Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2010 01 27, 21:46)
zmonyte,patiko viletines sages kaloritas thumbup.gif

Aha, man irgi violetinė thumbup.gif
Atsakyti
Zmonyte - NUOSTABIOS SAGĖS wub.gif
Atsakyti
kokios gražios sagės 4u.gif
Atsakyti
gražu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Augė: 28 sausio 2010 - 10:54
Mijos mama aciuuuuuuuuuu. laaaaaaaaaabai jum. Bandysiu gaminti. Gabaliuka pabandziau pasendinti su dala dvikomponenciu itriniau auksiuku tai taip smulkiai kai kur sutrukinejo kad nieko praktiskai nesimato verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
sweiki, reikia jusu pagalbos, na bandau padaryti sawo pirma darbeli sage. sages vidurio pagrindas yra oda, dabar viduriuka reikia apsiuti biseriais, bet adatele tai gali luzti kai pro oda kisiu, tai nesuprantu, ar reikia dar kokios mezdziagos ant ko tuos biserius siuvineti. biserius tai su vielute siuvineti?.(jus kokia zilka naudojat, zwejybine ar spec.parduotuveje pirkta) g.gif
Atsakyti
zonyte seges nerealios ypac ta violetine man prie sirdies wub.gif
Atsakyti
manoji ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Meiles_naktys @ 2010 01 27, 14:43)
Mergaites o gal kuri netycia turi ir nepatingetu imesti nuotraukyte su isvirkscia sages puse? Na tiesiog kad matytusi ta kita puse su uzsegimu, kaip uzbaigta apdaila atrodo?  Buciau labai dekinga 4u.gif  4u.gif  4u.gif

4u.gif
user posted image
Atsakyti
Zmonyte - kaip grazu, man ta zalia wub.gif super

Jurga- saunuole 4u.gif
Atsakyti
Visų sagės labai gražios thumbup.gif

QUOTE(jurga1985 @ 2010 01 28, 12:03)
sweiki, reikia jusu pagalbos, na bandau padaryti sawo pirma darbeli sage. sages vidurio pagrindas yra oda, dabar viduriuka reikia apsiuti biseriais, bet adatele tai gali luzti kai pro oda kisiu, tai nesuprantu, ar reikia dar kokios mezdziagos ant ko tuos biserius siuvineti. biserius tai su vielute siuvineti?.(jus kokia zilka naudojat, zwejybine ar spec.parduotuveje pirkta)  g.gif

ko gero medžiagą reikia klijuot jei kitaip negalima biggrin.gif aš valą perku žvejų parduotuvėj... nemanau kad yra skirtumas, nebent kainos biggrin.gif
Atsakyti
ne pagal mados šuksmą biggrin.gif

user posted image
Atsakyti