Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kitomis žolėmis

http://www.hennaforh...om/mixes/lisag/
sitam recepte, kaip supratau, ji gavo tokia spalva, chna smaisius su obuoliu sultimis ir "clove tea". bet kaip su chna galima isgauti tamsia spalva? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dizzysweet @ 2010 04 19, 19:01)
kaip su chna galima isgauti tamsia spalva? smile.gif


Sveikos,

Dedu savo 'iškarpą' 4u.gif

user posted image

Taip ir atrodo, kaip matosi - nelabai mane ryža pavadinsi, greičiau 'juoda', ar ne? O aš tai vadinu tamsiai ruda smile.gif

Dažau chna:basma - 1:2, kartais įdedu šaukštą kavos, kartais - juodos arbatos šaukštelį, įbarstau cinamono. Daugiau niekada nieko nededu. Plikau vandeniu, laikau 2-3 valandas kiekvieną kartą. Natūrali plaukų spalva - tamsi lietuviška, yra ir žilų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorofėja: 19 balandžio 2010 - 22:27
QUOTE(Dorofėja @ 2010 04 19, 23:24)
Sveikos,

Dedu savo 'iškarpą'  4u.gif

user posted image

Taip ir atrodo, kaip matosi - nelabai mane ryža pavadinsi, greičiau 'juoda', ar ne? O aš tai vadinu tamsiai ruda  smile.gif

Dažau chna:basma - 1:2, kartais įdedu šaukštą kavos, kartais - juodos arbatos šaukštelį, įbarstau cinamono. Daugiau niekada nieko nededu. Plikau vandeniu, laikau 2-3 valandas kiekvieną kartą. Natūrali plaukų spalva - tamsi lietuviška, yra ir žilų  smile.gif

O kokia chna ir basma dažote? Gal galite įdėti iškarpą ir natūralios savo plaukų spalvos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 04 19, 22:39)
O kokia chna ir basma dažote? Gal galite įdėti iškarpą ir natūralios savo plaukų spalvos 4u.gif


Dažiukai tie, kurie man pirkti 'po ranka' (ir chna, ir basma iš tokių pakelių): http://images.google...p...&tbs=isch:1

smile.gif

Kadangi natūrali paskutinį kartą buvau prieš maždaug dešimtmetį, tai neturiu tokios 'skaitmenos' mirksiukas.gif Gal kažkas panašaus į pirmąją iš šių spalvų (bet ir žilų jau netrūksta, tie gal panašiau į paskutiniąją nuotrauką):

http://www.folica.co...color-chart.jpg

Mano plaukai labiau 'kimba ant' tamsių spalvų - jei ant įprastų dažų būdavo parašyta 'light' arba 'medium brown', o tokiais dažniausiai ir dažydavau, visada gaudavosi 'dark', o nesismulkinantys sakydavo, kad mano plaukai 'juodi'.

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorofėja: 20 balandžio 2010 - 08:34
QUOTE(Dorofėja @ 2010 04 20, 09:29)
Dažiukai tie, kurie man pirkti 'po ranka' (ir chna, ir basma iš tokių pakelių): http://images.google...p...&tbs=isch:1

smile.gif

Kadangi natūrali paskutinį kartą buvau prieš maždaug dešimtmetį, tai neturiu tokios 'skaitmenos'  mirksiukas.gif  Gal kažkas panašaus į pirmąją iš šių spalvų (bet ir žilų jau netrūksta, tie gal panašiau į paskutiniąją nuotrauką):

http://www.folica.co...color-chart.jpg

Mano plaukai labiau 'kimba ant' tamsių spalvų - jei ant įprastų dažų būdavo parašyta , o tokiais dažniausiai ir dažydavau,  visada gaudavosi 'dark', o nesismulkinantys sakydavo, kad mano plaukai 'juodi'.

4u.gif

Na tuomet vadinasi dar ir nuo kiekvienos plaukų individualiai priklauso, nes dažau ta pačia chna ir basma kaip ir tu, mano natūralūs praktiškai tokie pat, nu gal vos vos pilkesni, bet gaunuosi ryža, o kai anksčiau dažydavausi su cheminiais, tai irgi iš 'light' arba 'medium brown' gaudavausi beveik juoda rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2010 04 19, 08:29)
O ne per ilgai nakčiai?

pagalvojau jog naturalus produktas tai tikrai pakenkt neturetu. schmoll.gif
QUOTE(Sulu @ 2010 04 19, 14:59)
O vandens nepylei i miltukus, plikei tik aliejumi?  g.gif

ne vandens nepyliau. Plikiau tik aliejum. Kiek zinau merginos daznai taip daro dazydamos siomis zolemis...
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2010 04 21, 00:25)
ne vandens nepyliau. Plikiau tik aliejum. Kiek zinau merginos daznai taip daro dazydamos siomis zolemis...

kiek žinau, tai pliko vandeniu ir įpila šiek tiek aliejaus, o apie plikymą vien aliejumi negirdęjau g.gif
kaip dabar, plaukų būklė nepagerėjo?
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 04 21, 15:18)
kiek žinau, tai pliko vandeniu ir įpila šiek tiek aliejaus, o apie plikymą vien aliejumi negirdęjau  g.gif
kaip dabar, plaukų būklė nepagerėjo?

pagerejo. Netgi sakyciau neblogi, bet cia jau kaukes bus nuopelnas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2010 04 21, 15:22)
pagerejo. Netgi sakyciau neblogi, bet cia jau kaukes bus nuopelnas.  smile.gif

visgi siūlau pabandyti dar kartą su chna,tik plikyti pvz.sėmenų nuoviru ir įpilti aliejuko mirksiukas.gif gal šitas būdas labiau patiks plaukams.
Atsakyti
Pabandžiau ir aš pasiteplioti žolėmis. Rezultatas neblogas, plaukai taip atsigavo ir spalva tokia gyva. thumbup.gif Bet va labai greitai nusiplauna, kas kiek laiko jūs dažote ? Galvoju gal kas dvi savaites teplioti, kažin ne per dažnai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 04 22, 13:08)
Pabandžiau ir aš pasiteplioti žolėmis. Rezultatas neblogas, plaukai taip atsigavo ir spalva tokia gyva.  thumbup.gif  Bet va labai greitai nusiplauna, kas kiek laiko jūs dažote ? Galvoju gal kas dvi savaites teplioti, kažin ne per dažnai.  g.gif

Pradžioje kas savaitę-dvi dažydavausi, dabar jau užtenka karto į mėnesį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 04 22, 12:08)
kas kiek laiko jūs dažote ?


Aš kiekvieną savaitę (bet tik šaknis), kartais - kas antrą (bet tada jau šaknis reikia 'maskuot', nešioti surištus, kad sklastymo nebūtų, nes per dvi savaites man nusiplauna, arba kaukės kiek pablukina, arba kažkiek atauga, o aš labai priekabi šaknims smile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorofėja: 22 balandžio 2010 - 12:36