Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

Anoli, gal dar ankstoka g.gif Nepamenu, ar mūsų forume kam nors tai darė...Esu tik rusiškuose forumuose apie tai skaičiusi, rusiškai berods vadinasi резекция яичников, gali pabandyti per google paieškoti informacijos arba parašyk - jei skaitai rusiškai, paieškosiu tau nuorodų, kur panos diskutavo apie tai...
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 09 23, 22:38)
Anoli, gal dar ankstoka g.gif Nepamenu, ar mūsų forume kam nors tai darė...Esu tik rusiškuose forumuose apie tai skaičiusi, rusiškai berods vadinasi резекция яичников, gali pabandyti per google paieškoti informacijos arba parašyk - jei skaitai rusiškai, paieškosiu tau nuorodų, kur panos diskutavo apie tai...

vojazau.....taigi rezekcija jaičnikov - taigi kiaušidžių pašalinimas.
vienintelė rezekcija, kuri gali būti taikoma - tai vadina kylinė rezekcija - gabaliuko audinio iškirpimas. O šiaip dabar išmušinėja langelius - liaudiškai tariant - elektrokoaguliacija arba lazeriu.
Atsakyti
Chm, gal ką ir pripainiojau....Bet nemanau, kad norinčioms pastoti šalintų kiaušides...gal ten panos pačios neteisingai vadina g.gif

Nu va radau citatą "У меня делала у нее сестра и забеременела в третий цикл после нее. А до этого были 5 лет попыток!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva_B.: 23 rugsėjo 2004 - 21:50
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 09 23, 22:47)
Chm, gal ką ir pripainiojau....Bet nemanau, kad norinčioms pastoti šalintų kiaušides...gal ten panos pačios neteisingai vadina g.gif


Gal.....gal tiesiog praleidžia tą žodį - kylinė.
Nes realiai ten išplauna kiaušidės dalį - kaip pleišto formos tokį spyglį.
Bet dažniau prišaudo lazeriu arba koaguliuoja.
Atsakyti
Na dabar radau ir gydytojų komentarą, šiaip Kolibriuke tu, aišku, teisi tą žodį kylinė jie tiesiog praleidžia (radau kitoj vietoj būtent tokį terminą).

Предпочтение в последние годы получило эндоскопическое вмешательство в виде резекции или каутеризации яичников при помощи различных энергий (термо-, электро-, лазерной). В результате уменьшения объема яичников вследствие разрушения стромы нормализуется стероидопродуцирующая функция яичников, нормализуется чувствительность гипофиза и ГнРГ, восстанавливаются ГГЯС.

Наиболее часто после операции беременность наступает в первый год (6-8 месяцев), в ближайшие после операции месяцы у 15-20% больных беременность возникает без какого-либо дополнительного лечения. При отсутствии овуляции по ТФД и УЗИ в течение 3-4 циклов после операции, назначается кломифен по обычным схемам. Возможно также применение гонадотропинов для лечения с большим эффектом, чем до оперативного лечения (пергонал, хумегон, метродин и др.).


Anoli, matai, nėštumas dažniausiai "nutinka" apie 6-8 mėnesį po operacijos clap.gif Viskas tavęs dar tik laukia smile.gif
Atsakyti
Nu va, grįžau namo laugh.gif
Šnekėti, kad laparoskopinė operacija nėra jau tokia baisi, gali tiktai to nepatyręs žmogus laugh.gif Siūles skauda ir pan. jei yra pageidaujančių galiu ir smulkiau arašyti tongue.gif

Kaip man pranešė, chirurgas atliko būtent kylinę kiaušidžių rezekciją. Pasakė, kad jau pasistengė. Padarė po keturis pjūvius kiekvienoje kiaušidėje.
Reiškias startuojam jau po ateinančių menstruacijų clap.gif

Ai, kiaušintakiai praeinami, apie endometriozę nieko neužsiminė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (anoli @ 2004 09 23, 21:32)
Labutis!!!!

Man irgi dare laparaskopija pries 3.5men. padare daug skiluciu kiausidesia kad kiausinelis iseitu lengviau . Tai noriu paklaust ar yra tokiu merginu kuriom padejo ta operacija ir ar jos patojo? O tai as nematau jokiu pagerejimu unsure.gif Bet gal dar peranksti gal turi praeit daugiau laiko g.gif

Mano draugei dare. Po to ja dar stimuliavo hormonais, bet, deja, nieko paguodziancio - ji iki siol neturi vaikelio.
Atsakyti
QUOTE (migluze @ 2004 09 24, 13:49)
Nu va, grįžau namo laugh.gif
Šnekėti, kad laparoskopinė operacija nėra jau tokia baisi, gali tiktai to nepatyręs žmogus laugh.gif Siūles skauda ir pan. jei yra pageidaujančių galiu ir smulkiau arašyti tongue.gif


Sveika pagrįžus. Greičiau sveik. Jei gali ateik pirmadienį į susitikimą.

Aš, kaip ypač patyrusi laugh.gif , galiu pasakyti, kad laparotomija yra nepalyginamai skaudžiau ir gyja pjūviai ilgiau, ir aplink randą didelis plotas lieka nejautrus visam gyvenimui (ir pilvas lieka negražus sad.gif ) O skausmas po laparoskopijos stiprus tik pirmomis dienomis, bet po mėnesio pamirši. Laikykis heart.gif

Aišku, kad pageidaujam išsamios ataskaitos smile.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 09 24, 14:00)

Aišku, kad pageidaujam išsamios ataskaitos smile.gif

wub.gif nu ka čia jau, kam įdomūs ligonio burbenimai.
O jei rimtai, tai jei nėra rimto reikalo, geriau nesioperuoti. Mane palaikė tik mintis, kad neturiu kitos išeities, nes ir taip sienom lipau iš skausmo. Jau vien ko vertas dusimas reanimacijoje, kai nieko padaryti negali (tuo pačiu ir įkvėpti), gal ten ir buvo 5 s reikalas, bet man tai - visa amžinybė. Be to, karščiuoju. Va jaučių, kad jau žandai kaista, reikia į lovytę. Chirurgas sako, kad gal nuo skausmo, nu gal... Bet šiaip visko galima prisigalvoti.
Atsakyti
Migluze, sveik greiciau heart.gif . Ir kad skausmas greiciau praitu heart.gif . O po operacijos nedave jokiu vaistu nuo skausmo? O per operacija juk nieko nejautei, nes miegojai, ane? Okas su tuo dusimu renimacijoj, kas gi nutiko???
Atsakyti
laikykis Migluze. Beje tavo vyras tikras saunuolis. mes visos cia buvome suzavetos ( gali paskaityti)
Atsakyti
Na ir as isikisiu biggrin.gif laparotomija man "extra" dare, ir labai dideli pjuvi dare apie 20 -25cm,(normaliai man gydytoja sake kad yra daromas nuo 2 cm) bet tikrai nieko nenoriu baidyti smile.gif Jeigu reikia tikrai darykites ir nedelskite. Nes as laikiausi iki paskutinio pakol cistos persiliejo i apendicita ir viskas sprogo. Todel ir operacija truko 6 h, bet skausmo atzvilgiu juk daroma narkoze, o atsikelus tai tas pats tarsi gera smugi gavus i pilva, nera kosmariskas skausmas wink.gif . Is estetinio poziurio tai tas pjuvis nelieka toks "bjaurus", po 2 metu pas mane liko beveik kaip baltas siulas, kuris yra labai zemai ir net nesiojant bikini jis tikrai nesimato smile.gif . O jautrumas tai g.gif kiekvienam gal savo, nes normaliai pilvuka as pradejau jausti po 6-7 men., o dabar tikrai jokiu problemu nera, gal tik kai oras keiciasi tai maudzia, bet cia tokia problema kad ji juntama ir tiems kurie net turejo kaulo luziu.
Atsakyti