Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelę kepame pačios

taip taip netoli SU, toks kaip kioskelis. Paskutini karta kai buvau man pardaveja irgi nepatiko, kazkokia susiraukusi buvo doh.gif , bet yra kita, kuri labai daug pataria, paaiskina, va tik reikia uztaikyti ant tos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 08 22, 22:19)
Lung - viskas ok su tais mieziu miltais 4u.gif ju daznai imaiso i kvietinius, tada gaunami baltesni miltai (o be to, mieziai pigesni nei kvieciai), o etiketej jie net nefiguruoja doh.gif

Elika - tu dar paziurek semper.lt, jie turedavo miltu be gliuteno 4u.gif

O jus man pasakykit - kur mano galva gun_bandana.gif: Susiruosiau kept pynute, uzsitaisiau raugo, pagaminau tesla.... viska skubom, nes vaikai prase laukan, paskui juos maudziau, guldziau.... Galu gale ziuriu - man tesla nekyla g.gif Taigi - mieliu neidejau  unsure.gif  Dabar nezinau, gal ryt is tos teslos kokius zagarelius iskept....


Kad pažiūrėjus semper.lt, radau tik vaikams maistelį, košeles ir gėrimus ax.gif P.S. jau radau kur blush2.gif

Kad ir be mielių, manau, vistiek kur panaudosi tą tešlą mirksiukas.gif


QUOTE(norali @ 2009 08 22, 22:32)
taip taip netoli SU, toks kaip kioskelis. Paskutini karta kai buvau man pardaveja irgi nepatiko, kazkokia susiraukusi buvo doh.gif , bet yra kita, kuri labai daug pataria, paaiskina, va tik reikia uztaikyti ant tos smile.gif



Būtų gerai kada ant tos "gerosios" užtaikyt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elika: 22 rugpjūčio 2009 - 22:09
elika - ziurek cia http://parduotuve.se...-pieno-misiniai

darni seima hihihi.gif iskepe zagareliu bigsmile.gif Su Mb prisikociojom ir staigiai iskepem zagaru - visai gerai gavosi, ryt vaikai gaus pusryciams...

tiesa, kas dar gali - prabalsuokit uz mumi (jau greiciausiai ne nuorodos psl, bet ieskokit Buiku blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 08 22, 20:39)
Šiandien nusipirkau duonkepę kenwood, kadangi tai, kur pirkau padėvėtą kepimo indas subyrejo  doh.gif  tėtis sakė, kad pataisyt galima, bet man čia buvo pretekstas nusipirkti duonkepę sau, kaip reikalingą prekę į tvarkomą butą  hihihi.gif  Na, bet aš čia jau nelabai į temą  hihihi.gif 
Šitoj duonkepėj yra funkcija duonai be glitimo kepti  mastau.gif Kažin, kur tokiu miltų pas mus galima būtų gauti, kad neturėtų glitimo?  mastau.gif Instrukcijoje rašoma, kad tokie miltai parduodami vaistinėse  unsure.gif  o aš, tiesą sakant, apie tokius pirmą kartą girdžiu  mastau.gif

thumbup.gif O kurį Kenwoodą ?
Dėl miltų be glitimo g.gif: O negali būt, kad be glitimo dar yra visokie kukurūzų, grikių, žirnių, ryžių ir t.t. miltai g.gif: Kažkur skaičiau, kad mišiniai kažkokie buvo... Va ir mane domintų ši tema plačiau ax.gif Mieliau be glitimo vartočiau. Ir šiaip kviečių nelabai tenoriu...

Beje, užvakar kepiau duoną. Na tokią elementarią, tik su įdomiais priedais lotuliukas.gif

Receptuks:
apie 250 mll. vanens.
1 kiaušinis
šaukštas sviesto
1 vš cukraus.
2 aš druskos
1,5 Vš pieno miltelių
1,5 aš mielių.
Miltų mišinys (Lygiomis dalimis kvietiniai, rupūs kvietiniai, ruginiai). Gal apie 650 mll. gal kiek daugiau. Stebėjau kaip ten sukasi ir pridėjau kai reikėjo ax.gif
Ir pridėjau saulėje džiovintų pomidorų, paprikos šviežios kubeliais smulkiais pjaustytos, juodų alyvuogių ir provanso žolelių mišinio).
Kepiau standartine programa, ta pirma. Iškilo puikiai thumbup.gif:

Maloniai nustebimo paprika: Tikrai davė drėgnumo duonelei ir gero kvapo tokio. Derinukas toks picinis gavos, ale su tepamu sūreliu labai skanu wub.gif

Beje, atradom batoną, kuris MB ir pakeitė pirktinį (Elementari duona tik su kiaušiniu). Va jis minkštas ir netrupa.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 08 23, 09:23)
thumbup.gif  O kurį Kenwoodą ?
Dėl miltų be glitimo g.gif: O negali būt, kad be glitimo dar yra visokie kukurūzų, grikių, žirnių, ryžių ir t.t. miltai g.gif: Kažkur skaičiau, kad mišiniai kažkokie buvo... Va ir mane domintų ši tema plačiau ax.gif Mieliau be glitimo vartočiau. Ir šiaip kviečių nelabai tenoriu...



Kenwood BM250 ax.gif Parduotuvėj tik toks modelis buvo, bet man tiko ax.gif iš tiesų tai pagrindinis rodiklis buvo kaina blush2.gif ir kepaliuko svoris ax.gif

Aš vakar ieškojau nete info apie miltus be gliuteno (glitimo), tai radau kelias vietas, kur parduoda, bet kainos... unsure.gif
Čia viena nuorodėlė, kurią rodė Mrs.R .
Dar čia, čia. Buvau radus dar sveikuose produktuose, bet ten taip pat kaina nemaža unsure.gif
O ieškodama, kuriuose produktuose nėra gliuteno radau, kad jo nėra ryžiuose, grikiuose, sojoje ir kukurūzuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 08 23, 10:45)
Kenwood BM250  ax.gif  Parduotuvėj tik toks modelis buvo, bet man tiko  ax.gif iš tiesų tai pagrindinis rodiklis buvo kaina  blush2.gif  ir kepaliuko svoris  ax.gif

Aš vakar ieškojau nete info apie miltus be gliuteno (glitimo), tai radau kelias vietas, kur parduoda, bet kainos...  unsure.gif



Maniškė BM 350 tai džiaugiuos wub.gif Graži, gerai kepa ir pan. Ir ta meistro tešla nerealus dalykas wub.gif

O apie Miltus be gliuteino. Va iš tavo įdėtų nuorodų ir rašo sudėtį:
Sudėtis. Kukurūzų krakmolas, ryžių miltai, augaliniai aliejai, dekstrozė, augalinės skaidulos, tirštiklis E464, druska.

Schar begliuteniniai miltai Mix C (pyragams) 1kg Sudėtis. Kukurūzų krakmolas, kukurūzų miltai, tirštiklis E410.

REaliai galima pirkti belekokius kukurūzų, ryžių ir pan. miltus ir dėti kukurūzų krakmolo ir kepti. Tik tada kaip su mielėm g.gif: Ar kepimo miltukai labiau tinka čia g.gif:
Atsakyti
Jadzka, Dėl kepimo saviškei taip pat jokių priekaištų neturiu wub.gif tik, va iškilo klausimas, o kaip tu įdedi kibirėlį? Ta prasme, paspaudi, kad užsifiksuotų? Ir jis tvirtai laikosi? O kaip išimt? Paprasčiausiai ištrauki keldama aukštyn? g.gif mat maniskis kibirėlis, kai kepiau pirmąkart iššoko iš vietos, kai pradėj maišyt tešlą unsure.gif gerai, kad stebėjau...Įstačiau kibirėlį, spustelėjau, užsifiksavo lyg, bet paskui pastebėjau, kad tie fiksatoriai pasislinko pradėjus maišyt tešlą doh.gif Tėtis ten kažką švelniai paspaudė, tai užsifiksavo tvarkingai, bet kai iškepė duonelė, kol aš tą kibirėlį iškėliau.. doh.gif
Šiandien vėl užstačiau duonelę su sėlenomis kept, tai vienu momentu vėl iššoko doh.gif patvarkiau, tai galvoju, ar ir šįkart taip sunkiai trauksis doh.gif
Mat kai mano tai Melissa"i kibirėlis įsistato ir pasisuka, kad užsifiksuot, tai čia kažkaip po to iššokimo baisokai man atrodo.. doh.gif Arba aš nemoku to kibirėlio įstatyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 08 23, 11:35)
Jadzka, Dėl kepimo saviškei taip pat jokių priekaištų neturiu  wub.gif  tik, va iškilo klausimas, o kaip tu įdedi kibirėlį? Ta prasme, paspaudi, kad užsifiksuotų? Ir jis tvirtai laikosi? O kaip išimt? Paprasčiausiai ištrauki keldama aukštyn?  g.gif  mat maniskis kibirėlis, kai kepiau pirmąkart iššoko iš vietos, kai pradėj maišyt tešlą  unsure.gif  gerai, kad stebėjau...Įstačiau kibirėlį, spustelėjau, užsifiksavo lyg, bet paskui pastebėjau, kad tie fiksatoriai pasislinko pradėjus maišyt tešlą  doh.gif  Tėtis ten kažką švelniai paspaudė, tai užsifiksavo tvarkingai, bet kai iškepė duonelė, kol aš tą kibirėlį iškėliau..  doh.gif
Šiandien vėl užstačiau duonelę su sėlenomis kept, tai vienu momentu vėl iššoko  doh.gif patvarkiau, tai galvoju, ar ir šįkart taip sunkiai trauksis  doh.gif
Mat kai mano tai Melissa"i kibirėlis įsistato ir pasisuka, kad užsifiksuot, tai čia kažkaip po to iššokimo baisokai man atrodo..  doh.gif Arba aš nemoku to kibirėlio įstatyt  doh.gif



Mano duonkepė tokia pat kaip ir tavo. Tai kibirėlis tik įsistato ir viskas. Kartais būna, kad iššoka, bet retai, o išimant irgi reikia smarkiau patraukt. Bet po kurio laiko lyg ir lengviau jau išsiima. Ar pripratau, ar tikrai taip net nežinau g.gif . Beje, patyrinėjus, radau, kad krašteliai nėra visai vienodi. Na nežinau kaip nusakyt kurie. Tie, kur po rankenėle, kurie prilaiko įdėjus, kad neišslystų tas indelis. Tai pas mane jie ne visai vienodi ir jei įdedu ne ta puse indelį, tai jis iššoka iš vietos. Na aš čia labai pripaisčiau, bet nežinau kaip paaiškint. Tiesiog maniškio indelio negaliu dėt bet kuria puse. Žodžiu, yra priekis ir nugarinė pusė, tik reikia įsidėmėt kuri. Tiesiog įdėjus paklebendavau ir žiūrėdavau, jei išsiklebena judinant su ranka, tai įdėjau ne ta puse. Dabar jau įsidėmėjau, kur kuris kraštas. Tai ir nebeiššoka, ir lengviau išsiima. Pabandyk apžiūrėt, ar viskas lygiai taip pat. Na skirtumas labai nežymus. Kai pkarausiu foto aparatą, pabandysiu nufotkint.
Atsakyti
O dėl duonelės be glitimo, tai.. nepatingėjau išverst, kas pas mane parašyta. Su duonkepe gavau kartu is CD, kur įvairiom kalbom yra receptų knygelės. Tai vat, ten apie mieles rašoma, kad naudojamos mielės, taip pat neturinčios jo, o jei naudojamos kitos, tai reikia skaityti sudėtį g.gif

Dar įdomumo dėlei:
iškepus tokią duoną nenaudoti pašildymo funkcijos, reikia išimti kepimo indą iškart po kepimo ir palaikius kokias 5 min išimti iš indo.
Papildyta:
QUOTE(Renatelem @ 2009 08 23, 12:00)
Mano duonkepė tokia pat kaip ir tavo. Tai kibirėlis tik įsistato ir viskas. Kartais būna, kad iššoka, bet retai, o išimant irgi reikia smarkiau patraukt. Bet po kurio laiko lyg ir lengviau jau išsiima. Ar pripratau, ar tikrai taip net nežinau  g.gif . Beje, patyrinėjus, radau, kad krašteliai nėra visai vienodi. Na nežinau kaip nusakyt kurie. Tie, kur po rankenėle, kurie prilaiko įdėjus, kad neišslystų tas indelis. Tai pas mane jie ne visai vienodi ir jei įdedu ne ta puse indelį, tai jis iššoka iš vietos. Na aš čia labai pripaisčiau, bet nežinau kaip paaiškint. Tiesiog maniškio indelio negaliu dėt bet kuria puse. Žodžiu, yra priekis ir nugarinė pusė, tik reikia įsidėmėt kuri. Tiesiog įdėjus paklebendavau ir žiūrėdavau, jei išsiklebena judinant su ranka, tai įdėjau ne ta puse. Dabar jau įsidėmėjau, kur kuris kraštas. Tai ir nebeiššoka, ir lengviau išsiima. Pabandyk  apžiūrėt, ar viskas lygiai taip pat. Na skirtumas labai nežymus. Kai pkarausiu foto aparatą, pabandysiu nufotkint.



g.gif tai, matyt, nemoku gerai įstatyt g.gif supratau apie kokius kraštelius kalbi smile.gif reikės patyrinėt mastau.gif ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 08 22, 19:36)
Miltų dar yra nemažai  mirksiukas.gif Kiek ir kokių reikia?

Kol kas atidedu miltus Ninin, rsc, Nataliuncikui ir Frekei (tik kurių ir po kiek?).
Dar lieka nemažas kiekis miltų. Jei kas norit, galit paklausti pačioje DeLonoje arba parašykit man į AŽ, atidėsiu, pasiimsit kada galėsit  4u.gif

rsc, susversiu trečiadienį į pavakarę, prašom apsilankyt  4u.gif

tai kai zinosiu kada atvaziuoju paskambinsiu duotu telefonu gerai? nes man u kad vaziuosiu i Vilniu apie treciadieni. jei ka seseri atsiusiu ji savaitgali zada grizt namo tai zadejo apipirkt mane hihihi.gif
tolimesniems nurodymams pasitelksiu asmenine wink.gif
Atsakyti
Ačiū Paidutei už siuntinuką su pieno milteliais. Įpakavimas atėjo idealus, kaip vaistinėje viskas supakuota, ir kaip nekeista jokio įplėšimo. Matomai paštininkams tikrai nekilo įtarimų.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2009 08 24, 10:05)
Ačiū Paidutei už siuntinuką su pieno milteliais. Įpakavimas atėjo idealus, kaip vaistinėje viskas supakuota, ir kaip nekeista jokio įplėšimo. Matomai paštininkams tikrai nekilo įtarimų.

džiaugiuosi, kad viskas jau atkeliavo thumbup.gif
stengiausi, kad per niekur nesimatytų ir nesukeltų įtarimų, ir nebūtų tokių dalykų, kad išdrasko, pati paskui labai blogai jaučiuosi, šį kart net su folija pridengiau biggrin.gif


o aš šiandien bandysiu pyragą su bananais, prisipirkau daug bananų, mačiau kepat duonelę su bananais, aš bandysiu pyragą, gal skanu bus smile.gif
Atsakyti