Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

labai grazus thumbup.gif ,visai ne platus.Galesi rudeni ant striukes deveti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunse @ 2009 08 26, 11:33)
Mano saliui suejo apie 250 gr siulu, bet ne kid mocheros, kazkoliu kitokiu. Mezgiau su 6 nr virbalais. Apmeciau 80 akiu, gan platokas ir prabangus gavosi, ne kasdieniniams pasivaiksciojimams.


Labai gražiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 08 25, 13:45)
beplatejant i storesnius? g.gif  na cia gera texnika matyt. reiktu pabandyt,nes ziurisi bent jau anoji japoniskoji, o ir tamstos tokia kazkada matyta raudonoji, tai graziai 4u.gif

o nieko gal geriau nei pradeti kokius tris iki galo neisnoretus doh.gif


Taip, keičiu maždaug vienodais šalio ilgio tarpais.

O dėl ne iki galo išnorėtųjų... teisi esi 4u.gif

QUOTE(ramunse @ 2009 08 26, 11:33)
Mano saliui suejo apie 250 gr siulu, bet ne kid mocheros, kazkoliu kitokiu. Mezgiau su 6 nr virbalais. Apmeciau 80 akiu, gan platokas ir prabangus gavosi, ne kasdieniniams pasivaiksciojimams.



Raudona, dailu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 27 rugpjūčio 2009 - 13:05
mano paskutinis tetai, dovanų

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Saldainia - gražus žalias šalikas tetai thumbup.gif
Atsakyti
oho kiek vel grozybiu primezgete,net seile tysta. 4u.gif

sakykit ,merginos kazkur temelej senoj buvau kazka panasaus radusi,o dabar kaip reikia ir neberandu,gal man pagelbetumet ir vel,kaip sitokia gelyte daroma gal paaiskintumet,a: blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(onaa @ 2009 08 28, 09:04)
oho kiek vel grozybiu primezgete,net seile tysta.  4u.gif 

sakykit ,merginos kazkur temelej senoj buvau kazka panasaus radusi,o dabar kaip reikia ir neberandu,gal man pagelbetumet ir vel,kaip sitokia gelyte daroma gal paaiskintumet,a:  blush2.gif


Šitoj temoj turėtum rasti
http://www.supermama...howtopic=451360
Atsakyti
Gėlyčių galima ir čia pasižiūrėt: gėlytės
Atsakyti
Pora mano paskutinių darbelių
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
jau pagyriau kitoje tėmelėje
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 08 28, 09:13)


Papildyta:
QUOTE(Rzivilele @ 2009 08 28, 09:15)
Gėlyčių galima ir čia pasižiūrėt: gėlytės


oi aciu aciu,jau radau ir tiek daug thumbup.gif prisiziurejau ir pagal save kazka nuneriau ax.gif
Papildyta:
o dar sakykit,merginos,radau vadinama museliu rasta,bandziau megzti ,bet man gavosi kazkodel tos museles mazos,maciau pas jus ir mazu,bet man labai patiko tos dideles blush2.gif gal pasidalins kuri paslaptimi kaip jas reikia megzti ax.gif smile.gif
Atsakyti
Laba diena, auksarankes 4u.gif ieskau sito grozio aprasymo, gal kuri netycia mate?
user posted image
user posted image


Atsakyti