Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias kuro rūšis naudojate

Apklausa: Jus (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mes turim automobili varoma benzinu ir dujomis.Dujas naudoti iseina pigiau,negu vien benzina.Pvz. vyras kasdien vazineja i darba ir atgal 100km,duju iseina 9l,bet ir benzino reikia siek tiek,kol uzvesi pasildisi varikli.Bet dyzelinis auto siuo atveju butu dar pigesnis.
Ka jus naudojate ir kokios jusu nuomones apie degalus? ax.gif

user posted image
Atsakyti
Pas mus abi varomos benzinu bigsmile.gif
Esu prijaucianti nuomonei, kad dujos - skirtos maistui gaminti, dyzelinas - traktoriams ir sunkiasvorems, o benzinas - lengvosioms masinoms drinks_cheers.gif
Atsakyti
mano mašiniukas valgo tik benzina ir labai tyliai dirba ax.gif ax.gif ,dizelinas gal ir pigiau bet jo nemegstu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Mano mašinukas varomas benzinu ir dujomis, o MB su dyzeliuku važinėja
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2009 10 05, 20:52)
Mano mašinukas varomas benzinu ir dujomis, o MB su dyzeliuku važinėja
Nezinau kiek jus vazinejat,bet butu idomu suzinoti kam iseia pigiau vazineti g.gif
QUOTE(miix @ 2009 10 05, 17:34)
Pas mus abi varomos benzinu bigsmile.gif
Esu prijaucianti nuomonei, kad dujos - skirtos maistui gaminti, dyzelinas - traktoriams ir sunkiasvorems, o benzinas - lengvosioms masinoms drinks_cheers.gif
Bet lietuvoi krize ir musu seima tai stipriai jaucia todel ziurim kaip butu pigiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 05 spalio 2009 - 20:16
Vazineju dyzeliuku mirksiukas.gif labai nedaug valgo mano masiniukas thumbup.gif
Atsakyti
Tik benzinas smile.gif
Atsakyti
benzinas-dujos thumbup.gif
Atsakyti
Vazinejam abu n metų su dyzeliukais ir labai tuo patenkinti smile.gif
Atsakyti
Aš važinėju ir su benzinu ir su dyzeliu tai tarkim mano sena benzininė 1,6l mazda kuro suryja tiek kiek 2,5 vyro didelė karvė audinė, plius trasoj dzyelinės sąnaudos yra mažesnės maniškei glušei nesvarbu ar miestas ar autostrada ryja abžora kaip pasiutus doh.gif doh.gif o ir šiaip važiavimas man su dyzelinėm mašinom kažkodėl malonesnis g.gif blush2.gif
Atsakyti
Seip dyzelinas yra gerai tuom atveju, jei vazinejama yra gana daug. Jei per metus nera pravaziuojama bent 30000 km, tuomet jo eksplotacija yra brangesne, jau nekalbu apie ziemas. jei gyvenama daugiabutyje, kur auto stovi kieme ant lauko ir ziema buna problemu. Jei auto naudoja"zalia" dyzelina, nera nei ko kalbeti, kaina viska pasako smile.gif Beabejo, kalbant apie dujus yra beabejo vel dvipramisku minciu. viena vertus, i senesnes masinas deti gera dujine sistema neapsimoka, o i nauja masina nemanau kad atsiras norinciu "drozti" varikli... Benzinas yra vienas is klasikinis OTTO varikliu naudojamas kuras. Jis yra optimalus tiek kuro kaloringumo, tiek dregnumo, tiek sanaudu, tiek eksplotaciniu sanaudu atzvilgiu, todel as asmeniskai ziuriu tik i masinas vartojancias benzina. Seip pat vairuoju 1994 m. RENAULT LAGUNA 2.0 su pilnu ipurskimu, kuri trasoje "ryja" apie 6,5-7 ltr/100 km, o mieste apie 8,5-9 ltr/100 km, ir manau jog yra gana ekonomiska, todel duju deti tikrai neketinu. smile.gif pilu 95 markes benzina, visad su priedais: ar tai ULTIMA, ar tai VENTUS, ar VERVA. Tai turi itakos variklio ritmikai, bei sukimo momentui, kas salygoja mazesnes sanaudoas, nei koks "samarliakas". va tai tiek mano nuomones sia tema lotuliukas.gif
Atsakyti
A dar siais laikais kazkas naudoja "zalia" dyzelina lengvosioms masinoms?!!! blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti