Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(*Evut @ 2009 11 28, 21:51)
nu man kai netrukdo tie lapai, tai ką žinau, man tai tas pats  biggrin.gif bet tiesiog šiaip įdomu išsiaiškint, juk turim čia vairuotojų, kurios vairavimo mokykloj dirba... tik dabar tiksliai nepamenu, ar Jacinta, ar Atogrąža  doh.gif
o šiaip dėl autobusistų ir dėl tų visų stotelių tai taaaaaip esu supykus, kad net rankos drebėt pradeda, kai pradedu galvot...  doh.gif


As as! biggrin.gif Na kadangi ne destytoja esu, iki tiek nezinau, zinau tik esminius pakeitimus, kas paciai aktualu ir kai paciai reikia pakeisti - paruosti medziaga... ax.gif
Tokio dalyko as negirdejau, bet jei nepamirsiu, pirmadieni paklausiu pas destytoja! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 28, 22:51)
o šiaip dėl autobusistų ir dėl tų visų stotelių tai taaaaaip esu supykus, kad net rankos drebėt pradeda, kai pradedu galvot...  doh.gif


Man zinok irgi,kai apie uzkisinejancias lengvuskes pagalvoju mirksiukas.gif Tokie dalykai labai trukdo dirbti ir taip nelengva darba...Beje,per du darbo su autobusu metus tik viena karta is stoteles isleido zalias lapelis,apakus buvau is netiketumo,paprastai jie kisa net tada,kai jau aiskiai matosi kad nebetilps doh.gif Idomu kodel (as pati taip nesielgiau jei ka,o dabar man tuo labiau autikas,parodes posuki-sventas dalykas ax.gif ),kolegos mano,kad tiesiog dar pristabdyt nemoka,uztai taip smile.gif Ir isvis daugelis(cia apie "ne lapelius") net i priesinga juosta per dviguba istisine varo,jei autikas kairi posuki parode,kad tik aplenkti ir uzkisti,neleisti autui persirikiuot,ir visai nesvarbu,kad autui i kaire reikia,o tam kisanciam-i desine,vat sitokio elgesio tai as visiskai nesuvokiu,gal,hmm,sporto rusis cia tokia? g.gif
Atsakyti
eskimute, sveikinimai! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 28, 21:51)
juk turim čia vairuotojų, kurios vairavimo mokykloj dirba... tik dabar tiksliai nepamenu, ar Jacinta, ar Atogrąža  doh.gif

Nea, ne aš schmoll.gif biggrin.gif

QUOTE(denaxa @ 2009 11 28, 22:13)
...Beje,per du darbo su autobusu metus tik viena karta is stoteles isleido zalias lapelis,apakus buvau is netiketumo
...ir visai nesvarbu,kad autui i kaire reikia,o tam kisanciam-i desine,vat sitokio elgesio tai as visiskai nesuvokiu,gal,hmm,sporto rusis cia tokia? g.gif

Kažkodėl manau, kad nemaža dalis tų žalialapiukų dar visko bijo. Bijo stabdyt, kad paskui nepagestų ar ką, bijo rikiuotis į kitą juostą, kad autikui leist išvažiuoti, nes dar blogai naudojas veidrodėliais, esu nekart įsitikinus, kad dalis naujokų net nemato rodomų posūkių priešais važiuojančio ir išvis iš baimės (nu koks dar galimas paaiškinimas) daug ko aplink save nemato. unsure.gif

Prieš porą dienų už vieno lapuočiuko laukiu, kad įvažiuot į žiedą. Laukiam gana ilgai, bet neskubu, stoviu irnesakyk.gif . Pajudam, bet pravažiavęs galiuką žaliasis nugrybauja (be jokių posūkių) iš antrosios į pirmą juostą. Nu, manau, gal jam ten geriau ( nors tame žiede važiuojant tiesiai galima išvažiuoti ir iš pirmos ir iš antros juostos, kaip ir įvažiuoti) , važiuoju toliau antrąja tiesiai, bet čia lapelis pamato, kad išklydo iš savo juostos (nu tikrai lynojo, tamsoka buvo), ir tik, šast, vėl be posūkių tiesai į mane doh.gif Na kaip tokį grybavimą galima paaiškinti, jei ne nematymu nieko aplink? unsure.gif Tai tik spėjau pažiūrėt, kad trečia tuščia ir bloškiausi ten. Kad suprastų, ką padarė, net pyptelėjau. Išsigando, išvis užgeso, taip gaila paliko... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 29 lapkričio 2009 - 00:55
Jacinta, būčiau dėkinga už žinias 4u.gif
denaxa, kas dėl autobusų - taisyklės yra taisyklės. Dzin, kad važinėju su lapu, bet negaliu juo pridengti taisyklių nemokėjimo. Jas moku ir žinau, ką reiškia autobusas, išvažiuojantis iš stotelės SU POSŪKIU, kad išvažiuoja. Bet pykstu ir rankos dreba, kad mašinos vos nesumaitoja tokie, kurie metasi iš stotelės be posūkių. Tai teoriškai ir praktiškai, juk jei jis nerodo posūkio, tai iš kur man žinoti, kad jis nori išvažiuot? Gal priekyje yra žmogus, gal jis užsnūdo ir pasuko tuo metu vairą į kairę, gal jam šiaip užplaukė? Kur posūkiai to mielojo, vežiojančio ne bulves, o žmones? Taip ir būna, kad pyktis apima visą. O kai autobusistas rodo posūkį arba šiaip kai matau, kad jis tuoj išvažiuos, tai geriau persirikiuoju į antrą juostą, nors ir nuo praleidimo bei kelių sekundžių luktelėjimo aš gimdyt nepradėsiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif (čia tiesiog vaizdingas palyginimas, jei ką biggrin.gif )
o dar čia buvo irgi variantas su žiedais. važiavom su draugu antradienį iš miesto galo dviem mašinom, nes jis pasiėmė savo iš garažų, o aš su tečio mašina važiavau iki jo darbo. na ir draugas žiede prašoko jau, kadangi prieš tai buvusiam trečia juosta numynė ir po to važiavo pirmiau manęs, o aš varau antra juosta, jau tarpe tarp posūkio į dešinę ir važiavimo tiesiai, rodau posūkį, jog suksiu (žiede tiesiai gautųsi) ir man prieš nosį boba tik pyyyst, nu blyn, stabdžiau, pypinau, gerai, kad į šikną niekas neįmūrijo ir kad tai neįvariau. Ji, mat, į pirmą juostą prieš mane jau sukančią davė. Nu nafik kaip išsigandau, tikrai galvojau šakės bus doh.gif tai nebežiūrėjau nei ar su lapu, nei ar blondinė, tenorėjau sveika ir gyva mašiną atiduot biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas biggrin.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2009 11 28, 21:20)
o mums kursuose aiškino, kad žaliasis lapukas tik informuoja, jei važiuotų turintis stažą jam tie greičiai negalioja, bet va tas senasis septyniasdešimt ženklas, jau yra ribojantis greitį, ir nesvarbu kas bevažiuotų, kad ir pats Šumacheris.

Jau apie tai buvom šioje temoje kalbėję. Man jau keista darosi kaip tie kursų mokytojai nežino taisyklių ir įstatymų. Jiems gal neprivalu viso to žinot? Kur aš mokiausi tai irgi pievų pripasakojo. O kai čia užvedėme diskusiją apie tai ar baustų ar ne jei turintis stažo vairuotų kaip jam galima, bet su žaliais lapais papuoštą mašiniuką, aš parašiau laišką eismo priežiūros tarnybai. Jie man atrašė štai ką: "Jūsų sutuoktinis, mašinai pažymėjus žaliu lapu, privalo važinėti tokiu greičiu, koks yra numatytas neturintiems 2 metų stažo. Kitu atveju gali būti skirta nuobauda pagal ATPK." Tai va, apie jokius Šumacherius nė kalbos būti negali. Ir jau žinau tikrą atvejį kai buvo baustas žmogus už tai, kad turintis stažą vairavo mašiniuką su lapais 90 km/h ten kur mums, žalialapiams, galima tik iki 70 km/h.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vovere74: 29 lapkričio 2009 - 13:36
QUOTE(*Evut @ 2009 11 29, 10:50)


Ai,tik dabar paziurejau,kad tu Klaipedoj gyveni ax.gif Vilniuj tai palyginti padoriai autobusistai vazineja (gal ir pasitaiko pavieniu atveju kai posukiu nerodo,bet as nesu maciusi,pati tai visada rodau),tik truliku reikia saugotis,tie tai kaip tankai eina,jokios taisykles neegzistuoja jiems doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 11 29, 19:04)



šiaip kai nesibodėju ir važinėju su autobusais gan dažnai, tai žinau jų maršrutus ir žinau, kur važiuoja, todėl kad užkišinėt, tai net minties nėra, bet nu tikrai žinok ir su mama kalbėjau, tai sakė, kad dauguma autobusų vairuotojų čia yra tokie, kad kuo greičiau nuvažiuot iki galinio taško, kad galėtų stopkelę išlenkt... net tokių atvejų yra, kad priima vairuoti autobusą žmogų, kuris net teisių neturi... tai tada viskas aišku pasidaro... doh.gif
Atsakyti
Aš šiandien variau autostradoj, 120 maždaug važiavau, pilna mašinų, baisu, lijo žiauriai, tai aplenkė keli autikai ohmy.gif Ir nulėkė kaip niekur nieko, tai kokie jų greičiai??
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 29, 20:17)
šiaip kai nesibodėju ir važinėju su autobusais gan dažnai, tai žinau jų maršrutus ir žinau, kur važiuoja, todėl kad užkišinėt, tai net minties nėra, bet nu tikrai žinok ir su mama kalbėjau, tai sakė, kad dauguma autobusų vairuotojų čia yra tokie, kad kuo greičiau nuvažiuot iki galinio taško, kad galėtų stopkelę išlenkt... net tokių atvejų yra, kad priima vairuoti autobusą žmogų, kuris net teisių neturi... tai tada viskas aišku pasidaro...  doh.gif


Cia ka,rimtai? blink.gif Cia gal tarybiniais laikais taip ir galejo buti,su stopkelem,bet kad be teisiu tai... blink.gif Pas mus tai labai grieztai,tikrina blaivuma pries darba ir po jo,dar ir i linija gali atvaziuot patikrint,o jei randa nors kiek promiliu (turi buti nuliukai)-iskart meta lauk ir jokiu derybu.Jau tokiu pagerinejanciu kaip ir nebeliko, pravale doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2009 11 29, 20:43)
Aš šiandien variau autostradoj, 120 maždaug važiavau, pilna mašinų, baisu, lijo žiauriai, tai aplenkė keli autikai ohmy.gif Ir nulėkė kaip niekur nieko, tai kokie jų greičiai??


Pagal ket autostradoj-100,realiai-matyt,kiek traukia ax.gif Nedrisciau tokiais greiciais per lietu lekti,pavojinga... doh.gif ir su lengvuske daugiau 90-100 nevaziuociau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 11 29, 21:06)



nu tai visokiausių būna... kiek gi per žinias vietinės reikšmės rodo avarijų su autobusais arba šiaip kiek matosi, kaip jie važinėja čia... gal parašys ir kitos klaipėdietės atsiliepimų... bet kaip pvz tėtis ėjo per žalią šviesoforą, tai turėjo net atšokt atgal, kad autobusistas nesutraiškytų... skamba juokingai, bet kiek ten to juoko tėra, kai situacija... arba kaip avariją yra matę tėvai - autobusas net nestabdęs įlėkė į mažutę mašiną biggrin.gif nu jie čia tikrai žiauriai važinėja biggrin.gif
Atsakyti