Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairiapusė parama VUAL vaikų alergologijos skyriu

Jei atvirai net nezinau nuo ko pradeti. Noras padeti didelis, bet suprantu jog viena tai nepadarysiu, o su Jusu visu pagalba issipildys mano svajone padeti ir ypac vaikuciams sergantiems alerginemis ligomis ir ju teveliaims....
ALERGIJA SIU DIENU MARAS!

Esu Dominyko Lauryno (gim.2008.12.24) mama Lina. Tiek as tiek musu sunus esame alergikai.
Ligonines antri musu namuciai...taip praktiskai yra visu sergancia sia liga. ji baisi tuom jog yra nenuspejama ir neprognuozuojama. Pati paslaptingiausia gal man zinoma liga kur net tyrimai neparodo tiesos..., o viska reikia iskesti ir isbandyti. bandymo pasekmes buna kartais ir liudnos- vel ligonine... Ir taip profilaktiskai reikia gultis nuo 2k per metus ir diaugiau nuo ligos eigos priklauso.... Ten gulint visko tenka matyti... Gaila vaikuciu, taip pat ju teveliu... Patikekit dauguma jau pamirso kas yra miegas, poilsis. Tai liga kuri itraukia visa seima, gimine ir net supancius aplinkui.... Kada gyveni baimeje , nes nezinai i ka dar gali sureaguoti kudikis ir kuom taip pasibaiks... sad.gif


Labai noriu padeti skyriui ir kartu ten gulintiems vaikuciams ir ju teveliams. Zinau vienai man tai neiseis. Mes visi kartu tai galime padaryti. kaip sakoma tik daugumoje yra jega.


Gal parasysiu savo siekius, jog butu aiskiau kas kaip ir kodel... tada Jus spresite kur, kaip ir kiek galite man padeti igyvendinti si uzsibrezta tiksla...


1. Siekiu jog kuo anksciau teveliai issiaiskintu ir pastebetu alergijos pozymius. Turiu kelias knygutes kuriu kopiju noreciau padauginti , bet tam reikalingos lesos. Noreciau jas dallinti poliklinikose, ligonineje. Kadangi alergija gali nustatyti ir sekti patys teveliai. Taip vesdami dienorasti kuris bus didziulis pagalbininkas gydytojui ir patiems teveliams. As ji vedziau ir gydytojams buvo lengviau. Nes tik teveliai zino kokioje aplinkoje gyvena ju atzala ir kas gali alergizuoti. Is tu knygu butent ir suzinotu kas yra dazniausi alergenai ir alergijos pozymiai. Kuriuos daznai net patys gydytojai nepagalvoje nepriskiria alergijai... Mono tikslas kuo anksciau padeti atrasti alergenus. Siam tikslui reikalingos lesos, imones galinicios padauginti kopiju, asmenys turintys ta galimybe...

2. Siekiu surinkti lesu skyriui kur su vedejos zinia butu paskirstytos ten kur ju truksta labiausiai....

3. Siekiu surinkti rubeliu kurie pakeistu (20m ir daugiau tarnaujancius) Vaikams yra atliekama tepmo proceduros 2k ir diaugiau. Po to butina keisti rubelius. Tepalai yra riebus ir spalvoti tad.... Keliais zodziais ko reiketu. Rubeliai butinai turi buti is medvilnes. Visi rubai kas arciau kuno bodi, maikutes, slaiskutai, kelnytes, marskinukai, pizamos. Virsutiniu rubeliu ten nera poreikio nesioti, bet jei turite manau paims. Skyriuje guli nuo naujagimystes iki paauglystes. Man pasirode jog daugiausia nuo 3men-6m. Zinoma paklausiau skyriaus vyresnios administratores ji pasake jog visokio amziaus guli. Ir labai dziaugesi jei pavyktu atsinaujinti. Patikekit butu maloniau visiems (sakau is patirties).

4. Zaislu jiems taip taip yra reikalavimu. Del ligos vaikai negali zaisti su dauguma zaislu. patikekit gana sunku tiek mamai tiek aplinkiniams tiek paciam mazajam. Zaislai negali buti medziaginiai, tik plasmasiniai kuriuos galima lengvai ir greitai dizenfekuoti. Vaikai net zaislais nelabai gali dalintis... sad.gif Bet esama priemoniu kurios padeda priziureti. Zinoma noretusi muzikiniu, lavinamuju ir ryskiu zailu. Kelis nupirkau , bet jie mazuma tik i procedurinius kabinetus, bet gerai kai zinai jog adeda tai vaikuciams. Suprantu jog tai ir mano vaikui pades nukreipti demesi nuo nemaloniu proceduru kaip kraujo emimas is venos.

5. Noreciau suburti tevelius kuriu atzaleles serga. Kviekvieno musu igyta patirtis tik pades kitiems. Jokiu budu netapti gydytojais ir gydyti patiems.... Pades net pasnekesiai apie tai kuom jie gyvena.....


Patikekite Jus net neisivaizduojate ka reiskia auginti alergiska atzala.... Tai zmones kurie neturi savo gyvenimo... Zinoma viskas sugrys su kaupu tos bemieges naktys ir miglotos dienos....


Prasau Jusu visu padekite man jog si grazi ideja nenueitu veltui... Gal zinote kas galetu padeti persiuskite sia informacija.

Norite visko klauskite, patarkite,pasiulykite, padekite...
Tel. +37068429040
El.pastas parama.vaikams.teveliams.skyriui@gmail.com
Labai noreciau jog atsirastu mamyciu kurios prisijungtu prie manes. Kuo daugiau musu tuom efektyviau viskas bus. Daugiau ideju ir t.t. Viskas vykta Vilniuje.


Dekoju visiems is visos sirdies





Atsakyti
As tikiu jog mums visiems pavyks isjudinti viska.... Gal ne taip greitai kaip noretusi,bet..... 4u.gif


Atsakyti
Skype

linute.ei.cepl


4u.gif
Atsakyti
del rubeliu - ar ligonine ima tik naujus? ar galetu buti svarus, tvarkingi, bet jau kazkieno deveti? kokie ten yra reikalavimai?
Papildyta:
tas pats del zaislu - ar tik nauji? ar gali buti tvarkingi, bet jau siek tiek zaisti kito vaiko?
Atsakyti
QUOTE(Frane @ 2009 08 03, 08:26)
del rubeliu - ar ligonine ima tik naujus? ar galetu buti svarus, tvarkingi, bet jau kazkieno deveti? kokie ten yra reikalavimai?
Papildyta:
tas pats del zaislu - ar tik nauji? ar gali buti tvarkingi, bet jau siek tiek zaisti kito vaiko?



Patikekite jiems visi geri tiek naudoti tiek ne.... Jiems padovanojau sunaus isaugtus tai jie labai dziaugesi. Svarbu jog butu naturalaus pluosto. Mano nuomuone virsutiniu gal nereikia svarbiausi tie kur po ligonine... O zaislai svarbu tik plasmasiniai kuriuos sterealizuoti butu galima. Knygutes turetu buti tos kur plati valyti galima..

Man labai gera jog kazkas nors pasidomejo... ACIU thumbup.gif


Atsakyti
Gulėjom ir mes su mažium tam skyriuje. Iš ties,kūdikių drabužėliai iš caro riuriko laikų,bet net ne tame esmė-nebuvo ten net reikiamų dydžių ir puošemės keliais dydžiais didesniais šliaužtais,nes tiesiog jų buvo kokie 4 pasirinkime ir t.t. Tuomet man irgi kilo tokia mintis kaip autorei,ir visus mūsų ir draugų drabužėlius kroviau ir vežiau į alergologinį. Juos priėmė džiugiai. Tik idomu kodėl jų ten vėl nėra..? g.gif Arba taip ir nedaėjo iki vaikų g.gif
KItas klausimas dėl didesnių vaikų rubų. Kiek atsimenu vyresni vaikai vaikščiojo su ligoninės pižamomis. Tai gal ten pas juos taip priklauso ir kitokių rūbų nerengia?
Atsakyti
QUOTE(agno @ 2009 08 03, 10:13)
Gulėjom ir mes su mažium tam skyriuje. Iš ties,kūdikių drabužėliai iš caro riuriko laikų,bet net ne tame esmė-nebuvo ten net reikiamų dydžių ir puošemės keliais dydžiais didesniais šliaužtais,nes tiesiog jų buvo kokie 4 pasirinkime ir t.t. Tuomet man irgi kilo tokia mintis kaip autorei,ir visus mūsų ir draugų drabužėlius kroviau ir vežiau į alergologinį. Juos priėmė džiugiai. Tik idomu kodėl jų ten vėl nėra..?  g.gif  Arba taip ir nedaėjo iki vaikų  g.gif
KItas klausimas dėl didesnių vaikų rubų. Kiek atsimenu vyresni vaikai vaikščiojo su ligoninės pižamomis. Tai gal ten pas juos taip priklauso ir kitokių rūbų nerengia?




Mieloji va to as ir bijau, bet reikia buda sugalvoti.... Suzymeti ar kaip... Sakiau viska rasyti reiktu tada butu sazininga pries visus....


Man tikrai reika pagalbos visokeriopos jog butu ta parama efektyvi. Siulykite patarkite...



Del didziuju su vyr administratore ir vedeja kaip ir nekalbejau.... verysad.gif Bet manau tokiu pizamu dideliu niekas ir nepaaukotu gal....?
Papildyta:
Bet jos abi minejo jog mamos atveza rubeliu..... Ir sesutes sake... nesuprantu... Zinoma jie visaip pazymeti gal skalbykloje prapuole?
Papildyta:
O ka tumanai apie medziagos platinima kaip atpazinti alergija ir apie zaislus?

Gal as cia per daug uzsimojau? Perdideli mano siekiai ir norai? Kaip manai?







QUOTE(agno @ 2009 08 03, 10:13)
Gulėjom ir mes su mažium tam skyriuje. Iš ties,kūdikių drabužėliai iš caro riuriko laikų,bet net ne tame esmė-nebuvo ten net reikiamų dydžių ir puošemės keliais dydžiais didesniais šliaužtais,nes tiesiog jų buvo kokie 4 pasirinkime ir t.t. Tuomet man irgi kilo tokia mintis kaip autorei,ir visus mūsų ir draugų drabužėlius kroviau ir vežiau į alergologinį. Juos priėmė džiugiai. Tik idomu kodėl jų ten vėl nėra..?  g.gif  Arba taip ir nedaėjo iki vaikų  g.gif
KItas klausimas dėl didesnių vaikų rubų. Kiek atsimenu vyresni vaikai vaikščiojo su ligoninės pižamomis. Tai gal ten pas juos taip priklauso ir kitokių rūbų nerengia?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina.eidi: 03 rugpjūčio 2009 - 09:43
Sveiki,


Zinoma niekas nevyksta taip greitai kaip noreciau...., bet gryzus po atostogu radau zinute jog nori rubeliu atiduoti... Labai pradziugino. Gal pasiulys kas minti kaip juos pazymeti jog skalbykloje ar kur nepasimestu tie rubeliai ir zaislai, daiktai...
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif


Ir toliau darome gerus darbus visi kartu....
Atsakyti
Ir as labai noriu prisideti. Auginu trynukus, todel rubeliu turiu tikrai laabai daug ir noreciau, kad jie pasitarnautu kilniam tiksliam, nenoriu dovanoti bet kam. Tik man butu sudetinga juos atvezti...Gal ka sugalvosim mirksiukas.gif
Atsakyti
Man malonu jog letai, bet juda parama i prieki. Zinoma gal kazkam atrodo nevertas demesio sitas noras padeti ne vienam vaikui, o daugumai! Padeti vienam visada lengviau nei dugumai patikekit as tuom jau isitikinau.... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Gražina30 @ 2009 08 13, 10:26)
Ir as labai noriu prisideti. Auginu trynukus, todel rubeliu turiu tikrai laabai daug ir noreciau, kad jie pasitarnautu kilniam tiksliam, nenoriu dovanoti bet kam. Tik man butu sudetinga juos atvezti...Gal ka sugalvosim mirksiukas.gif




Mano nuomuone jei yra noras tai viskas igyvendinama.. Tad manau tikrai rasime iseiti ir padesime daugumai ligonines vaikuciu... 4u.gif
Atsakyti
Prasau jusu pagalbos paremkim alergologijos centra ax.gif
Atsakyti