Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 03 gruodžio 2009 - 22:15

Labas vakaras.Merginos,bukit geros,paaiskinkit kokius Ebay pardavineja is Lietuvos?Raso 100 procentu vilna.Man patinka spalvoti (raudoni ir juodi)Ar jie nekanda?Aciu uz bet koki atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 12 03, 22:58)
O kaip čia su siūlais susiję?

Ar pirkot kuri iš IKI moherio. Vis gundausi, bet neapsisprendžiu...

Kurį būtent? Princess labai nepatiko, Mohera nieko, bet antrą kartą nepirkčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2009 12 04, 09:07)
Kurį būtent? Princess labai nepatiko, Mohera nieko, bet antrą kartą nepirkčiau  blush2.gif

O kuo Mohera nepatiko?
Princess kažkada buvau nusipirkusi, šiurkšoki, bet šiaip man nieko g.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 12 04, 11:15)
O kuo Mohera nepatiko?
Princess kažkada buvau nusipirkusi, šiurkšoki, bet šiaip man nieko g.gif

Princess ir man šiurkštoki, dar nelygiai gula siūlas ir greitai apsivelia.
O Mohera lyg nieko, bet turkiška angora ir kid mohera mezgasi žymiai maloniau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dilai @ 2009 12 04, 00:18)
Labas vakaras.Merginos,bukit geros,paaiskinkit kokius Ebay pardavineja is Lietuvos?Raso 100 procentu vilna.Man patinka spalvoti (raudoni ir juodi)Ar jie nekanda?Aciu uz bet koki atsakyma.



Jie nera svelnuciai. As turiu is ju sijona. Isskalbiau su minkstikliais, bet nepatapo tas sijonas labai jau svelnus. Bet ant pedkelniu, pasijonio sueina:) Prie nuogo kuno kazin ar noreciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2009 12 03, 00:29)
Ašarėle, prijunk naują siulą iš krašto, tada nebus mazgiukų mezginyje. O paslėpti galima su adata arba vąšeliu, jei jau viduryje tenka rišti.

doh.gif nu tiksliai, kaip man nedašuto, kad naują siūlą iš krašto rišt, tada vidury mezginio nebus mazgiukų assa.gif
Visad slėpdavau vašiuku, bet tavo pasiūlytas būdas geresnis oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(dilai @ 2009 12 04, 00:18)
Labas vakaras.Merginos,bukit geros,paaiskinkit kokius Ebay pardavineja is Lietuvos?Raso 100 procentu vilna.Man patinka spalvoti (raudoni ir juodi)Ar jie nekanda?Aciu uz bet koki atsakyma.

Čia Teksrenos siūlai, bent jau Vilniuje jų ne vienoje vietoje esu mačiusi. Šiaip blogai su jais yra tai, kad aš norėjau derinti melanžą ir vienspalvį siūlą, tai paaiškėjo, kad jų storis skiriasi, nors sudėtys vienodos.
Atsakyti

Mielosios mezgėjos 4u.gif
Šiandien buvau ermitaže-BASIC yra kakavinių,rudų,mėlynų, pilkų, juodų ir žalių.Čia tos sudėties kur 50 proc.vilnos ir 50 proc akrilo. Kitų sudėčių taip pat yra,visų neįsiminiau,bet spalvų tikrai daug. Nėra tik visoms taip reikiamų baklažaninių.


Atsakyti
IKI mačiau maxi siūlai nukainuoti po 9,99 Lt.
Kažin pigiau Šiauliuose niekur nėra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2009 12 06, 13:03)
IKI mačiau maxi siūlai nukainuoti po 9,99 Lt.
Kažin pigiau Šiauliuose niekur nėra g.gif


Čia tik Šiauliuose MAXI nukainoti ar visose IKI ? Gal Kaune kas matėte? Būčiau dėkinga už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naf_naf @ 2009 12 06, 12:38)
Čia tik Šiauliuose MAXI nukainoti ar visose IKI ? Gal Kaune kas matėte? Būčiau dėkinga už info  4u.gif

Mačiau Baltų pr jau prieš kelias dienas, buvo įvairių spalvų
Atsakyti