Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytės vaikučiams ir ne tik

QUOTE(mime @ 2009 06 07, 13:33)
super thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ačiu 4u.gif

QUOTE(juratike13 @ 2009 06 07, 15:30)
suzavejo sitas kepuriukas,ale vis pamirstu paklasut kaip cia nerta,taip atrodo,kaip is atskiru daliu ir paskui sujungta,o kaip is tikro???

O cia mano dar vienas nertas berniukui,pirma karta dariau su snapeliu...kazkaip man sitas reikalas sudetingas doh.gif


Labai fainas kepuriukas.
Bandana nerta nuo pakaušio, viskas kartu. Va aprašymas šioks toks. Čia buvo 1,5 metų berniukui.
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2009 06 07, 15:12)
ziurint kokia apimtis  mirksiukas.gif is 50 gr plonesniu nei maxi esu nerusi ant 44 cm apimties tai uzteko , na ir nuo rasto priklauso...nepabandzius nezinosi  mirksiukas.gif bet siaip is mano patirties jei tikria plonesni nei maxi tai tikrai turi uztekti. va dar prisiminiau kad neriau skrybelaite ir ant 52 cm apimties ir uzteko ir dar truputi liko

aha, tai turėtų pakakt tada. Mano merginos dabar 49 cm. Na mėginsiu, kad tik laiko būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2009 06 06, 22:12)
merginos, paaiškinkit man naujokei mezgėjėlei, kaip reikia sunert tuos šešiakampius su penkiakampiais  doh.gif  Bandau ir šiaip ir taip - neišeina fool.gif
user posted image

help.gif padekit prasau, kaip man sujungt dalis doh.gif Kazkada buvau radus aprasyma, kad reikia sujungt dalis ir apmegzt stulpeliu su uzmetimu, bet kaip tai daroma realiai - nesuprantu. Kuo jungt ir uz ko kabint mastau.gif Nerimo pradziamoksly nerandu paaiskinimo ar pavyzdelio verysad.gif
Atsakyti
Štai kepurytė 3 mėn.mergytei

user posted image
Atsakyti
Cia siokia tokia shemute
user posted image
Papildyta:
QUOTE(zuzana* @ 2009 06 06, 23:22)
O tas ''  околышек'' tai čia  kepurės snapelis ar kaip ją ten dar pavadinti,nes labai daug klausimų kilo verčiant.

tai ne snapelis, bet tas rombiukas. neriu tokia kaip berete pagal aprasyma. tai kur ausytes dengia juosta aplink galvyte yra nunerta kaip su virbalais, bet isties su vaseliu. tik idommu kaip ax.gif
vat pagal sita aprasyma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 07 birželio 2009 - 16:06
parodysiu kokią kepurytę radau pas rusaites biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 07, 12:58)
Pauksciuk, ziuriu tu is klaipedos, ar ten niekur nera tu lietuvisku siulu banga, nida...
arba kokiu nors kad man tiktu  doh.gif Sesuo gyvena klp, tai prasyciau jos atsiust, tik ji nerankdarbiauja, tai ir nezino kur ieskot  ax.gif


labutis,
lietuviškų siūlų "banga" ir "nida" yra pirkti kaune esančioje siūlų parduotuvėje,kuri yra palangos g.22/ vilniaus g. 44,ir parašau tel.nr. 207301. kaip matau , esi iš jurbarko, bet maža ką, gal kada būsi kaune, tai galėsi užsukti į šią siūlų parduotuvę, dar galima pasiskaityti čia:www.gerosakys.lt, na tikiuos, kad ši info bus naudinga mirksiukas.gif
Atsakyti
va papozavo mano mažoji, tik jai diedelė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingrida.S @ 2009 06 07, 19:33)
parodysiu kokią kepurytę radau pas rusaites  biggrin.gif


Čia tai geras thumbup.gif Nu ir prisigalvoja moteros doh.gif
Atsakyti
Grazina,labai dailu...
o gal kas turit siu gelyciu schema?Ir kaip cia ausytes padarytos,lyg ir ne viena gelyte,kazkaip sueina i trikampi gale g.gifuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratike13: 07 birželio 2009 - 20:10
Sukėliau schemas, gal kam pravers
http://pauksciukas.g...atch?a=Bic-cGn5
Atsakyti
Labai grazios jau visos kepures 4u.gif
Pasirodysiu ir as ka numezgiau
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti