Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(vikulia 84 @ 2010 02 25, 21:55)
Sveikos, supermamos. Cia iskilo toks klausimas: ar gali mano brolis krikstyt mano sunu. Neseniai krikstijau JO sunu (esu jo sunaus kriksto motina)


Zinoma galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 02 26, 00:01)
Zinoma galima  4u.gif



Va ir abejoju. Man visi sako, kad negalima, negerai "atgal krikstyt". O lb noriu butent savo brolio. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 02 25, 23:04)
Va ir abejoju. Man visi sako, kad negalima, negerai "atgal krikstyt". O lb noriu butent savo brolio.  verysad.gif



Netiesa Jums kalba, labai daug zmoniu pazystu, kurie vienas kito vaikus pakrikstyje, mano seimoje taip pat smile.gif darykit taip kaip Jums norisi, neklausykit bobuciu "zababonu" schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 02 25, 22:04)
Va ir abejoju. Man visi sako, kad negalima, negerai "atgal krikstyt". O lb noriu butent savo brolio.  verysad.gif

nesu girdėjus tokio zabobono g.gif , mes su mb turim po seserį tai vieni kitų vaikus sukrikštyjom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 02 25, 23:04)
Va ir abejoju. Man visi sako, kad negalima, negerai "atgal krikstyt". O lb noriu butent savo brolio.  verysad.gif

As seses krikstinau, o ji krikstins vasara mano vaikiuka ir nematau nieko bloga, gi neatkrikstina, o visai kita vaika pakrikstina g.gif . Neklausykit prietaru, svarbu kad vaikiuka myletu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Asterija @ 2010 02 26, 00:08)
Netiesa Jums kalba, labai daug zmoniu pazystu, kurie vienas kito vaikus pakrikstyje, mano seimoje taip pat  smile.gif  darykit taip kaip Jums norisi, neklausykit bobuciu "zababonu"  schmoll.gif


biggrin.gif Pagrindinis "zabobonas" - mano mama. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 02 25, 23:38)
biggrin.gif  Pagrindinis "zabobonas" - mano mama.  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

o kokia priezasti sako kodel negalima?
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 02 26, 00:47)
o kokia priezasti sako kodel negalima?


Nieko neaiskina. Tiesiog sako, kad atkrikstyt negerai. Ji pati priezasties nezino. Tik kitu zmoniu klauso. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 02 25, 23:51)
Nieko neaiskina. Tiesiog sako, kad atkrikstyt negerai. Ji pati priezasties nezino. Tik kitu zmoniu klauso.  doh.gif



yra tokiu mamu doh.gif maniske irgi tokia, klauso svetimu visada, bet net ji sito nesako smile.gif patarimas: duokit mamai paskaityt situs komentarus, gal tada pakeis savo nuomone 4u.gif
Atsakyti
sveikutės, na mes irgi pakrikšiję vieni kitų vaikus, nemanau, kad čia kažkas blogo

o tie pampersų tortai tai geras thumbup.gif thumbup.gif nebuvau tokių mačius, čia gera idėja einant pas ką nors į svečius....
Atsakyti
QUOTE(vikulia 84 @ 2010 02 25, 22:51)
Nieko neaiskina. Tiesiog sako, kad atkrikstyt negerai. Ji pati priezasties nezino. Tik kitu zmoniu klauso.  doh.gif

jeigu jau tikit prietarais ar panasiais dalykais, o ir tikit tuo ko net tiksliai nezinot, galu gale nueikti pas kuniga ir pasiklauskit, bus ramiau tiek jums, tiek jusu mamai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pampuskiux: 26 vasario 2010 - 09:34
sveiki,jugiuosi i jusu foruma,nes domina kriksynos ir viskas kas sutuom susija.Vasara ruosiames siai dideliai sventei.
Del paprociu,,dar nesu girdejus kad atbulinis rysis( as tavo pakrikstyjau o tu mano) negeras ,,is pagrindiniu prietaru kad negalima besilaukiant krikstyt,tai sitas lbpopuliarus,,nors teko pasidomet,,kunigai ir ta neigia,,sako kadtai tik bobuciu ismislas..
straipsny radau puslapi www.viskaskrikstynoms.lt http://www.viskaskri...ndex.php?id=343
Atsakyti