Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų dienos meniu

Dar nieko nevalgiau, bet už kokį poros valandų gal užsimanysiu jau biggrin.gif nes neturiu batono, reikia nuvažiuot nusipirkti biggrin.gif o noriu būtent sumuštinių biggrin.gif
Atsakyti
Pusryciai man - vakaryksciai virtinukai su grybais, vyrui - naminiai hamburgeriai su mesa ir suriu, pietus - naminiai hamburgeriai su mesa ir suriu, vakariene - kepti vistienos ketvirciai, netikras zuikis, bulviu kose ir salotos (salotos, krapai, ridikeliai, agurkai, svogunu laiskai, kaimiskas rugpienis)
Atsakyti
na va ką tik sumuštinukų karštų su sūriu ir dešra valgiau, vėliau vafliukai, zefyrai
Atsakyti
pusryciams skryliai su spirguciais,pietums vyrui karsti sumustiniai man arbata ir keli gabaliukai sokolado,o vakarienei lietiniai su varske vyrui varske dariau su lasinukais ir peletrunu,o sau su obuoliais ir bananais,tiek pridariau kad ryt nereiks valgyt gamint cool.gif
Atsakyti
vakar vakarienei buvo likusios barsciu sriubytes, is kalakuto sparniukas nukaulintas ir pakepintas su morkom, valgem sumaisius su makaronais thumbup.gif

siandien pusryciams batonas apkepintas su kiausiniu, apibarstyta su cukrumi,
pietus desreles keptos su duona ir agurkais,
vakarienei vistienos saslykiukai + plikyti ryziai ir agurkeliai zali, spanguoliu kisieliuko atsigerimui thumbup.gif

perskaiciau skryliai su spirguciais, tei teip uzsimaniau cool.gif
Atsakyti
Pusryciams - netikras zuikis, vistienos slauneles, pietus - su sunum buvome isvaziave i svecius, vyras net nezinau ka valge, vakariene - is vakarykstes bulviu koses padariau bulviu lazdeles su fermentiniu suriu, apvoliotas dziuveseliuose, valgeme su pomidoru padazu
Atsakyti
Na va ką tik papusryčiavau, pangasijų file, iš maxes 6,99berods 1kg
vėliau pas mamytę važiuosiu cepelinų
user posted image
Atsakyti
Kazkaip idomu pasidare koks turetu but netaupanciu dienos meniu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
pusryciams ir pietums nieko nereikejo, nes sunaus su MB nebuvo, man uzteko poros sumustinuku blush2.gif ......... vakariene, gal ir sunkokas maistas, bet labai uzsimanem silkines koses.... rolleyes.gif
Atsakyti
Pusryciai man - vakaryksciai bulviniai pirsteliai su pomidoru padazu, vaikui - varskes apkepas su grietine, vyrui - sumustiniai su suriu, kiti su lasinukais, pietus - dilgeliu sriuba, vakariene - makaronai su mesa ir salotos (svogunu laiskai, salotos, krapai, grietine)
Atsakyti
QUOTE(Violetikas @ 2009 06 20, 16:27)
Kazkaip idomu pasidare koks turetu but netaupanciu dienos meniu  g.gif  biggrin.gif

meniu gali ir tas pats būti, bet tarkime mes nuėjusios į parduotuvę palyginam manau visos kainas, o yra tokių, kurie ima tiesiog grietinę ir nežiūri ar ji 1,50 ar 2 ar 4lt kainuoja, o kai viskas taip susideda ir gaunasi kad mes pigiau apsišopiname. Kitas dalykas, pas mus čia gausu va tokiu kaip makaronai su mėsyte, troškiniai visokie, ne valgome kiekvieną dieną kepsnių, lašišų, ikrų, krevečių nu ką aš žinau plati tema biggrin.gif būna, kai kurioms kai visai neturi pinigų, o reikia savaitę ar išgyventi, tai labai puikiai meniu sudaro ir pavalgę ir sutaupę ir toliau laimingai gyvena thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi ilgai miegojau, tai dabar pirmą kartą valgau kepintus cepelinus su mėsa, vaklar iš mamytės parsivežiau. Vėliau bus silkės file(maxei 7,99berods) su duona
Atsakyti