Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

[quote=SuperBaba,2009 12 29, 20:21]Issikepiau natalounciko atrodo...surio duona---mmmm skonis thumbup.gif

kaip skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triksi26: 29 gruodžio 2009 - 20:42
QUOTE(Rasma @ 2009 12 29, 17:29)
Parduotuvėse ant miltų pakuočių taip ir rašo 'rupūs kvietiniai miltai', 'ruginiai miltai' (jie rupūs ir taip, papildomai nerašo to žodelio), bet galima ir pagal skaičius smile.gif


Kodėl gi? Rašo, rupūs ruginiai miltai, pvz., tokius gamina Ustukių malūnas, Kauno grūdai.
Papildyta:
O, sakykite, kokį sūrį dedate į tą Sūrio duoną? Ar tinka Rokiškio, pvz.?
Atsakyti
Merginos, mane sudomino kiaušinių milteliai. Kur juos perkate ir kokia kg. kaina?
Atsakyti
SB, šauniai gavosi thumbup.gif
Junda, dėk stipresnio kvapo/skonio, man išvis, patinka su mėlynom pelėsiais smile.gif
Upė, dar nieko nežinom, laukiam iš Lung naujienų
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2009 12 29, 09:23)
Sveikutės!
Noriu pasidalinti vienu atrastu ir išbandytu būdu, kad ruginė duonelė nesigautų kieta("kaip plyta"). Vietoj paprasto vandens ar šiaip kokių skysčių, aš pilu mineralinį gazuotą vandenį. Duona gaunasi minkštesnė ir švelnesnė. Ir dabar kepu tokią "kiš-miš" ruginę duoną su sėmkom, moliūgo sėklom, sezamu, ožrage.  Duonkepėje įjungiau 3 programą(mano Kenwood 350), bet jaučiu, kad likus 0,45val iki ciklo pabaigos, išjungsiu viską ir užbaigsiu orkaitėje kepti. Na, nepykit už tuos svaičiojimus, bet gazuotą vandenį pabandykite, nenusivilsite!


alio.... MB ur aįš garbinam tavo plikytą....psidalink ir RUGINE..a?

QUOTE(Nerutė @ 2009 12 29, 10:25)
jos visos trys viename  biggrin.gif  pajamiau, issiusiu  4u.gif


vardS, pavarde, tevo vards, pinkods, sąskaitos nr man į až. Tašks.

QUOTE(Nerutė @ 2009 12 29, 10:46)
kaip priedas  biggrin.gif  nes ne miltai ieina, bus man is atminties rasyt  doh.gif  doh.gif

sudetis:
skaldytos saulegrazos, rugiu GRUDAI  blush2.gif , linu semenys  4u.gif

uoj tiesa CUKATUS perku irgi  :



a kur cukatus dedi?

QUOTE(Nerutė @ 2009 12 29, 11:18)
gerai gerai viska supratai  biggrin.gif  jo pirkau  biggrin.gif turiu, bandysiu tik nzn kada, butinai parasysiu  4u.gif  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2009 12 29, 20:20)
sveikutės,

patyrusios kepėjėlės gelbėkit help.gif
sudejau į duonkepę kepti duonele pagal šitą receptą tik vietoj kvietinių, sudėjau ruginius miltus  doh.gif ar verta bandyti kepti kąnors ar geriau imti tešlą lauk ir daryti iš naujo?

as tai meginciau kept 4u.gif

QUOTE(ratuto @ 2009 12 29, 22:31)
a kur cukatus dedi?

i keksa wink.gif 4u.gif

Ratuto issiusiu maz ryt, pasistengsiu jei eiles dideles nebus, del viso kito nebludyk 4u.gif
friends.gif wub.gif

BABA labai skanu atrodo biggrin.gif 4u.gif nuoroda imesk recepto blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 29 gruodžio 2009 - 23:06
Ačiū smile.gif Nereali duona, kad nebandėt kept - rekomenduoju thumbup.gif

Nerute mirksiukas.gif

http://www.supermama...;#entry31809885
Atsakyti
BABA aciuks.gif nukopinta smile.gif
maisau rugine , palikt zadu per nakt kilt unsure.gif blogai gal unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 12 29, 23:23)
BABA aciuks.gif nukopinta smile.gif
maisau rugine , palikt zadu per nakt kilt  unsure.gif  blogai gal  unsure.gif  unsure.gif

gerai smile.gif Ruginei reikia daugiau laiko pakilt
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 12 29, 23:23)
BABA aciuks.gif nukopinta smile.gif
maisau rugine , palikt zadu per nakt kilt  unsure.gif  blogai gal  unsure.gif  unsure.gif

o rugine su raugu naminiu ar su mielem? g.gif as su raugu palieku visada per nakti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2009 12 29, 23:31)
alio.... MB ur aįš garbinam tavo plikytą....psidalink ir RUGINE..a?

mielai smile.gif
Mano "KIŠ-MIŠ"
350gr rupių ruginių miltų
200kvietinių miltų(812 Šiaulių malūno visada perku)
410 ml mineralinio gazuoto vandens
3v.š. aliejaus
5a.š.pieno miltelų
1,5a.š druskos
1v.š.cukraus
1a.š.sausų mielių
1a.š baziliko
sezamo, saulegražų, moliūgo(po 3a.š. kiekvienų sėklų+žiupsnelis ožragės grudelių. Prieš beriant po signalo į duonkepę, viską paskrudinau sausoje keptuveje).
Pagal eiliškumą, supyliau skysčius, sudėjau persijotus miltus, į kampus, kad nesiliestų- druska, cukrus, mielės ir pieno milteliai.
Kepiau su 3 programa( Kenwood 350). Tešla gaunasi visai ne kieta, tiesa, man pasirodė, kad bus kietota, tai aš dar dapyliau 1v.š. aliejaus ir apie 2 šaukštus gazirovkės. Minkėsi be pagalbos. Likus 1,5val. iki pabaigos ciklo, išėmiau mentelę.
Skanaus! VISOMS KEPĖJĖLĖMS SKANIŲ IR DARBŠČIŲ NAUJŲJŲ METŲ, O JŪSŲ ANTROSIOMS PUSĖMS TIGRIŠKO APETITO!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terra2: 30 gruodžio 2009 - 10:41
Terra2 kokį mineralinį pilat? Ir dar kilo klausimas kaip vadinasi ta 3 programa, nes mano ne Kenwood duonkepė.
Atsakyti