Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

Kaip faina, kai yra tokių žmonių, kurių fantazija beribė. Mano tai laaaaabai ribota, nukopijuot tai lengva, bet savo niekad neišmąstau schmoll.gif
Atsakyti
Aš šį savaitgalį irgi bandžiau daryti šituos burbulus, kur siūlus reikia klijuoti. Nusiima gerai ir nesubliūško. Tik tokia problema: kai balioną ištraukiu, tai ant siūlų vietomis matytis klijai. Tokie balti ruožai. Bandžiau pirštais nukrapštyti, bet sunkiai išeina ir be to bijau suspausti burbulą. Dar apipurkšti dažais nebandžiau, nes galvoju kaip tuos klijus būtų geriausia nukrapštyti? Patarkite....
Atsakyti
Kai nupurkši tikrai gražiai atrodys - manau, kad nekrapštyk...
Aš nekrapščiau, o gavosi liuks thumbup.gif
Atsakyti
Draugė nupurškė sniegu - irgi gražiai atrodo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastaneda: 14 lapkričio 2005 - 09:33
QUOTE(astute_k @ 2005 11 14, 09:12)
Aš šį savaitgalį irgi bandžiau daryti šituos burbulus, kur siūlus reikia klijuoti. Nusiima gerai ir nesubliūško. Tik tokia problema: kai balioną ištraukiu, tai ant siūlų vietomis matytis klijai. Tokie balti ruožai. Bandžiau pirštais nukrapštyti, bet sunkiai išeina ir be to bijau suspausti burbulą. Dar apipurkšti dažais nebandžiau, nes galvoju kaip tuos klijus būtų geriausia nukrapštyti? Patarkite....

Apipurkšti galima dirbtiniu sniegu mirksiukas.gif Patikėk - atrodo thumbup.gif
Atsakyti
va skaitau... čia daugelis darote tuos burbulus iš siūlų, bet naudojate klijus.
o mano draugė vietoj klijų naudoja krakmolą smile.gif ir gražiai gaunas ax.gif
Atsakyti
Noreciau pamatyti, kaip atrodo tie burbulai. Gal galite ideti foto?
Atsakyti
Idedu savo maziukus senukus burbuliukus biggrin.gif
Remonto metu kabinau juos ant lubu wink.gif Kai sukabini daug - gerai atrodo
user posted image
Vienus purskiau sidabru ,kitus auksu smile.gif
user posted image
Atsakyti
thumbup.gif Labai grazu, reikes ir man kada pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2005 11 15, 17:33)
Idedu savo maziukus senukus burbuliukus biggrin.gif
Remonto metu kabinau juos ant lubu wink.gif Kai sukabini daug - gerai atrodo
user posted image
Vienus purskiau sidabru ,kitus auksu smile.gif
user posted image


Jumi!Tu auksaranke!
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O kaip pasidaryti kaledine girlianda (kabinimui ant lubu)? Gal kas turi minciu ar kokiu schemu?

Ar turi kas SERVETELIU VIRBALAIS schemuciu? Nusipirkau raudonu su blizguciais siulu, noreciau virbalais nusimegsti servetele - Kaledoms. Viena knyga turiu PELAKAUSKIENES, bet joje jau atsibode modeliai. Bet jei nieks neturi, kagi, teks megsti pagal iki kaulo igrisusias schemas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo m a m a: 16 lapkričio 2005 - 01:39
QUOTE(lincux @ 2005 11 15, 22:46)
Jumi!Tu auksaranke!
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

bis.gif schmoll.gif schmoll.gif tai kad daug auksarankiu siame forume. As tik megeja tongue.gif
Bet uz pagyras aciu,visad malonu blush2.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(m a m a @ 2005 11 16, 02:35)
O kaip pasidaryti kaledine girlianda (kabinimui ant lubu)? Gal kas turi minciu ar kokiu schemu?

Ziurint kokio ilgio girliandos reikia ir is kokiu medziagu.
Dziovinu riekelem supjaustyta apelsina. Dar reikes pora citrinu sudziovint. Versiu juos i girlianda mirksiukas.gif
Atsakyti