Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Merginos, apie duonkepes yra atskira tema, prašom kalbėtis tenai
Atsakyti
Mergytės, labai reikia paprastų bulkučių su razinom receptuko 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(SuperBaba @ 2009 12 18, 10:07)
Labai labai dekui visoms uz informacija, manau as jau issirinkau ir vis gi pirksiu Kenwooda 350, jau pirmadieni tikiuosi tureti smile.gif

Aciuuuuu

o ir tu kepsi bigsmile.gif Aš jau mėnesį kepu, gėris žinok wub.gif
Papildyta:
Babyt, imk duonkepę su 2 mentelėm, nors šiaip ir su viena gerai jei galinga, ir greičiau kepam skanėstus. Šioje temoje labai skanu, naktim skaitau, norisi šaldytuvą praryti po to. Tai einu naktį kept ir laukiu ryto apsiseilėjus, kad galėčiau sumuštinį kokį skanų įkirsti su duonyte bigsmile.gif

Jetus kaip laukiu kokio bandelių recepto, noriu šiandien šeimynai siurprizą padaryti. Priedo kepsiu ruginę duonytę . Pirmas mano bandymas su rugių miltais, tikiuosi nebliausiu pamačius rezultatus. Žinoma be raugo bus, bet bent pamėginsiu pradžiai 4u.gif

Kendwood beje geras gamintojas. Man senis šaltis pažadėjo Kenwood indaplovę ax.gif
Atsakyti
Jei būtum parašius vakar, įdėčiau su foto receptą ax.gif

BANDELĖS SU RAZINOMIS
300 g mielinės tešlos
30 g sviesto
40 g razinų
40 g kapotų migdolų
1 valg. šaukšto cukraus
80 g cukraus pudros

Tešlą iškočiok. Sviestą ištirpink ir sutepk juo tešlą. Vienodu sluoksniu išdėliok razinas ir kapotus migdolus(galima ir nedėt riešutų). Pabarstyk cukrumi.
Tešlą susukt į vyniotinį, supjaustyk, padėk ant riebalais suteptos skardos ir kepk 30 minučių.
Šiltus pyragėlius pabarstyk cukraus pudrą.
Atsakyti
Gal nemokėjau ieškoti, bet neradau Palangos duonos recepto. Gal galėtut kas nors įmesti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 18, 14:49)
Jei būtum parašius vakar, įdėčiau su foto receptą  ax.gif

BANDELĖS SU RAZINOMIS
300 g mielinės tešlos
30 g sviesto
40 g razinų
40 g kapotų migdolų
1 valg. šaukšto cukraus
80 g cukraus pudros

Tešlą iškočiok. Sviestą ištirpink ir sutepk juo tešlą. Vienodu sluoksniu išdėliok razinas ir kapotus migdolus(galima ir nedėt riešutų). Pabarstyk cukrumi.
Tešlą susukt į vyniotinį, supjaustyk, padėk ant riebalais suteptos skardos ir kepk 30 minučių.
Šiltus pyragėlius pabarstyk cukraus pudrą.

Bet aš neturiu mielinės tešlos, turiu pati pasidaryti, bet neturiu recepto sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 12 18, 21:59)
Bet aš neturiu mielinės tešlos, turiu pati pasidaryti, bet neturiu recepto sad.gif

mielinė tešla
Atsakyti
Gal kuriai kaunietei reikia sauso raugo? Vyras užpirko iš čia , o juk jis trumpai galioja, tai tikrai nesunaudosiu (maniškiai pakeliai galioja iki 2010 02 05). Viena pakelį atiduočiau už simbolinę kainą pvz. už kinder kiaušinį mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergytės, o yra pirkti dar ir sauso raugo ?? bigsmile.gif
Kažin ar būtų įmanoma parsisiųsti jo į JAV ?

Kepiau vakar pirmą kartą ruginukę. Sukrito, mačiau, kad peršlapia tešla, bet jau skonis wub.gif Sakyčiau panaši į palangos duonytę gavosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 12 19, 19:11)
Mergytės, o yra pirkti dar ir sauso raugo ??  bigsmile.gif
Kažin ar būtų įmanoma parsisiųsti jo į JAV ?

Kepiau vakar pirmą kartą ruginukę. Sukrito, mačiau, kad peršlapia tešla, bet jau skonis  wub.gif Sakyčiau panaši į palangos duonytę gavosi  wub.gif

O tu pabandyk per lietuviskas/rusiskas kepyklas praskambint, gal parduos sauso raugo.... MALT vadinas... man Airijoj nepardave... Tai is LT atveze man. O ir delona parde siuncia pastu, nes domejaus as... Pasiklausk ten ju wink.gif Ir salyklo pirk wink.gif

Man tik idomu: kodel sauso raugo tokia trumpa galiojimo data???
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 12 18, 17:19)
Pas mane duonkepe Panasonic SD 255. Yra spec programa ruginei duonai, tai ir kitas maisymo peiliukas yra wink.gif


Aš turiu prastesnę Panasonic SD254. Ji neturi antros mentelės, bet aš ją papildomai iš ebėjaus už 2,5 svaro paėmiau. Ruginei duonai naudoju paprastą programą su rugine mentele ir viskas super gaunas. Pirkau aš savo duonkepę Anglijoj, dabar dar tėvas ir draugė užsimanė, tai užsakiau iš amazon.co.uk (siunčia į Lietuvą už 15 svarų dvi arba 10 svarų vieną) ir man jos išėjo po 276 Lt. Labai rekomenduoju. Už tokią kainą nelabai ką Lietuvoj padoraus rasite.
Atsakyti
Beje, vakar Maximoj mačiau įvairių naujų miltų (lyg ir vokiški). Speltų miltai, ruginiai pilno grūdo miltai ir pan. Ar esate jų bandžiusios? Kas yra speltų miltai?
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 12 19, 14:15)
O tu pabandyk per lietuviskas/rusiskas kepyklas praskambint, gal parduos sauso raugo.... MALT vadinas... man Airijoj nepardave... Tai is LT atveze man. O ir delona parde siuncia pastu, nes domejaus as... Pasiklausk ten ju wink.gif Ir salyklo pirk wink.gif

Man tik idomu: kodel sauso raugo tokia trumpa galiojimo data???


Kaip rasti delona pardę online ?

Ieškau MALt, ar čia kažkas panašaus ? http://www.maltprodu...ducts.malt.html neįsivaizduoju kai pturi atrodyti, labai sunku ieškoti nežinant ko sad.gif
O kaip salyklas angliškai ?
Papildyta:
Minkau tešlą aguonų vyniotiniui. Turiu įtarimų, kad vėl nesigaus. Sudėjau viską pagal receptą, bet tokia skysta tešla minkėsi. Dadedinėjau miltų, nežinau ar nepridirbau ko nors. Kildinasi dabar, žiūrėsim kas gausis doh.gif
Atsakyti