Įkraunama...
Įkraunama...

Nertos dėžutės

Sveikutės 4u.gif

Pastebėjau vienam žurnaliukį, kad galima nunerti ir dėžutes, kurios labai įspūdingai atrodo smile.gif
Gal kuri iš Jūsų jau yra bandžiusių?
Aš kaip tik įpusėjau nunerti (pasibandymui) tik nežinau kaip iškrakmolinti, kad standžios būtų labai g.gif (šitam žurnaliukį kažkokį kremuką tepa (panašus į lipalą biggrin.gif )

O čia keleta nuotraukyčių, kaip šis grožis atrodo 4u.gif
http://picasaweb.goo...DobozokKosarak#

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Koxamte: 05 spalio 2009 - 21:13
DArbai sužavėjo.

Tik klausimukas. O kokiais siūlais yra neriami tokie grožiai? g.gif Tikrai ne irisas. Čia kažkas tvirtesnio.
Atsakyti
QUOTE(camarada @ 2009 10 06, 08:02)
DArbai sužavėjo.

Tik klausimukas. O kokiais siūlais yra neriami tokie grožiai?  g.gif Tikrai ne irisas. Čia kažkas tvirtesnio.

Aš bandžiau nerti iš mezgimo storesnių siūlų g.gif ir visai neblogai gavosi, tik nesumastau kaip iškrakmolinti, kad labai standi būtų doh.gif
Atsakyti
AS MANYCIAU kat visos tos grozybes kietinamos su lipalu , taip kaip kitos skrybeliukus kietina. g.gif pernai pries kaledas maximoje buvo pardavime kaskas panasaus tai tos dezutes ir vazeles kietut kietuteles , ir matesi lyg tai kaskas i bespalvius klijus ,nors ir lipalas isdziuves panasiai atrodo unsure.gif
Atsakyti
Nu vat man ir atrodo, kad su lipalu g.gif Nes ir nuotraukelese panasi mase i lipalo g.gif
Atsakyti
user posted image user posted image
Atsakyti
Na va, mano dėžutės jau džiūna (išskalavau lipale su vandeniu, tai žiūrėsim kas čia gausis), o saldaininę nėriau su lininiais siūlais, tai thumbup.gif gavosi smile.gif Tai manau, kad ir šitos gali būti nertos iš lininių siūlų g.gif
Atsakyti
Saldainiams sudėti:

user posted image
Papildyta:
Šitaip standinamos lėkštės, saldaininės:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2009 10 07, 14:02)

Aš ir taip standinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 10 06, 16:16)
Nu vat man ir atrodo, kad su lipalu  g.gif  Nes ir nuotraukelese panasi mase i lipalo  g.gif

o su lipalu,tai čia kaip?
Atsakyti
QUOTE(dzeine01 @ 2009 10 07, 17:28)
o su lipalu,tai čia kaip?

Kaip iš nuotraukėlių matėsi tai aptepė tas dėžutes, bet aš tai išskalavau vandenyje su lipalu, tai žiūrėsiu kas gausis kai išdžius g.gif
Atsakyti
"Kriauklė" perlams....

user posted image user posted image
Atsakyti