Įkraunama...
Įkraunama...

Veide matosi neišsimiegojimas

QUOTE(Eve-line @ 2009 10 08, 21:16)
as cia biski off topic.. o kodel netepsi kosmetikos bunant namie? As butinai paryskinu bent  akis juodu pestuku, seseliais ir tusu.

Vadinasi nelabai zinai ka reiskia tikrai nuvargusiai atrodyt, tada nei tusas nepadeda unsure.gif Del tuso nieko nesakau, juo kartais gali pasidazyt. Bet su vaikais tai ir tebuna kartais. O tusas nedamiegojimo tikrai nepaslepia schmoll.gif
Atsakyti
Namie gal ir nebūtina dažytis g.gif Tačiau kremas tai būtinas, kaip ir prausimasis, žinoma..

o miegas trūkumas man pasireiškia jei miegu mažiau nei 7 val..Akys paraudę, veidas patinęs, bruožai papilkėję..Netgi raukšleles matyt imasi apie akis blush2.gif Pati oda jautresnė, dirglesnė..kaip ir nuotaika smile.gif

O išsimiegojus 8-9-10 val nieko panašaus..

Bet tai jau prabanga darosi..stengiuos iki soties atsimiegot savaitgaliais ir šiaip laisvesniu metu..esu miegalė ir pamiegot man, tiesą sakant, kartais būna svarbiau nei pavalgyt ar nusipraust..Kai lyja kaip meška galėčiau visą dieną pramiegot.
Dabar baisiai užsimėmus darbais ir mokslais, tai miegot stengiuos nugriūt apie dešimtą, kas šeštą žvali ant kojų būčiau..

Vyras ligoninėj dirba - po parinių budėjimų, kai reikia tikrai rimtai dirbt..Atrodo netgi senesnis iš to nuovargio..O pamiega tada jau ir 14, ir 16 val...

Taigis, padėti sau galima miegant pirmiausia..Paskui šaltas vanduo, kava..geras drėkinantis kremas, pvz kaip Avene irgi odai gaivos suteikia..Bet sakau, čia tik laikinam efektui..neišsimiegojus antroj dienos pusėj jau nieks nebemaskuos.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2009 10 08, 21:50)
Vadinasi nelabai zinai ka reiskia tikrai nuvargusiai atrodyt, tada nei tusas nepadeda unsure.gif  Del tuso nieko nesakau, juo kartais gali pasidazyt. Bet su vaikais tai ir tebuna kartais. O tusas nedamiegojimo tikrai nepaslepia  schmoll.gif

oj zinau ka tai reiskia nedamiegoti (darbas, skubus projektai + dienines studijos+magistrinio darbo rasymas naktimis+ drauges+draugas). neuztenka 24val tam.. ir atrodziau klaikiai, ir pas gydytojus ejau... teko gelbeti savo grozi.

beje, labai padeda paskaistinti veiduka citrinu sultys. Kai reikia greit atgaivinti patepu veiduka sultimis (arba jei svelniau norit, tai medumi su citrinu sultimis), biski pagrauzia, manau, kad nueda senas lasteles, palaikau 5min, nuplaunu...
si recepta seniai isgirdau per Malachovo programa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 10 09, 09:48)
oj zinau ka tai reiskia nedamiegoti (darbas, skubus projektai + dienines studijos+magistrinio darbo rasymas naktimis+ drauges+draugas). neuztenka 24val tam.. ir atrodziau klaikiai, ir pas gydytojus ejau... teko gelbeti savo grozi.

beje, labai padeda paskaistinti veiduka citrinu sultys. Kai reikia greit atgaivinti patepu veiduka sultimis (arba jei svelniau norit, tai medumi su citrinu sultimis), biski pagrauzia, manau, kad nueda senas lasteles, palaikau 5min, nuplaunu...
si recepta seniai isgirdau per Malachovo programa  ax.gif


aš tai tikrai nepalaikau dažymosi kasdien, juk tiek chemijos tiek dažnai ant veido teptis, nežinau...Labai greitai veidas pripranta ir paskui jau natūrali nebegraži atrodai...
O galima konkrečiau apie kaukę?
Kiek citrinų išspausti, skiesti neskiesti vandeniu?
Atsakyti
QUOTE(Gretušiukas @ 2009 10 09, 14:38)
aš tai tikrai nepalaikau dažymosi kasdien, juk tiek chemijos tiek dažnai ant veido teptis, nežinau...Labai greitai veidas pripranta ir paskui jau natūrali nebegraži atrodai...
O galima konkrečiau apie kaukę?
Kiek citrinų išspausti, skiesti neskiesti vandeniu?

nezinau, tfu tfu tfu.. drasiai galiu pasirodyti ir be kosmetikos. Turiu grazia oda (tik pries mmm spuogu atsiranda). o siaip spakliaus daug nenaudoju, saikingai, tik kad pagyvinti veida. manau kiekvieno reikalas kiek naudoti kosmetika. man patinka kasdien.

siaip labiau patartina grynomis citrinu sultimis pasitepti, neskiesti niekuo. ypac rekomenduojama pries vakarelius. Aiku, kieno oda labai jautri, patartina isbandyti namuose (grauzia).. grynas sultis as laikau apie 5min. kol isdzius.
as kauke darau is akies... siek tiek medaus, siek tiek sulciu (po sauksta koki), sumaisau, issitepu plonu sluoksniu.. ir pavaikstau 10-15min.
oda tampa netokia papilkejus, atsigavus.. ax.gif
Atsakyti
Citriną ar medų, bulvių tyres ir pan, reikia labai atsargiai bandyt..Pirmąkart tikrai negalima ant viso veido užsitept, jei nežinot galimos reakcijos..Gali labai labai alergizuot su visišku veido sutinimu..Draugei taip buvo, tai net akys užputo. O iki tol net nežinojo, kad tam alergiška. Tokius patarimus reikia atsargiai dalinti.. 4u.gif
Atsakyti
bandziau citrina, griauzia velniskai, bet kentejau. Norimo efekto negavau schmoll.gif
Atsakyti
Mano oda ir taip blyski, ryskus paakiai, o nuo nuovargio visa tai dar labaiu isryskeja. Geriausia priemone, kuri pagyvina mano veida, yra sportas rytais. Pagyvina kraujotaka, tada ir veido oda siek tiek parausta, ir visa diena zvalesne jauciuosi rolleyes.gif
Atsakyti
Is esmes manau i tai reiketu paziureti kitu kampu - veido oda tik atspindi tai, kaip reaguoja jusu organizmas i miego trukuma, tad deretu pagalvoti apie tai, kaip isspresti poilsio problema, nes anksciau ar veliau tai atsilieps ne tik groziui, bet ir sveikatai mirksiukas.gif

O jei vis tik tenka pradeti diena normaliai nepailsejus (taip turbut visoms, bent kartais, nutinka), tai man veiksmingiausias budas prausiantis duse nusveisti veida pilingu, o po to 10min. palaikyti drekinancia kauke (Pvz. Guerlain Super Aqua Mask -rekomenduoju, ji tikrai efektyvi thumbup.gif ).
Atsakyti
O man labiausiai padeda saltas dusas.
Atsakyti
del itemptu studiju ir darbu taip pat susiduriu su neismiegojimo problema ... ir tada jau tikrai - spakliuokis nesispakliavusi, vis tiek neuzmaskuosi... be to - ir oda tokia dirgli lyg nutarkuota... siaip - kadangi daznokai rytais tenka gelbetis tai pirmiausia diena pradedu kontrastingu dusu tiek kunui, tiek veidui - mane tai atgaivina, be to stangrina oda, grudina ir greitina medziagu apykaita..dar nusitrinu siurksciu ranksluosciu kuna iki karscio - tai efektas thumbup.gif veliau darau paprastai - pasitepu veida dieniniu kremu ir paakiu kremuku, tepdama pamasazuoju,svelniai pagnaibau, pirstu galiukais patapsnoju,paglostau(naudoju "Eucerin" drekinancius kremus) tai man dazniausiai tiek ir pakanka, nes siaip jau nei rukau, nei alkoholiu piknaudziauju, gal tik kavos nemazai geriu... o jeigu vis tik akys buna patinusios - tuomet i saldymo kamera kelioms minutems idedu medziagine nosinaite ir uzsidedu kompreseli ant akiu, siek tiek palaikau, tai akyse prasvieseja smile.gif isgeriu kavos, butinai stikline vandens ir jei turiu eiti kur nors - pasidarau lengva makiaza, nes kuo ryskiau dazausi - tuo nuovargis labiau matosi doh.gif o likusias proceduras jau nukeliu vakarui.
be to - pries metus aptikau smagu dalyka - veido gimnastika.. radau straipsniu su lengvais pratimukais, tai kol ryte apsimiegojusi vedzioju suni ( kas beje irgi labai i sveikata:) ), padarau keleta grimasu, jei reikia - ir dienos metu pakartoju, ir manyciau, kad poveikis jauciasi smile.gif
Atsakyti
Kad akys neatrodytu tokios pavargusios, vidinius akiu kampucius padazykite baltu piestuku arba baltais ar perliniais seseliais, labai atgaivina zvilgsni smile.gif
Atsakyti