ideos/increases video (knit front and back). Ten yra kiap ismegzti is vienos akies dvi, tai beveik tas pats kaip is to dvigubo uzmetimo
Atsakyti
Tik nesupykit, jei pasikartosiu. blush2.gif
Noriu paklaust iš kokių siūlų geriausia megzti servetėles, jei jų paskirtis ir bus stalui papuošti, o ne sijonui ar suknelei (kas irgi labai gražu)?
Atsakyti
QUOTE(grete @ 2009 10 28, 13:12)
Tik nesupykit, jei pasikartosiu.  blush2.gif
Noriu paklaust iš kokių siūlų geriausia megzti servetėles, jei jų paskirtis ir bus stalui papuošti, o ne sijonui ar suknelei (kas irgi labai gražu)?


smile.gif
čia jau nuo Tavęs priklauso, bet spėju,kad lininiai tinkamiausi smile.gif nors turiu močitės megztų servetėlių net iš plonos vilnelės bigsmile.gif
Atsakyti