Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

QUOTE(Vission @ 2010 03 24, 12:25)
gal galite įdėti saldainių popieriuko šabloną?  4u.gif ir šokolado labai ieškau 4u.gif

Žiūrėk ČIA manau rasi tinkamą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 03 24, 13:25)
gal galite įdėti saldainių popieriuko šabloną?  4u.gif ir šokolado labai ieškau 4u.gif


šitas popierėlis kurtas ne mano (apsidraudžiu,kad nebūčiau apkaltinta darbų vagyste ) mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

o čia kažkuri mamytė buvo įkėlusi tuščią šablonėlį saldainių popierėlio,kad galėtumėt pačios išliet savo fantazyyy mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2010 03 24, 13:27)
labutis,gal gali patarti kaip man tas "pagalbines" lininjas užsibrėžti...nes man reikia lankstinuko iš tryjų dalių,dėl išdėstymo man klausimų nekyla,tik sudėtinga į tris vienodas dalis  išskirstyti puslapį 30x20 dydžio (čia turėtų gautis A4 lapukas tik gulščiai smile.gif)
išankstinis dėkiukas už patarimą  mirksiukas.gif

Paprasciausiai su MOVE TOOL atsistokite ant liniuotes (parastese,jeigu nera tuomet uzsidekite VIEW-RULERS) ir temkite iki jums reikiamos vietos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2010 03 24, 14:17)
Paprasciausiai su MOVE TOOL atsistokite ant liniuotes (parastese,jeigu nera tuomet uzsidekite VIEW-RULERS) ir temkite iki jums reikiamos vietos  4u.gif

gal turi kur nors po ranka pamokėlės nuorodą,,,nes man vištai,tai kol daeina,,, blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2010 03 24, 14:42)
gal turi kur nors po ranka pamokėlės nuorodą,,,nes man vištai,tai kol daeina,,, blush2.gif

Tai kad nera tokios pamokeles, paprastciausiai atsistok su rodiklyte i viduriuka liniuotes temk ispaudusi kairiji klavisa, tos juosteles is pradziu nesimato tik kai nutempi matosi tokia melyna juostele mirksiukas.gif
Atsakyti
viduriuka liniuotes temk ispaudusi kairiji klavisa, tos juosteles is pradziu nesimato tik kai nutempi matosi tokia melyna juostele mirksiukas.gif
[/quote]
oi dėkui,dėkui kai susirado liniuotė,viskas tarsi vidurį baltos dienos paaiškėjo doh.gif
bet vat kaip tą žydrą juostelę pažymėti,kad ji matytusi ir vėliau,ta prasme kuom nubrėžti tikrą brūkšnį palei tą žydrą juostelę,,, blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2010 03 24, 15:02)
oi dėkui,dėkui kai susirado liniuotė,viskas tarsi vidurį baltos dienos paaiškėjo  doh.gif
bet vat kaip  tą  žydrą juostelę pažymėti,kad ji matytusi ir vėliau,ta prasme kuom nubrėžti tikrą brūkšnį palei tą žydrą juostelę,,, blush2.gif


Uoj as galvojau kad jums reikia kur paskui nesimato rolleyes.gif
Pamokele kaip pasidaryti sablona yra stai cia kaip pasidaryti sablona
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 24 kovo 2010 - 14:07
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2010 03 24, 13:42)
gal turi kur nors po ranka pamokėlės nuorodą,,,nes man vištai,tai kol daeina,,, blush2.gif

Elementarus, trumpas video (liniuotė, linijos žymėjimui).
Čia. Xvid formate - 1.3Mb.
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 03 24, 15:31)
Elementarus, trumpas video (liniuotė, linijos žymėjimui).
Čia. Xvid formate - 1.3Mb.

dėkiukas labai padėjei,o dabar gal galit man kas nors pasakyti-kokiu įrankiu galiu nubrėžti tiesią liniją.Ta prasme,kad ne peršviečiamą,ne žydrą,o tiesiog tiesią liniją viliuosiu supratot ko klausiu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2010 03 24, 14:56)
dėkiukas labai padėjei,o dabar gal galit man kas nors pasakyti-kokiu įrankiu galiu nubrėžti tiesią liniją.Ta prasme,kad ne peršviečiamą,ne žydrą,o tiesiog tiesią liniją viliuosiu supratot ko klausiu... smile.gif

tuoj ikrausiu video:)
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2010 03 24, 12:40)
šitas popierėlis kurtas  ne mano  (apsidraudžiu,kad nebūčiau apkaltinta darbų vagyste )  mirksiukas.gif

o čia kažkuri mamytė buvo įkėlusi tuščią šablonėlį saldainių popierėlio,kad galėtumėt pačios išliet savo fantazyyy  mirksiukas.gif


Iš anksto atsiprašau BEGALYBĖ's jei įžeisiu 4u.gif
Taip pat atsiprašau, kad PS šito mano posto tikrai nepritaikysit, tai nei šablonas nei rėmelis o tiesiog pastaba blush2.gif
Žodžiu ne į temą blush2.gif

Mieloji BEGALYBĖ, aš jau senai stebiu šią temą ir pastebėjau tik tiek, kad pati savos fantazyyy niekada neišlieji o tik, nesakau, kad vagi, bet tiesiog imi o kitur dalini. Man tikrai negaila savo darbų, dedu juos drąsiai ir džiaugiuosi, kad kam praverčia, piktina tik tokios neva geradarės kaip jūs.
Labai būtų įdomu pamatyt nors vieną jūsų darbelį, kad ant gatavo popierėlio užlibdyt nekokybiškus klipartus jūs mokat aš jau įsitikinau, jei reiks įrodymų pateiksiu.

Nenoriu pykti ir atsiprašau BEGALYBĖS dar kartelį jei esu neteisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2010 03 24, 14:56)
dėkiukas labai padėjei,o dabar gal galit man kas nors pasakyti-kokiu įrankiu galiu nubrėžti tiesią liniją.Ta prasme,kad ne peršviečiamą,ne žydrą,o tiesiog tiesią liniją viliuosiu supratot ko klausiu... smile.gif

na va, galite siųstis video iš čia.Xvid, 2.5Mb.
Pažymime sukurtas atžymas. Spalvą pasirenkam bet kokią...Galime braižyti ne tik linijas, kiek suprantat, tik reik įrankį pasirink...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 24 kovo 2010 - 15:18