Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

Įpusėjo ruduo, tuo ateis ir žiema, ir šventės. PASIPUOŠKIM

user posted image




23-OJI TEMA http://www.supermama...?...3922&st=588
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 12 spalio 2009 - 10:03
Prisisdedu prie gadget3: puoškimės smile.gif arba bent akis paganykime

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 10 12, 09:57)


Ačiū už naujus namučius ir kaip visada už nepakartojamas įdėjas suknelėms 4u.gif
Atsakyti
Aham nauji namučiai labai mieli, o kas padės užrakint senuosius,a? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatuole: 12 spalio 2009 - 11:07
Mezgejeles, kokiais siulais ta baltaji grozi megzti? g.gif Noreciau, kad ir neissitampytu, ir nesusiveltu.. rolleyes.gif
Atsakyti
Siūlau imti vilną. Geriausias variantas būtų su trupučiu {iki 15-20 pr. }poliamido ir šiek tiek elastano {nors ir be jo galima apsieiti, nes reta mūsų siūlinėse tokių siūlų, arba kaina RETA}.

DĖL SCHEMUTĖS - kažkodėl man atrodo, kad viršus megztas tikrai nieko nenuimant iškirpotei {gal net pridedant akių, kad gražiai susidėliotų po to tie "sutrauktukai"}. Imtos kiek storesnio siūlo nei pagrindas pynės iš stulpėlių {2 g- 2 b}, ir jau "vaikščiojimą reikia pagal foto žiūrėt.

Ommmmmm nepyks nieks ant manęs, kad čia, o ne dar kol kas nebaigtoj 23 temojj atsakiau? ommmm
Atsakyti
balta labai grazi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 10 12, 10:57)
Įpusėjo ruduo, tuo ateis ir žiema, ir šventės. PASIPUOŠKIM


fantastika thumbup.gif is kur tokiu groziu traukiat??? ka tik baigiau MB storaaa ilgaaaa salika (labai nekurybingas ir nobodus darbas) tad dabar pavarvinus seile i kokia suknele reikia kibti i darba... tik kurios griebtis??? unsure.gif kai sitiek groziu wub.gif o dar ir vaizduote pradejo dirbti - matau naujos sukneles vizija viskas pagal "zuviuko dizaina" ax.gif TO DAR NEBUVO blink.gif
Atsakyti
sveikos draugutes sukneliautojos drinks_cheers.gif ziuriu ziuriu, ko cia sukneliu tema tyli, o pasirodo nepafavoritinau as jos doh.gif o jus cia krutat judat ir toliau kuriat grazumynus 4u.gif turiu prisipazinti kuo nuosirdziausiai dabartine mano aistra - siuvinejimas, ai kazkaip sena pomegi vel is naujo atradau, bet kad namie salta, darbe - salta, galvoju, ar tik nereiks kokios suknios ar sarafano vinonio lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif Esu nusinerusi kostiumeli Sijona geriause nerti iš dvieju daliu pagal iškarpa platinant t y pridedant akiu iš abieju pusiu Sekmes
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 10 12, 14:10)
tad dabar pavarvinus seile i kokia suknele reikia kibti i darba... tik kurios griebtis??? unsure.gif kai sitiek groziu  wub.gif o dar ir vaizduote pradejo dirbti - matau naujos sukneles vizija viskas pagal "zuviuko dizaina" ax.gif TO DAR NEBUVO  blink.gif



Mezgi kaip tankas biggrin.gif Mačiau tavo pilką megztuką {kuris būtų ir supersukniaaa wub.gif).

Papasakok plačau apie savo dizaino viziją, ok?
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 10 12, 20:45)
Mezgi kaip tankas biggrin.gif Mačiau tavo pilką megztuką {kuris būtų ir supersukniaaa wub.gif).

Papasakok plačau apie savo dizaino viziją, ok?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif vos nenugriuvau is juoko... iki tanko man dar toooli, nes kiti darbeliai ir mazylis neduoda tiek megzti kiek noreciau... o ir savaitgali norisi kazka nuveikti su namiskiais ir draugais, tai tik mintimis bunu su savo mezginiais unsure.gif
o suknele zada buti dvispalve (labai noriu iki gimtadienio ja pasigaminti, bet dar 2 skirtos ne man bando isibrauti i eiles pradzia verysad.gif ) pagrindas sampaninis, o detales juodos. Turiu tokiu siuliuku medvilnes su akrilu... ne stebuklingi jie, bet manau, kad ziemos elegancija nebutinai turi buti mocheriskai permatoma ax.gif pagrindines minties neatskleisiu - tebunie tai paslaptis.. ir intriga, kad butu smagiau laukti rezultatu mirksiukas.gif
galesiu vis po truputi ikelti kurybos procesa mirksiukas.gif bus idomu gauti ivertinimus, jei ka taisysim vietoj cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 12 spalio 2009 - 22:12