Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 83 tema

user posted image

MEDŽIAGOS:

Aida:
Apačioj išilgai yra 7 kadratukai, į viršų 10 kvadratukų. Tai:
Jei aida 14 dydžio, tai tą kvadratukų skaičių dauginat iš 1,8
Jei aida 16 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,6
Jei aida 18 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,4

Šiuo atveju, jei aida būtų 14, tai 7x1,8= 12.6 cm ir 10x1.8= 18 cm tiek medžiagos reikia paveiksliukui. Na ir pridedat po kelis cm iš kraštų.
Tie skaičiai 1,8; 1,6; 1,4 tai yra 10 kryžiukų 14-oj aidoj užima 1,8 cm ir t.t.

Gali pasiskaičiuoti:
Antras stulpelis nurodo skylučių kiekį - 10 cm
Aida 8 .......................32
Aida 11 ......................43
Aida 14 ......................55
Aida 16 ......................63
Aida 18 ......................70
Aida 20 ......................79

evenweave ir linas

28 linas - atitinka 14 aida,
32 linas - atitinka 16 aida,
36 linas- atitinka 18 aida.

28 evenweave-14 aida
32 evenweave- 16 aida

NUOTRAUKŲ ĮKĖLIMAS per http://www.imageshack.us/
1. Įeiname į http://load.imageshack.us/
2. Browse ir pasirenkam foto iš savo kompiuterio
3. Tada uždedam pirmą varnelę (reise image)
4. Pasirenkam dydį (siūlau 640X480 for message boards)
5. host it!
6. Paskutinė duota nuoroda (pačioje apačioje) (Direct link to image) http://.. (nuoroda be jokių klaustukų)
P.S. Puslapis buvo pakoreguotas, todėl:
Reikia pasirinkti: + Show Advanced Linking
Ir tik tada po užrašu: DO NOT Use Link Below when posting. Use FORUM Links above for posts
Duoda: Direct link to image
7. Kopijuojam nuorodą
8. Atsakydami žinutę renkamės IMG mygtuką ir įdedam nukopintą nuorodą
9. Spaudžiam OK
Sėkmės!

ADATOS

Teorijoje raso, kad ant 14 Aidos tinka siuvinejimo adata Nr.24 arba Nr.26.
Kuo storesne adata, tuo mazesnis jos numeris.
8 Aida tinka Nr.22 adata
11 Aida - Nr.24
14 Aida - Nr.26
16 Aida - Nr.26 arba 28
18 Aida - Nr.26 arba 28
22 Aida - Nr.28

82 tema.

SIŪLŲ KONVERTERIS

KNYGELIŲ APTRAUKIMAS MEDŽIAGA.

DARBELIŲ RĖMINIMAS SU PASPARTU

RĖMINIMAS TEMPIANT SIŪLUS NUGARĖLĖJE

SIUVINĖJIMO RĖMAI

Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2010 01 09, 23:13)

va siandien tuos visteliu pasnekesius baigiau siuvineti, liko BieSas doh.gif  unsure.gif



jetau Dovyda ,jau ir tu kinietį pasisamdžius rūsy laikai? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,,nu ir tempai doh.gif doh.gif doh.gif negaliu atsistebėt 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dovyda, tu šaunuolė, tik nesuprantu, ko galvą daužai doh.gif kai šneki apie vištas. Man jos tokios jumoristinės fainuolės (jos ir mano planuose) ar kas ne taip su schema?
Atsakyti
dovyda, labai gražiai vištelės atrodo thumbup.gif Bus įdomu pamatyt baigtas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 01 10, 00:38)
Dovyda, tu šaunuolė, tik nesuprantu, ko galvą daužai  doh.gif  kai šneki apie vištas. Man jos tokios jumoristinės fainuolės (jos ir mano planuose) ar kas ne taip su schema?


Jai nepatinka backstitch'as. bigsmile.gif Na bet nezinojau, kad ji tooookia mazochiste. Toki super duper gigantiska paklode isiuvineti. blink.gif Lenkiu zila galva.
Atsakyti
QUOTE(Sazha @ 2010 01 09, 21:30)
Labas, kiek pamenu, niekad čia pas jus nerašiau, siuvinėju sau patyliukais  blush2.gif



Labukas 4u.gif

Kaip merginos jau rašė, rusiški prastesnės kokybės, gali dažyti doh.gif , o ir pačiai tektų spalvas derinti iš akies. Norint išgauti maksimaliai kokybišką ir gražų vaizdą, siūlau rinkti geros kokybės siūlus 4u.gif

Nimukus daugiausia siūlo siuvinėti ant Evenweave audinio ar lino , schemoj tikrai bus nurodyta
http://www.kasiulai....9_21_40_59.html
http://www.siuvineji...view/p/1/id/35/

Nimukai turi savo žavesio, bet kurį pasirinkus, rezultatu nesigailėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
as su senu laiku rusiskais siuvinejau tai kai isploviau darba ir lyginau, marle nusidaze. gal dabar kokybiskesni. bet kaip tik man labiau patinka jie nesipainioja schmoll.gif tik neblizga. gal tu su muline sumaisei. as turiu tokiu tai painiojasi kaip velniai doh.gif doh.gif

o tie Head darbai ant kokio audinio siuvinejasi, ar visi eina pusiu kryziuku, ar ivairiai. o tuos kreinik ar kaip ten juos tik internetinese pard. galima nusipirkti?
gal yra klaipediskiu kurios pirks tu siulu as prisijungciau 4u.gif ir medziaga taip pat., jei kitur nera pirkti

kazkuri buvot prasius konventerio is kinisku i dmc, kokie tie kiniski siulai buvo? gal sitie HSV 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,

labai atsiprasau jeigu kartojuos, bet jau dvi dienas bandau susirasti tai ko man reikia ir niekaip nerandu blush2.gif Tikiuosi jusu pagalbos. Namie radau kruva cekisku muline siulu, bet niekur internete nerandu ju konvertavimo i DMC, Madeira ar Anchor... Gal kas kur matet ir zinot? Is anksto dekoju

Atsakyti
QUOTE(xginta @ 2010 01 10, 12:57)
Namie radau kruva cekisku muline siulu, bet niekur internete nerandu ju konvertavimo i DMC, Madeira ar Anchor... Gal kas kur matet ir zinot?

Sveika mirksiukas.gif

Labai abejoju, kad rasi konvertavimo lentelę, bent jau man neteko jos iki šiol matyti. Kita vertus, reiktų žinoti ir tos firmos pavadinimą, nes vien šalies, kur jie pagaminti (šiuo atveju, kad jie čekiški), neužtenka ieškant konvertavimo lentelės.
Teks tau iš akies dėlioti spalvas. Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrine666 @ 2010 01 10, 13:26)
Sveika  mirksiukas.gif

Labai abejoju, kad rasi konvertavimo lentelę, bent jau man neteko jos iki šiol matyti. Kita vertus, reiktų žinoti ir tos firmos pavadinimą, nes vien šalies, kur jie pagaminti (šiuo atveju, kad jie čekiški), neužtenka ieškant konvertavimo lentelės.
Teks tau iš akies dėlioti spalvas. Sėkmės  mirksiukas.gif


firma gamintoja parasyta NITARNA CESKA TREBOVA s.r.o. Radau as ju internetini puslapi, bet ten tik cekiskai arba vokiskai... ir nemanau kad ten yra konvertavimo lenteles...
Atsakyti
Na va, pagaliau pabaigiau savo kataką bigsmile.gif Ilgokai jis pas mane voliojosi.... blush2.gif
Ir dar norėčiau paklausti, tiksliau paprašyti patarimo dėl rėmo, gal įsivaizduojate koks labiausiai tiktų? g.gif
http://img410.images...21/p1100006.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SheMe: 10 sausio 2010 - 13:47
Sveikos, labai ačiū už atsakymus 4u.gif
Rusiški siūlai, apie kuriuos kalbėjau - tai medvilniniai Мулине, gamintojas - Прядильно-ниточный комбинат им.С.М. Кирова, Sankt Peterburgas. Parduodami sruogelėm po 20 metrų. Kad painiojas, pastebėjau besiuvinėdama biskorniukus... Dažyt lyg ir nedažo... Derint spalvų neprisireiks, nes ketinu viena spalva siuvinėt ant aidos dekoravimo juostelių. Tai lieka gero dėvėjimosi klausimas g.gif
O, vienas "paukščiukas" pačiulbėjo, kad skalbiasi gerai biggrin.gif Na, žiūrėsiu.
Man dabar labai "elfiškas" periodas siuvinėjime biggrin.gif Nuo Naujųjų kibau štai į šitą paveiksliuką
user posted image
Tik manau, kad maniškis gerokai kitaip atrodys, nes siuvinėju DMC, o originale turi būt Anchor; siūlus parinko konverteris, bet kai kurios spalvos vis viena kiek skiriasi. Įdomu, kas "pasimatys", kol kas gal tik šeštadalį teišsiuvau.
O kad "nimiukai" tokie ypatingi nežinojau biggrin.gif Bet jau mieli meilučiai... Aš noriu štai tokią fėjukę išsiuvinėt
user posted image
O tiksliau, visas dvi - vieną "žiūrinčią" į vieną pusę, kitą - į kitą, ir tuo išsiuvinėjimu aplenkt savo dvynukių "pirmąją knygelę", na, kur suraom, kada ką pradėjo, kas kada pirmą kartą atsitiko... blush2.gif
Tik drobės teko gal keliolika kryželių išsiūt. Kaži, ar pavyks taip iš pirmo karto elfiukes įkūnyt... g.gif Reiks, matyt, dar kaip nors pasitreniruot biggrin.gif
Na, išpasakojau viską kaip per išpažintį biggrin.gif Ale taip gera kalbėtis su žmonėm, kurie gali suprast biggrin.gif
Dovyda, vištos superinės, linksmutės thumbup.gif O kur Tu jas "tupdysi"? Na, prie kokio interjero derinsi?
SheMe, oho, koks leteninis bigsmile.gif Pažiūrėjau į Tavo vaikiuko gimimo datą, ir dukart "apakau" blink.gif Jau rankos į kryžiukus kimba? Ir ne į kokią smulkmę, o į didelio darbo baiginėjimą... Oho, šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sazha: 10 sausio 2010 - 13:39