Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

Elika aciuks.gif

vat visa beda kai pirkt tai atrodo reik tu programu kuo daugiau o kiek as ju naudosiu - ka as zinau blush2.gif nesenai is vis negalvojau kad man reikes tokio pirkinio, bet sveciuose paragauta duona greit sudeliojo visus taskus ant i smile.gif

Atsakyti
Nerute, man pvz. privaloma funkcija buvo laiko atidėjimas - dažnai naudojuosi. Patinka pabusti ryte ar po darbo grįžti į namus, kvepiančius šviežia karšta duonele. Tešlos paruošimas irgi labai geras dalykas smile.gif
Atsakyti
Na aš turiu Bomann... nesiskundžiu 4u.gif kepa 1 kg kepaliukus ir dar 12 funkcijų... pirkau iš pigu.lt kažkada, mokėjau gal 180 lt, tiksliai nepamenu.
kiek pamenu, merginos rašė, kad kuo puikiausiai naudoja ir pirktas iš sendaikčių turgaus...
Atsakyti
Iš sendaikčių ir aš turėjau, ale, gaila, kad kibirėlis prakiuro schmoll.gif doh.gif nebūčiau naujos ir pirkus...

O dėl programų, tai pagrinde ir yra jų 12. Keliose dar papildomai kokia viena - kita būna pridėta.
Atsakyti
Duona su linų sėmenimis ir sėlenomis

3dl vandens
1,5v.š. aliejaus
1v.š. duonos sirupo
1a.š. druskos
0,5dl linų sėmenų
0,5dl sėlenų
7dl kvietinių miltų
1a.š. mielių

750g - 1programa

[attachmentid=185974]
Atsakyti
Paskutiniu metu nesusitariu niekaip su duonele doh.gif nesuprantu, kas negerai. Miltų nepakeičiau, mielių taip pat. Kiekiai nesiskiria, o duonelė kaip sukrenta, taip sukrenta doh.gif Kepa, iškyla, o kai kepimas persirita per 30 min op ir sukrenta. Nesuprantu, kame bėda g.gif Skonis, žinoma, nepasikeičia, bet norėtųsi, kad ir išvaizda būtų gražesnė. Bandžiau mielių vos vos daugiau įdėti - sukrenta ir tada trupa velniškai.. pamažint bandžiau, tai mažai pakyla. Jau neatidarinėju, vistiek tas pats.
Gal galit kokį patarimą ar pasiūlymą "mestelėt"? Niekaip nerandu sprendimo būdo g.gif
Atsakyti
vakar kepiau rugine duonele su savo uzaugintu raugu, gavosi super skani bigsmile.gif

o del duonkepes, tai as naudoju pilno grudo progrma, nes batonu nemegstam o kepu is rupiu miltu su selenom ax.gif
labai dar geras dalykas ir naudingas yra vien tik teslos minkymo ir vien tik kepimo programos. o visokie dzemai tai kazinau..kas megsta uogienes tai gal ir patogu bet man tai dzin. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 12 spalio 2009 - 11:05
QUOTE(Elika @ 2009 10 12, 11:28)
Paskutiniu metu nesusitariu niekaip su duonele  doh.gif  nesuprantu, kas negerai. Miltų nepakeičiau, mielių taip pat. Kiekiai nesiskiria, o duonelė kaip sukrenta, taip sukrenta  doh.gif Kepa, iškyla, o kai kepimas persirita per 30 min op ir sukrenta. Nesuprantu, kame bėda  g.gif  Skonis, žinoma, nepasikeičia, bet norėtųsi, kad ir išvaizda būtų gražesnė. Bandžiau mielių vos vos daugiau įdėti - sukrenta ir tada trupa velniškai.. pamažint bandžiau, tai mažai pakyla. Jau neatidarinėju, vistiek tas pats.
Gal galit kokį patarimą ar pasiūlymą "mestelėt"? Niekaip nerandu sprendimo būdo  g.gif

Paskutiniu metu - tai gal kai atšalo namuose? Kažkur buvau radusi, kad aplinka irgi turi įtakos kepimui, jei šalta, produktus reikia dėti truputį šiltesnius, jei karšta - galima vėsesnius. O ir drėgmė kambariuose didesnė šiuo metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 10 12, 12:06)
Paskutiniu metu - tai gal kai atšalo namuose? Kažkur buvau radusi, kad aplinka irgi turi įtakos kepimui, jei šalta, produktus reikia dėti truputį šiltesnius, jei karšta - galima vėsesnius. O ir drėgmė kambariuose didesnė šiuo metu  g.gif



Va va, būtent tada, kai atšalo namie doh.gif tai, ko gero, ir bus čia problema g.gif kažkaip nebuvau apie tai pagalvojus g.gif
Atsakyti
Pagaliau iki Ilonos davažiavau, tai miltų paėmiau miežinių paragaut, tai tešlą užminkytą stovi, tegul keliasi...ir kaip visada nakčiai iškepsiu ir valgysiu blush2.gif

Nerute , duonkepės neimk brangios, nusivilsi, atkreipk dėmėsi tik į kepalo didį(geriausia iki 1.5kg), atidėjimo programa, tešlos minkymas, dar būna džemo programa(jei norėsi kept džemą-skanus gaunasi, bet ne žiemai), dar yra papildomas indas baletams, bet kaina iškarto pakyla ženkliai, o naudosi karts nuo karto, o visa kita standartiškai visose

Atsakyti
Uzimaisiau rauga... Ale kokia jo konsistencija turi buti??? Dejau 100g vandens ir 100g miltu (ruginiu),,, Pastaciau daba virtuvej, ziuresim kas cia gausis man.... o primaitint irgi ruginiais miltais reik, ar nebesvarbu???
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 10 12, 19:07)
Uzimaisiau rauga... Ale kokia jo konsistencija turi buti??? Dejau 100g vandens ir 100g miltu (ruginiu),,, Pastaciau daba virtuvej, ziuresim kas cia gausis man.... o primaitint irgi ruginiais miltais reik, ar nebesvarbu???

Aš tai kai kada rupiais, kai kada paprastais ruginiais, gali pamaišyt rupias ruginiais su rupiais kvietiniais
Atsakyti