Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas - norim, bet neturim-2

QUOTE(vilmutee @ 2010 03 15, 12:42)
Gali nepasileisti nes dar yra instaliuotas cs2, man regis iš pradžių reikia iššinstaliuoti seną programą o tik tada siustis naują  mirksiukas.gif
Paskui jeigu galėsite arašykite ar tinka kodukai  ax.gif

nei vienas kodukas nesuveike sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2010 03 15, 15:08)
nei vienas kodukas nesuveike sad.gif

O rašė kad tikrai visi veikia, na bet niekis, mergaitės šiandien išlekiu į klinikas, bet jei norėsite rytoj padėsiu Jums su ta programa mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai noretusi tureti fotoshopa ir moketi juo naudotis.. ax.gif bet neturim ir nemokam blush2.gif
gal kas galetu padeti? ax.gif
Papildyta:
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virgioija: 17 kovo 2010 - 11:57
QUOTE(virgioija @ 2010 03 17, 13:08)
Labai noretusi tureti fotoshopa ir moketi juo naudotis.. ax.gif bet neturim ir nemokam blush2.gif
gal kas galetu padeti? ax.gif
Papildyta:
4u.gif

Iš kur parsisiūsti photoshopą IRMAVI parašiusi 19 puslapyje mirksiukas.gif O išmokti gali pagal pamokėles, tiesiog įvesk per google paiešką photospoto pamokos ir išmes tau daug puslapiukų su pamokėlėmis 4u.gif
Jei kas bus neaišku yra sukurta nauja temikė ,,Plepaliukai apie photoshopą,, štai čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2010 03 17, 19:37)
Iš kur parsisiūsti photoshopą IRMAVI parašiusi 19 puslapyje  mirksiukas.gif  O išmokti gali pagal pamokėles, tiesiog įvesk per google paiešką photospoto pamokos ir išmes tau daug puslapiukų su pamokėlėmis  4u.gif
Jei kas bus neaišku yra sukurta nauja temikė ,,Plepaliukai apie photoshopą,, štai čia  4u.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 03 07, 17:52)
...čia kiek nukrypimas nuo temos matau buvo..taigi, grįžtu...
Vienos mamytės prašymu pakartotinai įdedu į Failai.lt  Mikro PS CS ketvirtą versiją.
Nuoroda
Patikinu visus: veikia ir su XP, ir su Vista, ir su Septinke- patikrinta praktiškai.
P.S. jei kokios problemos su instaliacija: na pabandykit gi instaliuoti Administratoriaus teisėm (dešiniu klavišu- Run as administrator). Tai liečia ne tik PS !!! Bet kokią instaliaciją galima vykdyti tokiu būdu...-gan patikima smile.gif
...tiesa, pamenu nuo ko tai prasidėjo: kažkada, jau senokai iš LM parsisiuntėm vaikui žaidimą (ne visiškai legalų be abejo  blush2.gif )O pas jį kompe šviežutėlė Septyniukė įdiegta.... Ir taip, ir taip- viska pagal instrukciją- na nenori instaliuotis, ir ką tu padarysi? Vaikas jau vos ne ašarose. Va tada ir išgelbėjo paprasčiausia komanda "Run as admin...". Tai dabar vos ne kraujyje: ne čik-čik ant instaliatoriaus o ... smile.gif

ACIU LABAI UZ PROGRAMELE
thumbup.gif
ji menesi galios?
man labai noresi paruosti laikrastuka savo 3 vaiku krikstynoms wub.gif
tai manu cia fainiai galima nuotraukas pakoreguoti rolleyes.gif
ispradziu tai viskas gerai buvo,pradejau bandyti,bet kazkur matyt paspaudziau kad man nieko neleidzia daryti,keisti nustatymus galiu o kai pastatau pele ant foto man neleidzia nieko daryti,niu vietos peles strlytes -ranka
ar suprantamai parasiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 03 23, 01:34)
ispradziu tai viskas gerai buvo,pradejau bandyti,bet kazkur matyt paspaudziau kad man nieko neleidzia daryti,keisti nustatymus galiu o kai pastatau pele ant foto man neleidzia nieko daryti,niu vietos peles strlytes -ranka
ar suprantamai parasiau  biggrin.gif

Jeigu taip atsitinka paprasciausiai perkraukite photoshopa, o jei nepades ir pati kompiuteri mirksiukas.gif
O visiems kitiems klausimeliams, nuo siol turime nauja temele stai cia
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 08 25, 16:14)

as taip pat noreciau sios programeles, gal kas padesit ir man ??? ax.gif
buciau labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(daivule5 @ 2010 04 02, 12:44)
as taip pat noreciau sios programeles, gal kas padesit ir man ??? ax.gif
buciau labai dekinga

19 puslapyje parasyta is kur galima parsisiusti programele 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamaytes mes taip pat norim photoshopo bet niekaip neiseina parsisiusti gero...Gal galetumete padeti ? 4u.gif is kur galeciau parsisiusti? blush2.gif g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, mes irgi prisijungiam prie norinciuju fotosopo, gal kas padesite mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei tenkina "portable" versija: http://www.fullandfr...p-cs4-portable/

Pass:
CODE
www.fullandfree.info
Atsakyti