Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

QUOTE(maskatukas @ 2011 10 20, 12:52)
geriausi yra rykliu taukai, sie gyvunai niekada neserga veziu, is ju gaminamas papildas -alkymer,
naudoju 3 metus, tikrai veikia, atstato net limfocitu kieki, ko negali padaryti nei vienas papildas ir vitaminas


aš taip pat geriu ryklių taukus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
o ryklių taukų būna vaistinėse? kiek kainuoja?
Atsakyti
Tai yra ir vaistinese - greitai paziurejus radau cia, ir cia. , ir cia.

Atsakyti
Visad naudoju tik DR Jamieson zuvu taukus. thumbup.gif
Atsakyti
Kas galėtų pakomentuoti - kuo skiriasi visi šitie ryklio taukai? Paskaičius matau panašią sudėtį tiek brangesniuose, tiek kai kuriuose pigesniuose.

http://www.doz.pl/ap...
Atsakyti
oi labai ju cia daug, net baisu nagrinet smile.gif)))))

QUOTE(žemuogienė @ 2011 12 04, 13:06)
Kas galėtų pakomentuoti - kuo skiriasi visi šitie ryklio taukai? Paskaičius matau panašią sudėtį tiek brangesniuose, tiek kai kuriuose pigesniuose.

http://www.doz.pl/ap...

Atsakyti
Aš čia prisiskaičiau tokio amerikono knygoj, kad geriausias iš visų "žuviškų" taukų yra krilių aliejus. Kriliai - tai tokie smulkūs šiaurės jūrų vėžiagyviai, jais banginiai minta. Omega-3 ten yra truputį kitokiuose junginiuose, žmogui lengviau įsisavint.

Maniau, kad tik Amerike juos parduoda, nes nebuvau iki šiol girdėjus. Bet vakar aptikau krilių aliejaus Eurovaistinėj, su kalėdine nuolaida 60 kapsulių kainuoja netoli 70 Lt. Vadinasi "Red Oil". Nusipirkau, bandysiu. Nežinau, ar tiesa dėl to geresnio įsisavinimo, bet jau bent būsiu tikra, kad ne fermoj neaiškiu pašaru maitinami užauginti tie padarėliai. Nesu girdėjus, kad kur nors planktoną dirbtinai veistų biggrin.gif . O apie lašišas, kad ir kokiom didelėm raidėm būtų parašyta, kad jos laisvėj užaugusios - nelabai tikiu. Ten tokie pinigai vaikšto, kad bet kokį sretifikatą nupirks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Senmergiukas: 09 gruodžio 2011 - 11:38
Ką naudoti ar žuvų taukus ar ryklio priklauso, nuo siekiamo rezultato, jei reikia vitaminų A, D, E, poli sočiųjų rūgščių (OMEGA), tada tik žuvų taukai, o jei organizmo stiprinimui, imuniteto kėlimui - ryklio taukus.

Jų kaina priklauso nuo to kur pagautos žuvys, o ryklio taukų ir nuo alkogliceriolio kiekio kapsulėse.
Atsakyti
Ar žinote, kad Omega-3 linų sėmenų aliejuje yra net 2 kartus daugiau negu žuvies taukuose?! Natūralu, šviežia ir daug pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pashka @ 2011 12 09, 23:25)
Ar žinote, kad Omega-3 linų sėmenų aliejuje yra net 2 kartus daugiau negu žuvies taukuose?! Natūralu, šviežia ir daug pigiau smile.gif

Taip, teisybė. Geriam juos pakaitom su žuvų taukais. Svarbu, kad būtų išlaikytos omega 3-6-9 proporcijos. Skaičiau, kad idealiausia gerti vienu kartu puse dozės linų sėmenų ir puse dozės žuvų taukų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mamka_: 11 gruodžio 2011 - 13:37
Sveikos,
norejau pasiteiraut del ryklio, zuvu tauku ir linu semenu.
Turiu dvi mazas mergytes-didziajai isejus i darzeli virusai nusilpdino... labai... didzke jau isgere antibijotiku kursa... zodziu vaiksto tokia pabalus mano mergyte. multiviaminu kad ir kokie "superduper" jie bebutu mano merginom netinka... alergizuoja sad.gif o organizma stiprint reik...
dabar turiu Hankinatukku ryklio zuvu tauku ir GNLD zuvu tauku. gal kas gali patart po kiek duot? viena mergyte 1,5m-12kg, didzioji 4,5-14,5kg. siuo metu duodu tik probiotiku, nes esam po adeno viruso.
Atsakyti
paprastai ant buteliuku uzrasytos standartines dozes suaugusiam zmogui 70-80kg, todel vaikams galima apskaiciuoti pagal ju svori... 4u.gif

QUOTE(jeila @ 2012 02 09, 13:48)
Sveikos,
norejau pasiteiraut del ryklio, zuvu tauku ir linu semenu.
Turiu dvi mazas mergytes-didziajai isejus i darzeli virusai nusilpdino... labai... didzke jau isgere antibijotiku kursa... zodziu vaiksto tokia pabalus mano mergyte. multiviaminu kad ir kokie "superduper" jie bebutu mano merginom netinka... alergizuoja sad.gif o organizma stiprint reik...
dabar turiu Hankinatukku ryklio zuvu tauku ir GNLD zuvu tauku. gal kas gali patart po kiek duot? viena mergyte 1,5m-12kg, didzioji 4,5-14,5kg. siuo metu duodu tik probiotiku, nes esam po adeno viruso.

Atsakyti