Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Nu ka mergaites tesiam toliau biggrin.gif sena tema cia

http://www.supermama...howtopic=445268
Atsakyti
Man pastoviai panika del plauku slinkimo prasideda nuo liepos galo iki rugsejo galo... plaukai slenka ziauriai tuo metu, bet mano kirpeja vis mane nuramina, kad siuo metu pastoviai skundziuosi smile.gif Tai nieko ipatingo nedarau, kirpeja kas savaite ar dvi man padaro kaukes ir kapsules is Keune itrina..bet viskas susitvarko savaime
Atsakyti
QUOTE(Exit @ 2009 10 19, 16:26)
Man pastoviai panika del plauku slinkimo prasideda nuo liepos galo iki rugsejo galo... plaukai slenka ziauriai tuo metu, bet mano kirpeja vis mane nuramina, kad siuo metu pastoviai skundziuosi smile.gif Tai nieko ipatingo nedarau, kirpeja kas savaite ar dvi man padaro kaukes ir kapsules is Keune itrina..bet viskas susitvarko savaime


sveikos, o man nuo pavasario slenka, nezinau ka daryti, buvo steesiuko pries vestuves- manau kiekviena jaudinasi, arba cia sutapimas gal kokiu vitaminu truksta?
padekit prasau!!!!!!!!!!!! blush2.gif
Atsakyti
Reiketu konsultacijos ax.gif
Kadangi tapau naturaliu priemoniu salininke (kiek tai imanoma), gal teko kam nors bandyti zoleliu misini (dilgeliu, azuolo zieves ir t.t.) nuo plauku slinkimo? Vaistineje kainuoja apie 8 Lt, bet nesinoretu veltui gaisti laiko..
Atsakyti
man irgi padidejes plauku slinkimas, kai lankiausi pas viena kirpeja, ir paklausiau patarimo ka daryt, tai ji pradejo savo kazkokias kapsules kist, bet atsisakiau, pradejau lankytis pas kita kirpeja ir ji man patare pagerti kalcio, nes visokios isoriskai naudojamos priemones sake nelabai pades. bandysiu nusipirkti, pagerti, ziuresiu, gal pageres situacija bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 20 spalio 2009 - 09:58
Gal kas skalaujat su dilgelem?:)kaip rezultatas?
Atsakyti
QUOTE(aliisa @ 2009 10 20, 18:26)
Gal kas skalaujat su dilgelem?:)kaip rezultatas?


Labas smile.gif

Kadangi man slenka 'nuo nervų', tai pirma priemonė - nurimti. Bet ir dilgėlių nepeikiu, vienu metu intensyviai skalavau, po to - ajerais, dar - mišiniu nuo slinkimo (Švenčionių vaistažolės iš vaistinės, ar panl). Visi šie dalykai man tinka - neužtikrinsiu, kad sustabdė, bet taip 'jaučiu', kad plaukiukai 'ačiū' pasako. Gal dilgėlės net labiausiai iš tų žolių patinka. Aš stengiuos kiekvieną kartą plaukus išplovus juos nupilt ta arbata (palaikyta apie 20 min) ir nrbrnuskalaut. Esu tamsiaplaukė.
Atsakyti
sveikos,mergytes-mamytes smile.gif
baisi nelaime istiko mane po plauku dazymo....taip sudegino plaukus,kad is turetu,liko tik nuodeguliai...baisu net ziureti,atrodau kaip ligone kokia....ka daryti,kokiu priemoniu imtis - nenumanau. geda gatveje pasirodyti pries zmones,nebeiseinu is namu. verkti norisi,bet kas is to, asarom nepadesiu nelaimei.bijau,kad neataugs tie kurie iskrito, o likusieji iskrenta po truputi...
gal kas ka zino,ar girdeje apie tokia situacija, kaip man sau pagelbeti,prasau,padekite.
aciu.
Atsakyti
QUOTE(temyde @ 2009 10 21, 15:37)
sveikos,mergytes-mamytes smile.gif
baisi nelaime istiko mane po plauku dazymo....taip sudegino plaukus,kad is turetu,liko tik nuodeguliai...baisu net ziureti,atrodau kaip ligone kokia....ka daryti,kokiu priemoniu imtis - nenumanau. geda gatveje pasirodyti pries zmones,nebeiseinu is namu. verkti norisi,bet kas is to, asarom nepadesiu nelaimei.bijau,kad neataugs tie kurie iskrito, o likusieji iskrenta po truputi...
gal kas ka zino,ar girdeje apie tokia situacija, kaip man sau pagelbeti,prasau,padekite.
aciu.

Tai tepk dabar visokiais aliejais, kaukemis maitinanciomis ir po kazkiek laiko turetu atsigauti. Pvz gali pabandyti: ricinos, alyvuogiu alieju. Man ricina tai labai padejo kai buvau nuo perdazno tiesinimo sudeginus plaukus.
Atsakyti
QUOTE(aliisa @ 2009 10 20, 18:26)
Gal kas skalaujat su dilgelem?:)kaip rezultatas?

As retkarciais skalauju, nes man nuo dilgeliu nuoviro plaukai siurkstesni pasidaro. Pati pirma karta nepajutau, kad plaukai butu pasauseja, normaliai issisukavo. Bet po keliu kartu skalavimo pradejo labiau veltis. Tai stengiuos kad tas nuoviras kliutu tik saknims. Negaliu sakyti kad padeda ar nepadeda, nes dar nepilna menesi kovoju su plauku slinkimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurune @ 2009 10 21, 15:50)
Tai tepk dabar visokiais aliejais, kaukemis maitinanciomis ir po kazkiek laiko turetu atsigauti. Pvz gali pabandyti: ricinos, alyvuogiu alieju. Man ricina tai labai padejo kai buvau nuo perdazno tiesinimo sudeginus plaukus.


aciu labai uz patarima,
bandau viska ka tik galiu,tik labai atsargiai tai darau, nes bijau prisiliest prie ju, ypac slapiu - vos stipriau palieciu ir nukrenta sad.gif
Atsakyti
QUOTE(temyde @ 2009 10 21, 16:10)
aciu labai uz patarima,
bandau viska ka tik galiu,tik labai atsargiai tai darau, nes bijau prisiliest prie ju, ypac slapiu - vos stipriau palieciu ir nukrenta sad.gif

Sveikos,
Galite pasidaryti nuo plauku slinkimo kauke bent karta i savaite ir 10 kartu butinai:1 saukstas ricinu aliejaus, 1 kiausinio trynys, 1 saukstas paprasto aliejaus(geriausiai butu alyvuogiu), 1 saukstas balzamo. Turetu padeti.
Atsakyti