Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

Sveikos, merginos!

Gal kas zinote, ka reishkia rashto schemoje vienetukas: 1 ir viskas...
Na, kazkoks labai panashus hieroglifas tongue.gif

Cia reiketu ji ishmegzti nugaros pusej priesh pradedant megzti pynes...

Buciau labai dekinga uz atsakyma!

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrushka @ 2006 11 08, 13:03)
sveikos,
atsiprasau jei jau buvo tokios nuorodos ir as vel klausiu, bet  neturiu kada perskaityt viska..
gal galit imest kokiu nors pradedancioms mezgejoms puslapiu- aisku idealiausia butu lietuviu kalba...
kaip megzti, kaip uzbaigti, kaip kakla ismegzti.. nes as zalia, bet pvz, salika nusimegzciau:) ir ka nors tokio lengvo.. o dabar labai noreciau kokia liemene ar megztuka dukrai,.... o gal kepure sau nerta vaseliu gele ant sono... kaip ta gele megzt irgi gerai butu suzinoti.. 4u.gif

Giedrushka, dabar prekybos centruose parduodamas toks leidinukas apie mezgimą, ten labai paprasti modeliai, manau, pačiom pradedančiosiom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 10 27, 13:41)
Gal nesupyks viena forumiete, kad pasinaudosiu jos skraistės nuotrauka  4u.gif .
Gal žinote kaip megzti tokiu raštu ir kokio storio virbalus naudoti?
user posted image


O aš nepaskaičius teksto, o tik pamačius nuotrauką, jau irgi tavęs žadėjau klaust kaip čia mezgei tongue.gif . Man kyla toks negeras įtarimas, kad čia megsta su šakute, nors panašų raštelį gal galima išmegst iš tarkim penkių sumezgamų išmezgant penkias akis g.gif . Bet tada reikia labai storų virbalų ir labai plonų siūlų g.gif . Jei negausiu atsakymo čia, tai bandysiu mano jau minėtą variantą su 10 numerio virbalais ir labai plonais mocheriniais siūliukais. Jei gausis, duosiu žinią biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Bitė Plius @ 2006 11 09, 12:42)
O aš nepaskaičius teksto, o tik pamačius nuotrauką, jau irgi tavęs žadėjau klaust kaip čia mezgei  tongue.gif . Man kyla toks negeras įtarimas, kad čia megsta su šakute, nors panašų raštelį gal galima išmegst iš tarkim penkių sumezgamų išmezgant penkias akis  g.gif . Bet tada reikia labai storų virbalų ir labai plonų siūlų  g.gif . Jei negausiu atsakymo čia, tai bandysiu mano jau minėtą variantą su 10 numerio virbalais ir labai plonais mocheriniais siūliukais. Jei gausis, duosiu žinią  biggrin.gif .


Atsakė paskui merginos - kad tai ir yra tas raštas (5 sumegstos, 5 išmegstos) wink.gif ten dar įmegstas tas storesnis siūlas daug duoda tam raštui grožio wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2006 11 09, 12:48)
Atsakė paskui merginos - kad tai ir yra tas raštas (5 sumegstos, 5 išmegstos) wink.gif ten dar įmegstas tas storesnis siūlas daug duoda tam raštui grožio wink.gif


Ups tongue.gif , nebedaskaičiau blush2.gif , atsiprašau ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Bitė Plius @ 2006 11 09, 13:08)
Ups  tongue.gif , nebedaskaičiau  blush2.gif , atsiprašau  ax.gif .


nėr čia ko atsiprašinėt biggrin.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
jei rimtai, tai turėčiau labai smarkiai atsiprašyt visų tų, kurios pasinaudojo mano duota nuoroda - ten tik pagrindinė mintis aprašyta, o kastanedos megztų šalių raštelis šiek tiek skiriasi. Taigi, taisau padėtį ir paaiškinu - "musytės" ( kaip vadina zaniatja biggrin.gif ) pirmos dvi eilės, po jų įmezgamas storesnis siūlelis ir sekančios eilės vėl musyčių ir t.t. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2006 10 28, 13:13)
čia nerta šakute, manau. Ka tik prisiziurejau visokiu grozybiu temoj "nerimas šakute", tai labai uzsimaniau ismokti ax.gif


Sveikos merginos,gal žinot,kokiais siūlais čia megsta,vieni tai plona maschera,o kiti,tik nesakykit,kad Como,nes man atrodo,kad ne g.gif
Papildyta:
Čia apie tą mėlyną šalikėlį, viršuj nuotraukėlė
Atsakyti
sveikos. smile.gif
nusimezgiau salika ir dbr jo krastai rieciasi i ritini. gal galetumete man pasiulyti iseiti, kad jis nesiriestu?
Atsakyti
niekas nezinote?
Atsakyti
QUOTE(geneva @ 2006 11 10, 18:12)
sveikos. smile.gif
nusimezgiau salika ir dbr jo krastai rieciasi i ritini. gal galetumete man pasiulyti iseiti, kad jis nesiriestu?

koku raštu mezgei? g.gif jei vien gerosiomis tai ir riesis mirksiukas.gif šaliką šiaip reiktų megzti 1 gera 1 bloga, arba 2 geros 2 blogos ir pan 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geneva @ 2006 11 10, 18:12)
sveikos. smile.gif
nusimezgiau salika ir dbr jo krastai rieciasi i ritini. gal galetumete man pasiulyti iseiti, kad jis nesiriestu?


Bandyk apnerti mirksiukas.gif
Atsakyti