Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skrybėlės, skarelės

Laba diena mezgėjėlės, turiu didelį prašymą. Radau pas vieną mergytė superinį kepuriuką, noriu savo merginai tokios žiemai, tik va bėda nemokų megst tokios.. Gal galit patart, kaip tą susuktą raštą gaut...

user posted image

Nu nemoku niekaip padaryt, gražiai suktusi..
Atsakyti
ar čia tik ne tas variantas, kai po vieną akį vienoj pusėj uždedi, o kitoj pusėj nuleidi, tada gaunasi įstrižas mezginukas, viršų sutraukus, šoną susiuvus, apačią primezgus?
Atsakyti
Natuliona,patiko kepuriukas ir rastukas mielas...

O cia mano kaciuke bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutes, greiciausiai, kad pas mane sita kepuriuka radot. ax.gif O gal ir ne, nesvarbu. Bet tik tiek, jog ir as del sito paties sukimosi kreipiausi cia pagalbos. Pati prie sios kepures taip ir neprisedau pamegint, kaip gautusi, todel nieko patart negaliu, bet va turiu dar kokia panasiu principu manau megzta kepure, ir prie jos dar kokios schemos buvo duotos. Nors man tai tiesa pasakius nuo ju ne kiek neaiskiau... blush2.gif Bet jei issifruosit, ir jei gausis, butinai pasidalinkite patirtimi su mumis.. wink.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai miela kačiukė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2009 09 01, 13:24)
Natuliona,patiko kepuriukas ir rastukas mielas...

O cia mano kaciuke bigsmile.gif
user posted image

kaip grazu
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2009 09 01, 14:24)
O cia mano kaciuke bigsmile.gif

Nepaprastai gražu wub.gif wub.gif
Kaži kaip tokia atrodytu keturmetei, neperdaug vaikiška g.gif Jau senai tokia esu nusižiūrėjus, bet galvoju ar neišaugo dar iš katyčių, šuniukų ir pan. kepurių amžiaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2009 09 01, 14:24)
O cia mano kaciuke bigsmile.gif


labai grazu wub.gif
parodyk is arciau prasau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 01 rugsėjo 2009 - 13:45
čia kačiukėsi r srafanas turbūt megstas, ne tik kepurytė
Atsakyti
QUOTE(dodone @ 2009 09 01, 14:27)
Sveikutes, greiciausiai, kad pas mane sita kepuriuka radot.  ax.gif  O gal ir ne, nesvarbu. Bet tik tiek, jog ir as del sito paties sukimosi kreipiausi cia pagalbos. Pati prie sios kepures taip ir neprisedau pamegint, kaip gautusi, todel nieko patart negaliu, bet va turiu dar kokia panasiu principu manau megzta kepure, ir prie jos dar kokios schemos buvo duotos. Nors man tai tiesa pasakius nuo ju ne kiek neaiskiau...  blush2.gif Bet jei issifruosit, ir jei gausis, butinai pasidalinkite patirtimi su mumis.. wink.gif

user posted image

user posted image

user posted image


Oi AČIUKAS didelis, kaip Rzivilele sakė pagal skemutė taip ir yra. Vienoje pusėje akytė prisideda, o kitoj dvi susimezga į vieną. ir kad nesigautų skylutė sekančioj eilėj tą pridėtą akytę susukam. Pabaigus megstuką numegsiu šį kepuriuką parodysiu tada kas gausis...
Atsakyti
Kiek daug grozių wub.gif
Cia mano paskutinis darbelis ax.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(shara @ 2009 09 01, 15:44)
Kiek daug grozių wub.gif
Cia mano paskutinis darbelis ax.gif


wub.gif
Atsakyti