Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

Sveikos visos, brugmansijų sužavėtos! Ir šiaip užklydusios - "Angelų trimitų" mylėtojų ratas vis plečias 4u.gif

Sena temelė

Naujai temelei - naujų žiedelių premjera...

B. Hybrid f. pleno ‚Angels Pink Pearl‘ – atrodo – trapi, bet be galo tauri ir elegantiška. Krūmo architektūra nepriekaištinga, žiedų grožis – ilgai nesenstantis...

user posted image

user posted image


Gražiausio žydėjimo, vešliausio augumo, šilčiausių pokalbių, vertingiausių patarimų Jums visoms!
Atsakyti
oi, ačiū, Kilei, už gražią temelę user posted image
jau kokia gražuolė wub.gif gėlė,tokie turtingi žiedai nu thumbup.gif , o šitos ir kvepia?
Atsakyti
QUOTE(Livai @ 2009 09 07, 20:34)
o šitos ir kvepia?

Nagi net nulėkiau pauostyt lotuliukas.gif
Aromatas tikrai prabangus, bet nesvaigina taip kaip kitos. Nors pakankamai stiprus, per porą metrų nuo augalo jau jaučiasi biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif dar viena brugmansiju augintoja labinasi naujoj temoj hi.gif
sio vakaro fotosesija ax.gif
baltos brugmansijos ziedas
user posted image

ir rozines
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wolke: 07 rugsėjo 2009 - 20:43
Wolke gražuuuuu wub.gif
Bet tamsiu metu fotkinant tikrai išryškėja jų grožis, ir spalva thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif ,registruojuos ir as naujoj temelej,stai mano geltonosios kurios buvo jau seniai zadetos ikelti blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nuostabios wub.gif
Atsakyti
Na ir grozis wub.gif
Atsakyti
ir as registruojios pioneer.gif

bet jau ta rozine pilnavidure tai pasakiska thumbup.gif
Atsakyti
egleja, gaži gėlytė labai
bet pas tave ir, kiek įmanoma įžiūrėt, lapai skylėti g.gif ir tokie margi??ane??
Atsakyti
QUOTE(Livai @ 2009 09 08, 11:11)
bet pas tave ir,  kiek įmanoma įžiūrėt, lapai skylėti g.gif ir tokie margi??ane??


Nagi ką bepadarysi, kad jos tokios labai skanios lotuliukas.gif Mėgsta visokie vabaliokai ir vikšrai svaigintis brugmansijų lapų vakarienei užkrimtę blink.gif
Atsakyti
Tai aš jau pastebėjau ,kad skanios...bet jau man turbūt paranoja...aš taip bijau, kad jos man rimtai nesusirgtų doh.gif
Atsakyti