Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (9 tema)

Tęsiam toliau,
sena tema ČIA


user posted image
Foto paimta is www.telefoto.lt. TIkiuosi autorius nesupyks.

Gimdykime Trakuose !
Atsakyti
Diskutuojat apie streptokoko tyrimus, kuriuos tikrai reiktų turėti važiuojant į Trakus...

As nešiau pasėlį streptokoko tyrimui į www.vgpul.lt laboratorija.
Mokėjau kažkur 28Lt. Tai buvo rugpjūtį. Gan greit buvo atsakymas (per ~3 darbo dienas). Tai buvo bene mažiausia kaina visam Vilniuj. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2009 12 28, 15:52)
Diskutuojat apie streptokoko tyrimus, kuriuos tikrai reiktų turėti važiuojant į Trakus...

As nešiau pasėlį streptokoko tyrimui į www.vgpul.lt laboratorija.
Mokėjau kažkur 28Lt. Tai buvo rugpjūtį. Gan greit buvo atsakymas (per ~3 darbo dienas). Tai buvo bene mažiausia kaina visam Vilniuj.  thumbup.gif

o paseli eme jusu gydytoja?as visai kaip balta varna taip ir saudaus nformacija, nes is savo gydytojos nieko tinkamo nesuzinosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2009 12 28, 14:59)
o paseli eme jusu gydytoja?as visai kaip balta varna taip ir saudaus nformacija, nes is savo gydytojos nieko tinkamo nesuzinosi doh.gif


Taip, paseli paeme mano ginekologe i tokia kolbute, israse lapeli su visa informacija ir viskas. Pati nuveziau i laboratorija ir po keliu dienu nuvykau pasiimti atsakymo.
Taip, kad jos didziausias darbas yra paimti paseli ir viskas smile.gif To ir reikalaukit.
Atsakyti
Fantazia, ačiū už naujus namučius 4u.gif Aš šią savaitę turėčiau gaut atsakymą dėl streptokoko
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2009 12 28, 16:04)
Taip, paseli paeme mano ginekologe i tokia kolbute, israse lapeli su visa informacija ir viskas. Pati nuveziau i laboratorija ir po keliu dienu nuvykau pasiimti atsakymo.
Taip, kad jos didziausias darbas yra paimti paseli ir viskas smile.gif To ir reikalaukit.

dekui uz informacija, na dabar sturmuosiu savo gine thumbup.gif
dar klausimukas blush2.gif o i t1 laboratorij1 jus registravotes ar tiesiog su tuo paseliu atvykote i registratura ar tiesiai i laboratorija?kokia butent ten tvarka to paselio pridavimo?
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2009 12 28, 15:10)
dekui uz informacija, na dabar sturmuosiu savo gine thumbup.gif
dar klausimukas blush2.gif o i t1 laboratorij1 jus registravotes ar tiesiog su tuo paseliu atvykote i registratura ar tiesiai i laboratorija?kokia butent ten tvarka to paselio pridavimo?


Vaziavau nesiregistravusi tiesiai i laboratorija. Jus pasiskambinkite ir pasakys visa informacija ir darbo laika wink.gif
Bakteriologijos laboratorija, tel. 236 20 51

Iejimas rodos is Traumotologijos skyriaus. Pasiteiraukite paskambinus, ten truputi painu rasti ieskant pirma karta..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantazia: 28 gruodžio 2009 - 15:43
Jus cia tiek daug diskutuojate apie rizika ir panasiai 4u.gif bet esme ta,kad gimdymas toks dalykas kad net visiskai be jokios rizikos nescioji ir vaikas gali per akimirka tapti didziules rizikos ir gimdymas tapti problemtaiskas, baigtis skubiu cezariu ir etc.. ta rizika tik numanoma o reailios rizikos nieks nenumatys 100proc is anksto..tai kad ar verta ta rizika ..tiketis kad viskas bus gerai g.gif na aisku galima..bet manes tikrai netenkintu tas variantas jei gimdyciau pvz savaitgali..ir neonatologas tik jei bus kazkas blogai bus kvieciams is namu, jis mano supratimu turi buti salia gimdyves ir laukti mazylio isvarymo laiku..o nes tada kai jau gims..kazkas nustars kad yra bedu ir kvies ji is namu..na juk ne akmens amzius doh.gif
bet cia tik mano nuomone ax.gif
o p.Variakojiene... isvis man su zmogiskumo savoka nelabai ka bendro turi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira19 @ 2009 12 27, 16:49)
as puikiai jau sita zinau kad turi buti tyrimai bet mano super daktare nzn kur tokius tyrimus daro ir ka reikia daryti kad paskirti tokius tyrimus.kai desimta karta pakartojau kad man buvo streptokokas tai ji sako as tau siuntima israsysiu i santariskes bet sitas tyrimas kainuoja. israse ji man siuntima paskambinau i santariskes ir kauno klinikas bet ten niekas tokiu tyrimu nedaro o kaip supratau tai tik privacios ligonines daro doh.gif 
su vyru nusprendem nuvaziuot tiesiai i tuos trakus ir pasiklausinet jei sakot kad ten mielai priima ir nepyksta tai manau geriau iskart nuvaziuot ir tiesiai viska susizinoti g.gif


man dare Antakalnio poliklinikoje ir buvo mokamas irgi apie 29lt
QUOTE(Fiolita @ 2009 12 28, 09:36)
Ojetau...  blink.gif  unsure.gif Primine man viena gydytoja, pas kuria karta teko papulti, beje ji lyg ir Lentvary dirba  g.gif
O streptokoko tyrima daro Sorpo laboratorija, ji Vilniuj Baltrusaicio g. yra ir dar kazkur Karoliniskese. Tyrimo atsakymas buna  uz savaites, gal dar spetumete pasidaryti. Kainuoja 55lt. Siaip jis beje visur mokamas  unsure.gif


Man atrodo, dar turetu daryti ir Aids centre ir kokioje Geromedoje Vilniuje
QUOTE(Fantazia @ 2009 12 28, 15:52)
Diskutuojat apie streptokoko tyrimus, kuriuos tikrai reiktų turėti važiuojant į Trakus...

As nešiau pasėlį streptokoko tyrimui į www.vgpul.lt laboratorija.
Mokėjau kažkur 28Lt. Tai buvo rugpjūtį. Gan greit buvo atsakymas (per ~3 darbo dienas). Tai buvo bene mažiausia kaina visam Vilniuj.  thumbup.gif

drinks_cheers.gif

Nu sakysim as turejau ir genetiku tyrimus, ir vaisius buvo mazo svorio ir amzius buvo jau ale "pavojingas", Trakai prieme, gal delto, kad tariausi su Streizene ir ji dare kelias apziuras, gal nusprende, kad viskas gerai, nors ir mate, kad labai mazo svorio naujagimis bus.
neonatologe buvo, nors gimdziau 3 val. nakties. Nezinau, ar ji buvo pries tai iskviesta, kitam gimdymui, ir dar neisvaziavusi, ar iskviete mano vaikui..greiciausiai pirmas variantas g.gif
Manau, akd reiketu pasidaryti ta tyrima ir nuvaziuoti i trakus, kad suzinotu kas ir kaip, kad paskui nebutu soko, jog atvazouoji, o tave issiuncia i AK doh.gif
Atsakyti
Dar tuos tyrimus daro ENDEMIK klinikoj tik nepamenu kiek as mokejau uz ji jei neklystu iki 50 Lt. smile.gif www.endemik.lt yra kainynas. Nuvaziuoji paima iskart paseli patys nereik pas savo gydytoja prasyt 4u.gif Endemik yra karoliniskese ir siaures miesteli. Tik si tyrima daro darbo dienom savaitgaliais jie dirba bet paselio neima, kadangi nedirba laboratorija savaitgali mirksiukas.gif
Atsakyti
o as irgi perskaiciau ta riziku sarasa g.gif keista, bet rizika, jei yra du ir daugiau cezariu, o as tik viena turejau verysad.gif tai kodel as pakliuvau i ta rizikos sarasa doh.gif doh.gif doh.gif juk visa kita kaip ir gerai buvo verysad.gif

ot buciau turejus ta sarasa po ranka - butu tiksliai manes is ten neiskrapste lotuliukas.gif

nors aisku jau nebe tas galvoje buvo, kai jau primygtinai tave isvaro blush2.gif

dabar vis galvoju, o jei tada butu Rogalskis budejes, kuris dare pirma cezari, gal pasivedus ji i sona, buciau sutarus, kad ir antra priimtu, manau uz pinigelius jis butu sutikes ax.gif

beto kai nuvaziavau dar 12 nebuvo, kiek pamenu, o kazkas rase, kad neontologas iki pietu buna, tai gal butu paoperave ir butu dar neisvaziaves tas neontologas, nors man aiskino kad jo nera ir kad tikrai neiskvies del manes, nors siuliau sumoketi per kasas...

jau visai galva man susisuko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilDuXe...: 29 gruodžio 2009 - 00:33
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 29, 00:30)
o as irgi perskaiciau ta riziku sarasa g.gif keista, bet rizika, jei yra du ir daugiau cezariu, o as tik viena turejau verysad.gif tai kodel as pakliuvau i ta rizikos sarasa doh.gif  doh.gif  doh.gif  juk visa kita kaip ir gerai buvo verysad.gif

ot buciau turejus ta sarasa po ranka - butu tiksliai manes is ten neiskrapste lotuliukas.gif

nors aisku jau nebe tas galvoje buvo, kai jau primygtinai tave isvaro blush2.gif

dabar vis galvoju, o jei tada butu Rogalskis budejes, kuris dare pirma cezari, gal pasivedus ji i sona, buciau sutarus, kad ir antra priimtu, manau uz pinigelius jis butu sutikes ax.gif

beto kai nuvaziavau dar 12 nebuvo, kiek pamenu, o kazkas rase, kad neontologas iki pietu buna, tai gal butu paoperave ir butu dar neisvaziaves tas neontologas, nors man aiskino kad jo nera ir kad tikrai neiskvies del manes, nors siuliau sumoketi per kasas...

jau visai galva man susisuko doh.gif

man kazkodel atrodo ,jaigu butu buves rogalskis,jis butu priemes gimdyma,net ir ne uz pinigus ax.gif
Atsakyti