Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

aiškiai parašyta, kad jis aliejuje.com parduodamas rafinuotas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 15, 14:54)
aiškiai parašyta, kad jis aliejuje.com parduodamas rafinuotas  doh.gif

Nezinau, kur radote ta parasyma, kad rafinuotas, bet as visada ten perku savo darbui ir dirbu be problemu. Ten tokia gausybe tu alieju, ir yra tos pacios rusies rafinuotu ir nerafinuotu, nuo to ir kaina skiriasi.
Atsakyti
kad darbui kažkas kažkur naudojama, tai dar ne kokybės rodiklis blink.gif

aprašymas yra čia, pačiame viršuje:

Erškėtuogių
Rafinuotas

Erškėtuogių aliejus turi daug vitamino C, taip pat A, B, E.


prie kitų taip, yra visokių, bet šito tik rafinuotas.

tikiuos, kad tamstos darbe niekad ir nesam susidūrę - nenorėčiau, kad mane rafinuotu aliejumi teptų, masažuotų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 15 liepos 2010 - 16:07
QUOTE(Satura @ 2010 07 15, 17:06)
kad darbui kažkas kažkur naudojama, tai dar ne kokybės rodiklis  blink.gif

aprašymas yra čia, pačiame viršuje:

Erškėtuogių
Rafinuotas

Erškėtuogių aliejus turi daug vitamino C, taip pat A, B, E.


prie kitų taip, yra visokių, bet šito tik rafinuotas.

tikiuos, kad tamstos darbe niekad ir nesam susidūrę - nenorėčiau, kad mane rafinuotu aliejumi teptų, masažuotų  ax.gif

Nesusikalbejome, as apskritai kalbejau apie aliejus, o ne apie ersketroziu doh.gif . Net i galva nesautu dirbti rafinuotais, o be to savo darbe ersketroziu nenaudoju blush2.gif Net kepu kotletukus ant nerafinuotu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 15, 16:06)
kad darbui kažkas kažkur naudojama, tai dar ne kokybės rodiklis  blink.gif

aprašymas yra čia, pačiame viršuje:

Erškėtuogių
Rafinuotas

Erškėtuogių aliejus turi daug vitamino C, taip pat A, B, E.


prie kitų taip, yra visokių, bet šito tik rafinuotas.

tikiuos, kad tamstos darbe niekad ir nesam susidūrę - nenorėčiau, kad mane rafinuotu aliejumi teptų, masažuotų  ax.gif


Ar pati kada buvai pačioje parduotuvėje, o ne tik internete skaičiusi? Aš buvau ir prisipirkau visokiausių NERAFINUOTŲ aliejukų. Ten ir tokių, ir tokių, pačių reikalas išsirinkti, kokių reikia. Tik tiek, kad jie nėra ekologiški, ekologiškų tikriausiai Aromanatural galima įsigyti.
Atsakyti
As pirkau panevezi parduotuvelei aliejus.com lyg ju svetaine,sake nuo uzdegimu padeda.bet man spuogeliu nemazai,nors nesidazau,per tuos karscius prisirado,tai va gal cia ir nepadejo del tu karsciu
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 15, 15:54)
aiškiai parašyta, kad jis aliejuje.com parduodamas rafinuotas  doh.gif

smile.gif kazkaip net kvailu gali pasijust.butent kad aiskiai parasyta.ir kelis kart net klausiau,sakau,gal atveza nerafinuoto.pasirodo ne.o ir kaina to rafinuoto ne tokia jau ir maza palyginus.
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2010 07 16, 09:57)
sakau,gal atveza nerafinuoto.pasirodo ne.o ir kaina to rafinuoto ne tokia jau ir maza palyginus.


keista man, kam apskritai reikalingas rafinuotas erškėtuogių aliejus g.gif Man jis toks nekasdienis, išskirtinis smile.gif Na bet parašiau kaip minimum dvi vietas, kur galima rasti nerafinuoto. Dėl užsienio puslapių, tai jo niekad nesisiunčiau ir kokybės nežinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulė* @ 2010 07 15, 23:21)
Ar pati kada buvai pačioje parduotuvėje, o ne tik internete skaičiusi? Aš buvau ir prisipirkau visokiausių NERAFINUOTŲ aliejukų. Ten ir tokių, ir tokių, pačių reikalas išsirinkti, kokių reikia. Tik tiek, kad jie nėra ekologiški, ekologiškų tikriausiai Aromanatural galima įsigyti.

atsiprasau,nors ir ne man rasete,bet atsakysiu.as tai tikrai buvau toje parduotuveje ne karta,alieju daug esu bandzius.yra aisku ir rafinuotu ir ne.bet kalbant apie arsketuogiu,yra ten tik rafinuotas.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 16, 10:06)
jeigu matei ar girdėjai, gal gali pasakyti, kuo?  4u.gif

isbandziau smile.gif Aliejus klampus, toks lyg labai tirstas sirupas butu. Tepiau lupas - superinis jausmas - pamaitintos, pasimirsta visokie serpetojimai ir del savo tirstumo atrodo kaip blizgis lupoms. O dar kelis laselius sutepiau rankoms - oda lyg silkine pasidare.

QUOTE(kryyste @ 2010 07 16, 18:30)
Mačiau lyg jau šiandien stovėjo lentynėlėse ricinos aliejus, tikriausiai jau išpilstė

Tikrai taip, jau prekiauja.
Atsakyti
Gal kas bandet ricinu aliejų blakstienom ar antakiams? Koks rezultatas? Ar patamsina?
Atsakyti
QUOTE(Tomasd @ 2010 07 21, 22:14)
Gal kas bandet ricinu aliejų blakstienom ar antakiams? Koks rezultatas? Ar patamsina?

hm..siaip pirma kart girdziu,kad tamsintu ax.gif kad pastiprina tai taip smile.gif
Atsakyti