Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

Gal yra daziusiu loreal casting 630 (caramel) arba 734 (rich honey) spalvytemis? smile.gif
Ar siaip ka gero/blogo galit pasakyti apie siuos dazus?
-------------
arba loreal excell10 7.0 spalvyte (natural darkest blond)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 14 spalio 2009 - 20:05
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 14, 13:06)
Tamsinant jokiu ash, beige atspalviu - tikrai duos zalumo. Geriau spalvyte rinktis y ruduma, rusvuma. Veliau, kai nuaugs sviesinti, galima dazyti kad ir ash 4u.gif

Idomu g.gif Ar galite savo teigini kaip nors pagristi, nes pati buvau tuo dazymu susidomejus, tai man konsultante viska priesingai isdeste. Butent sviesiam plaukui ji siule rinktis kazka su ash arba beige, kad zalsvai nesigaut. Dabar jau visai pasimeciau doh.gif Iskart dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 14, 13:06)
Tamsinant jokiu ash, beige atspalviu - tikrai duos zalumo. Geriau spalvyte rinktis y ruduma, rusvuma. Veliau, kai nuaugs sviesinti, galima dazyti kad ir ash 4u.gif


na negalima taip kategoriskai teigit, mano dazymas buvo su ash is sviesiu, taciau zalumo jokio nedave mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2009 10 14, 21:25)
Idomu g.gif Ar galite savo teigini kaip nors pagristi, nes pati buvau tuo dazymu susidomejus, tai man konsultante viska priesingai isdeste. Butent sviesiam plaukui ji siule rinktis kazka su ash arba beige, kad zalsvai nesigaut. Dabar jau visai pasimeciau doh.gif Iskart dekoju uz atsakyma 4u.gif



QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 14, 22:05)
na negalima taip kategoriskai teigit, mano dazymas buvo su ash is sviesiu, taciau zalumo jokio nedave  mirksiukas.gif



Na, kad pas tave nesigavo zalio atspalvio aistuliaa, dar nereiskia, kad kitoms irgi to nebus. Cia priklauso nuo daugelio dalyku - paciu dazu, su kuo buvo dazyta pries tai ( dazai ar milteliai, jeigu sviesinta), kaip smarkiai pazeistas ir issausintas plaukas ir y koky atspalvy yra linkes plaukas ( raudonuma/ryzuma ar zalsvuma). Siaip su parduotuviniais gal kitaip yra, bet su profesionaliais dazais tikrai nera rekomenduojama tamsinti su ash ir beige atspalviais, kurie turi saltu tonu ir yra linke isprovokuoti zalsvuma. Kaip ir su naturalia spalva, be jokio atspalvio. Silta spalva y ruduma, rusvuma neutralizuoja purvina atspalvy ar zalsvuma, todel gaunasi geresni rezultatai. Tai sakau is savo pacios patirties, ir savo kirpeju kalbu, su kuriomis teko dirbti ir pas kurias teko veliau lankytis smile.gif Bet jus darykit kaip norit, as tik dalinuosi savo patirtim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 14, 23:53)
Kaip ir su naturalia spalva, be jokio atspalvio. Silta spalva y ruduma, rusvuma neutralizuoja purvina atspalvy ar zalsvuma, todel gaunasi geresni rezultatai.

Tai jei dazyt naturalius populiaraus "lietuviskojo" atspalvio plaukus, tai tiks ir ash ir beige? g.gif Ar as gerai supratau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2009 10 15, 20:51)
Tai jei dazyt naturalius populiaraus "lietuviskojo" atspalvio plaukus, tai tiks ir ash ir beige? g.gif  Ar as gerai supratau? 4u.gif


Taip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 15 spalio 2009 - 20:14
Gal galit patart kokius nors dažus tikrai gerai šviesinančius? Nes mano draugė neseniai iš tamsių blondiniškų dažėsi visai šviesiai ir iki galo "nepaėmė" g.gif Tai aš dabar pati bijau dažyt, dar nesigaus unsure.gif O gal tada žinot kirpyklą, kur nebrangiai galima nusišviesint plaukus?
Atsakyti
Merginos patarkite kokiais dazais issviesint tamsiai dazytus plaukus,kad maziau pakenktu plaukui. Noriu medaus spalvos i ryzuma kaip mano naturali,kad galeciau atsiiaugint savo bigsmile.gif
Atsakyti
ar esate girdejusios apie prof swarzckofp dazus? ar cia maximiniais kazin kirpykloj dazo? g.gif
Atsakyti
anksčiau dažydavau plaukus parduotuviniais dažais, dabar nusipirkau SM Keune 9,32 lygtai. Turiu keune kremoksida 6% ir iš eurokoso pirktą 9%-firmos neatsimenu, bet rašo profesional. Esu blondinė. Dabar šaknys ataugę ir reiktų dažyt. Natūrali spalva mano-lietuviška pilka.
Noriu patarimų kaip nusidažyti plaukus su šiais dažais, kokiu proc. skiesti geriau g.gif prieš pora savaičių bandžiau dažyt su jais, bet nepavyko. Šaknys šiek tiek pašviesėjo, o likusi plaukų spalva liko nepakitusi (šieninė). taigi, kaip nusidažyt, kad spalva būtų vienoda, ir bent jau matytųsi kad dažyta g.gif

kažkada labai seniai dažydavausi rokolor(senaisiais) lyg ir 10.03, man labai patikdavo ir tikdavo ši spalva ir patys dažai man visai nieko buvo, o kai tik pakeitė įpakavimą, nerandu tos spalvos-nu ne tas doh.gif ir dažai jau man lievi atrodo kažkokie-suprastėję
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2009 10 14, 21:25)
Idomu g.gif Ar galite savo teigini kaip nors pagristi, nes pati buvau tuo dazymu susidomejus, tai man konsultante viska priesingai isdeste. Butent sviesiam plaukui ji siule rinktis kazka su ash arba beige, kad zalsvai nesigaut. Dabar jau visai pasimeciau doh.gif Iskart dekoju uz atsakyma 4u.gif


Ant gelsvu plauku tikrai reikia elgtis atrsargiai su ash(pilku)atspalviu. Nes kas gaunasi geltona+melyna/violetine (vadinama ash) ???ZALIA 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 30 spalio 2009 - 00:17
smile.gif Laba diena

Niekur nerandu jokios info apie plaukų dažus Subrina Gal kuri bandėte ir galit išsakyti nuomonę 4u.gif
Atsakyti