Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

Renkamas uzsakymas is everydayminerals.com mineralines kosmetikos (mineralines pudrytes, nerelaus sepetukai, skaistalai, seseliai ir kt) pacios turbut zinot kad kuo daugiau musu susirinks tuo pigiau gausis, laukiu mamyciu i Az, galite ir sms rasyti 860190241 jeigu persipildys AZ per savaitgali. Renkames kuo skubiau nes noriu jau pirmadieni uzsakineti.

stai puslapiukas
My Webpage
Atsakyti
Merginos, gal galėtumėt kuri padėti, nelabai susigaudau aš tarp tų pudrų blush2.gif man reiktų, mišriai, beriamai odai pudrytės, kuri pamaskuotų. Oda nei šviesi, nei tamsi, įprastines pudras pirkdavau medium, honey atspalvių, tai tarkim ši pudra tikrų man? Ir kuo skiriasi pudros base, face? http://www.everydaym...dium-beige.html
Ir dar http://www.everydaym...collection.html už tuos 10 dolerių gauni 4 spalvų koreguoklius ir šepetėlį, taip? Tamsus miškas man EM, skaitau temas nuo pradžių, bet sunkiai vis tiek gaudaus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katherina: 08 sausio 2010 - 14:51
O presuotos pudrytes Light Beige spalvos niekada nebuvo? g.gif kazkaip sumasciau paziureti, gal nusipirkti, bet ziuriu nebera...ar niekada ir nebuvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2010 01 11, 23:33)
O presuotos pudrytes Light Beige spalvos niekada nebuvo? g.gif kazkaip sumasciau paziureti, gal nusipirkti, bet ziuriu nebera...ar niekada ir nebuvo? g.gif


man panasiai, norejau man labai tinkancios perfect spalvos is base, bet ziuriu nera lens.gif
Atsakyti
sveikos rolleyes.gif
norejau paklausti, ar yra kam buve taip nutike jog negavote savo uzsakymo?..
jau imu nerimauti, nes jau nuo 12.10 laukiu nesulaukiu ziniu em...paste nieko neranda irgi.. blink.gif ar cia oro salygos kaltos ar gal buna taip jog kur pasimeta...
ar yra gal kam taip buve? nes anksciau tai max per 3sav kazkur gaudawau jei ne greiciau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rizynavaja @ 2010 01 12, 02:36)
sveikos  rolleyes.gif
norejau paklausti, ar yra kam buve taip nutike jog negavote savo uzsakymo?..
jau imu nerimauti, nes jau nuo  12.10 laukiu nesulaukiu ziniu em...paste nieko neranda irgi.. blink.gif  ar cia oro salygos kaltos ar gal buna taip jog kur pasimeta...
ar yra gal kam taip buve? nes anksciau tai max per 3sav kazkur gaudawau jei ne greiciau... g.gif

As laukiu 12.12, jau irgi neramu
Atsakyti
Mano siuntinukas nuo 12.10 keliauja ir niekaip nesulaukiu verysad.gif anksciau per 2 sav ir greiciau ateidavo. Tikiuos cia del sventinio periodo g.gif
Atsakyti
Mergaitės, norėjau pasiterauti dėl pudros naudojimo su sušlapintu šepetėliu. Šis variantas tinka tik biriai pudrai, ar galima ir su presuota taip daryti? Juk šlapias šepetėlis brauksis per visą pudrą, kažin ar jai nepakenks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rizynavaja @ 2010 01 12, 02:36)
sveikos  rolleyes.gif
norejau paklausti, ar yra kam buve taip nutike jog negavote savo uzsakymo?..



Sveikos 4u.gif
Kantrybes , kantrybes, dar karta kantrybes.
Siandien parsinesiau siuntinuka, uzsakyta 12.01.

Jau irgi buvau supanikavus, rasiau jiems laiska bigsmile.gif Manau, ir savo uzsakymelius greitai gausite, Kaledine sumaistis atsiliepo pasto darbui.
Atsakyti
uzsakinejau 12.10, gavau 01.10, dar siek tiek palaukit mirksiukas.gif
Atsakyti
Būkite atsargios su SM `lina, tai nėra patikima mergina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 01 15, 15:42)
Būkite atsargios su SM `lina, tai nėra patikima mergina rolleyes.gif

Taip ir maniau, draugė norėjo jungtis prie užsakymo, jai įtarimas kilo, pasakė man, parašiau kelias žinutes, man taip pat įtartina pasirodė. Nusprendėm, kad neverta prasidėti. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 15 sausio 2010 - 18:33