Įkraunama...
Įkraunama...

Gobtuvai ir kapišonai

Mergaitės-mezgejėlės: patarkit kaip megzt kapišoną? Aš mezgu dabar vokelį lėliukui ir noriu su kapišoniuku..ačiū 4u.gif
Atsakyti
niekas neatsako... g.gif nejaugi niekas nežino? g.gif
Atsakyti
labutis, nežinau ar pavyks padėti, bet pamėginsiu.Kūdikiui patogiausias ir labiausiai tinkamas kapišonas būtų, kepurėlės tipo, kadangi vaikutis gulės ir nugarinėje pusėje geriau kad siūlės nebūtų.
Taigi, daug maž reikia žinoti kokio aukščio bus kapišonėlis t.y. nuo kaklo ir aplink veiduką, tuomet atitinkamai užmetamas akių skaičius, kuris turėtų dalintis iš trijų, plius dvi kraštinės akys. Tuomet mezgama pasirinktu raštu, tiek kad dengtų nuo kaktytės iki viršugalvio, na kūdikiui daug maž apie 15 cm, tuomet kai tiek numegsit iš šonu nuleiskit po trečdalį akiu, pvz. jei buvo 60 akių tai iš šonų nuleisti po 20 akių, lieka 22.likusias akis megzti pasirinktu raštu tiek cm, kiek gavosi nuleidus šonines akis, tuomet nuleisti ir likusias akis ir susiūti tik laisvai kad nesigautų stora siūlė, kuri vėliau gali spausti kūdikėlio galvytę. Susiuvus turėtų gautis kepurytė, ją vėliau įsiūsite i vokelio priekaklį.

Tikiuosi parašiau suprantamai 4u.gif . Linkiu sėkmės ir jeigu ką rašykit į až bandysim aiškintis kas nesuprantama biggrin.gif . Linkiu sėkmės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linksmuole @ 2005 10 24, 13:18)
labutis, nežinau ar pavyks padėti, bet pamėginsiu.Kūdikiui patogiausias ir labiausiai tinkamas kapišonas būtų, kepurėlės tipo, kadangi vaikutis gulės ir nugarinėje pusėje geriau kad siūlės nebūtų.
Taigi, daug maž reikia žinoti kokio aukščio bus kapišonėlis t.y. nuo kaklo ir aplink veiduką, tuomet atitinkamai užmetamas akių skaičius, kuris turėtų dalintis iš trijų, plius dvi kraštinės akys. Tuomet mezgama pasirinktu raštu, tiek kad dengtų nuo kaktytės iki viršugalvio, na kūdikiui daug maž apie 15 cm, tuomet kai tiek numegsit iš šonu nuleiskit po trečdalį akiu, pvz. jei buvo 60 akių tai iš šonų nuleisti po 20 akių, lieka 22.likusias akis megzti pasirinktu raštu tiek cm, kiek gavosi nuleidus šonines akis, tuomet nuleisti ir likusias akis ir susiūti tik laisvai kad nesigautų stora siūlė, kuri vėliau gali spausti kūdikėlio galvytę. Susiuvus turėtų gautis kepurytė, ją vėliau įsiūsite i vokelio priekaklį.

Tikiuosi parašiau suprantamai 4u.gif . Linkiu sėkmės ir jeigu ką rašykit į až bandysim aiškintis kas nesuprantama biggrin.gif . Linkiu sėkmės thumbup.gif



ačiū labai 4u.gif ot nors vienas geras žmogus padėjo biggrin.gif jei kils problemų, rašysiu.. bet šiaip viskas lyg ir labai aišku mirksiukas.gif
Atsakyti

Sveikos, o gal kasnors galit įkelti schemutę kapišono?
Atsakyti
Gobtuvas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(optiimiste @ 2005 10 20, 20:58)
Mergaitės-mezgejėlės: patarkit kaip megzt kapišoną? Aš mezgu dabar vokelį lėliukui ir noriu su kapišoniuku..ačiū  4u.gif

Aciu aciu, padejot ir man, kaip tik baigiu megzti voka ir man reikejo paaiskinimo....
Atsakyti
mane irgi domina kaip tą kopišoną numegzti, nes draugas labai užsinorėjo megztinio su kopišonu doh.gif o kadangi esu tikpradedanti mezgėjėlė tai jūsų patarimai labai praverčia clap.gif
Atsakyti
Rašykime ir kalbėkime lietuviškai user posted image

Gobtuvas, o ne kapišonas blush2.gif
Atsakyti
gerai gerai, tai gal kas turi schemutę gobtuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma-saule @ 2006 09 22, 08:33)
gerai gerai, tai gal kas turi schemutę gobtuvo g.gif


Yo user posted image
Atsakyti
tai gal galite kaip nors įkelti ar el. paštu atsiųsti... blush-anim-cl.gif labai jau noriu draugui tą megztinį numegzti ir padaryti jam staigmeną wink.gif
Atsakyti