Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

QUOTE(Akire3 @ 2009 11 22, 17:39)
suprantu kad pasijonių pačios gal nesuvat, bet tai gal žinot kokio tipo turėtų būti  g.gif


Aš po savo sijonu siuvaus iš tokios standesnės nei pamušalinė medžiagos. Tiksliau, man siuvo. Ir darė kliošą, tai labai jau papūstas gavosi, bet visai fainiai. O draugė po suknelė nešioja kažkokį apatinuką, tai suknikė nėr pūsta, tokia laisvai krentanti. Žodžiu, priklauso, kokio pūstumo nori. Dar, girdėjau, tiulį siuva po pasijoniu, tada visai pūstukas gaunasi.
Atsakyti
Kid_Smyle-kai pirmąkart paspaudžiau kažkada tavo įmestą nuorodą ir su juo gavau virusų-palaikiau tai atsitiktinumu...bet kai antrąkart tas pats gaunasi-tai jau jau susinervinau...gal gana platint virusinius adresus? blink.gif Gerai kad šįkart jau sustiprinta kompo apsauga nebepraleido toj nuorodoj esamų virusų doh.gif
Atsakyti
Na va, pagaliau ir aš sau nusimezgiau suknelę ax.gif

user posted image
Atsakyti
Bielra, suknutė fantastiška.
Ir Niumos abu variantai man labai patiko.
Papildyta:
Simpatiška suknytė, Diudas, tik mano naršyklė pataria neatidarinėt didesnio paveikslo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 11 22, 18:32)
Aš po savo sijonu siuvaus iš tokios standesnės nei pamušalinė medžiagos. Tiksliau, man siuvo. Ir darė kliošą, tai labai jau papūstas gavosi, bet visai fainiai. O draugė po suknelė nešioja kažkokį apatinuką, tai suknikė nėr pūsta, tokia laisvai krentanti. Žodžiu, priklauso, kokio pūstumo nori. Dar, girdėjau, tiulį siuva po pasijoniu, tada visai pūstukas gaunasi.

nu jau aiškiau. ačiū

QUOTE(Capricorn @ 2009 11 22, 18:52)
Kid_Smyle-kai pirmąkart paspaudžiau kažkada tavo įmestą nuorodą ir su juo gavau virusų-palaikiau tai atsitiktinumu...bet kai antrąkart tas pats gaunasi-tai jau jau susinervinau...gal gana platint virusinius adresus? blink.gif Gerai kad šįkart jau sustiprinta kompo apsauga nebepraleido toj nuorodoj esamų virusų doh.gif

man irgi blokuoja, net neatidarinėju

QUOTE(diudas @ 2009 11 22, 19:15)
Na va, pagaliau ir aš sau nusimezgiau suknelę  ax.gif


labai daili suknele, jaučiu masina megzta?
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2009 11 22, 17:15)
Na va, pagaliau ir aš sau nusimezgiau suknelę  ax.gif



Grazi suknyte 4u.gif
Atsakyti
Na ir as pasirodysiu savo suknele.Neina man idet nuotrauku,tai su dukterecios pagalba pasirodau smile.gif suknele
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 11 22, 21:23)
jaučiu masina megzta?

tikrai blogai jauti lotuliukas.gif , pati rankomis mezgiau

Ačiū už pagyrimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2009 11 22, 21:29)
Na ir as pasirodysiu savo suknele.Neina man idet nuotrauku,tai su dukterecios pagalba pasirodau  smile.gif suknele


karsta.gif
SUPER.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2009 11 22, 22:29)
Na ir as pasirodysiu savo suknele.Neina man idet nuotrauku,tai su dukterecios pagalba pasirodau  smile.gif

OHOOOOOOOOOOO

QUOTE(diudas @ 2009 11 22, 22:34)
tikrai blogai jauti  lotuliukas.gif , pati rankomis mezgiau

Ačiū už pagyrimus  4u.gif

nu va, nemaniau kad tokį grožį įmanoma rankytėmis, maniau gal tik tie intarpai. super suknelė ir super atrodai su ja. thumbup.gif
Atsakyti
diudas - labai dailu ir puosnu, ir silta manu

norva - oho, kiek darbelio, ir kaip grazu - ir iki zemes smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2009 11 22, 18:15)
Na va, pagaliau ir aš sau nusimezgiau suknelę  ax.gif


Kaip tik tokią pradėjau bigsmile.gif Jau ta "pilvo juosta" pabaigta biggrin.gif O kokie siūliukai, kiek suėjo? ax.gif
Atsakyti