Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas

QUOTE(*Star* @ 2012 12 29, 12:26)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif NEREALIAI GRAŽU, ĮSPŪDINGA  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Vaikas mano pamatė dabar irgi užsimanė, super idėja. O iš kur jūs prisikarpėt tų ženkliukų? Kokią knygą gal sugadinot?  biggrin.gif

Bet mačiau ten dar ir valgomi kelio ženklai buvo, fantastika



Dėl ženkliukų, tai knygų nekarpėme biggrin.gif . Kelių eismo taisykles per google suraskite ir ten ženklai visi yra. Galima išsirankioti p[aveiksliukus, susikrauti į word'ą ir atprintinti. Galima dar nusiskanuoti iš turimų knygų ir irgi atprinti 4u.gif . Ir dekoracijų pasidarėm, ir knygos gyvos liko smile.gif

O valgomų irgi buvo. Čia jau su tortu komplekte jie buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 12 29, 09:41)
na, Star, kai tu meniškos sielos mamukas, tai tau lengviau thumbup.gif  ir priemonių visokių turi thumbup.gif



Ačiū, Sidrulka 4u.gif
Meniškos tai meniškos, bet iš nieko padaryt grožių nemoku biggrin.gif kaip ir iš kirvio sriubos nemokėčiau išvirti, man turi būt iš ko daryt biggrin.gif

Dėl priemonių tai taip, lengviau, aišku, nes viskas po ranka yra, specialiai nebent jei norėčiau kokio popieriuko. Ir dėl albumėlių galvos sukti nereikia, kokia nori tema galiu pasidaryti. Beje, žiūriu, kad boružėlės vieni mėgstamiausių vabaliukų, tai nuo pernai patyrusi, kad jos labai aktualios, ir dėl jų bėdų nėra pas mane. Bėda kita- nelabai berniukams jos į temą lotuliukas.gif

Ačiū už nuorodą 4u.gif

QUOTE(lairam @ 2012 12 29, 10:34)
Dėl ženkliukų, tai knygų nekarpėme  biggrin.gif . Kelių eismo taisykles per google suraskite ir ten ženklai visi yra. Galima išsirankioti p[aveiksliukus, susikrauti į word'ą ir atprintinti. Galima dar nusiskanuoti iš turimų knygų ir irgi atprinti  . Ir dekoracijų pasidarėm, ir knygos gyvos liko  smile.gif

O valgomų irgi buvo. Čia jau su tortu komplekte jie buvo 


Och, kai su printeriu dabar problema, tai užtai ir mintis apie knygų gadinimą iškart doh.gif

Bet tai tortininkės kaip fainiai padarė, ar čia jūsų spec užsakymas buvo tie ženklai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 12 29, 14:22)
Och, kai su printeriu dabar problema, tai užtai ir mintis apie knygų gadinimą iškart  doh.gif

Bet tai tortininkės kaip fainiai padarė, ar čia jūsų spec užsakymas buvo tie ženklai?  smile.gif



Tortininkei pasakiau, kad tema kelio ženklai, ir kad pagal galimybes kokių nors uždėtų. Pernai irgi ženklai pas mus buvo lotuliukas.gif . tai pernai tortas toks buvo:

user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
O šių metų

user posted image
Atsakyti
Lairam, ką galiu pasakyti- PUIKŪS tortai, super clap_1.gif

Bet tai jūsų tortininkė jau ir raką atsimiklino gerai tuos ženklus kasmet bedarydama lotuliukas.gif Netikiu, kad čia toks labai dažnas užsakymas biggrin.gif
Bet labai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 29 gruodžio 2012 - 13:49
QUOTE(*Star* @ 2012 12 29, 14:47)
Lairam, ką galiu pasakyti- PUIKūS torai, super  clap_1.gif

Bet tai jūsų tortininkė jau ir raką atsimiklino gerai tuos ženklus kasmet bedarydama  lotuliukas.gif Netikiu, kad čia toks labai dažnas užsakymas  biggrin.gif
Bet labai  thumbup.gif



Na kiek žinau, tai tų ženklų kol kas mums tik labai reikėjo biggrin.gif . labai dėkinga aš jai už tikrai daug įdėto darbo wub.gif

Jau labai tikiuosi, kad gal kitais metais vaikis ko nors kitko norės biggrin.gif . Kalėdų senio du metus iš eilės prašė šviesoforo lotuliukas.gif . Jeigu kitais metais šviesofor prašys, tai beliks kieme tikrą pastatyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lairam: 29 gruodžio 2012 - 13:52
QUOTE(lairam @ 2012 12 29, 11:51)
Na kiek žinau, tai tų ženklų kol kas mums tik labai reikėjo  biggrin.gif . labai dėkinga aš jai už tikrai daug įdėto darbo  wub.gif

Jau labai tikiuosi, kad gal kitais metais vaikis ko nors kitko norės  biggrin.gif . Kalėdų senio du metus iš eilės prašė šviesoforo  lotuliukas.gif . Jeigu kitais metais šviesofor prašys, tai beliks kieme tikrą pastatyti  lotuliukas.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
skaitinejau ir radau biggrin.gif gal kam i ukio tema tiks

user posted image
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 12 30, 16:25)
skaitinejau ir radau biggrin.gif gal kam i ukio tema tiks

http://s001.radikal....d03d6ff3840.jpg[/img][/url]



na va, man jau savaite per vėlu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 12 29, 11:49)
Tai galiu dabar tvirtai pasakyti- nereikia pergyventi dėl to, kad kažkas pas jus neįprasta. Kurkite savo tradicijas ir jos taps įprastomis smile.gif


na vakar atsventem gimtadieni,tai jau vakar sau pazadejau,kad kitais metais bandysiu daryti tikrai kitaip smile.gif nes darbo daug idejau, nemazai pavargau,ypatingai maista visiems ruosdama,kol galu gale puse sveciu neatvyko,nes apsirgo blink.gif doh.gif galit isivaizduot mano reakcija biggrin.gif nu atsisedau ir apsiblioviau biggrin.gif dar tie hormonai... doh.gif tuoj sukelsiu nuotraukytes 4u.gif
Atsakyti
Tema: Kaimas

user posted image

user posted image

Vaiku uzkandziu staliukas
user posted image

Teveliu stalas
user posted image

user posted image

"Morkytes"
user posted image

user posted image

Lasisos-poru pyragas
user posted image

user posted image

user posted image

Karstam patiekalui dariau idarytus kotletus su zirneliu-bulviu kose ir padazu.
Kitais metais bandysiu daryti svediska stala biggrin.gif

Nuotraukytes mazutes gavosi,ar jums atsidaro didesnes,kad normaliai matytusi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaistulis: 30 gruodžio 2012 - 18:16
QUOTE(aaistulis @ 2012 12 30, 19:15)
Nuotraukytes mazutes gavosi,ar jums atsidaro didesnes,kad normaliai matytusi?


Paspaudus nuotraukyte pasididina 4u.gif
Kas per ,,morkytes''? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmux0520: 30 gruodžio 2012 - 19:02
QUOTE(vilmux0520 @ 2012 12 30, 20:01)
Paspaudus nuotraukyte pasididina 4u.gif
Kas per ,,morkytes''? g.gif

Morkytės ir mane sudomino smile.gif
Greitai bus mažylio 3-iasis gimtadienis, tai žiūrinėju temutę ir ieškausi idėju smile.gif
Atsakyti