Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 2

Sveikos naujoje temoje bigsmile.gif

user posted image

Senąją temą rasite čia:

http://www.supermama...;#entry27194714

Dalijamės šeimų savaitės meniu ir padedame maitintis sveikai, pigiai ir nenuobodžiai 4u.gif


Atsakyti
groovy, ne pirmą kartą perskaitau apie Delano ryžius. Tu juos ten perki, ar gamini kaip jie gamina, ar dar koks variantas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2009 05 22, 17:36)
groovy, ne pirmą kartą perskaitau apie Delano ryžius. Tu juos ten perki, ar gamini kaip jie gamina, ar dar koks variantas? biggrin.gif

aha mane irgi domina bigsmile.gif
Atsakyti
o mane domina, kaip ji ruosia zirnius su spirguciais.. ax.gif smile.gif tiesiog isverdi zirnius ir sumaisai su pakepta sonine ar lasinukais gal..?
Atsakyti
QUOTE(Aušriukė @ 2009 05 22, 23:04)
o mane domina, kaip ji ruosia zirnius su spirguciais.. ax.gif  smile.gif tiesiog isverdi zirnius ir sumaisai su pakepta sonine ar lasinukais gal..?

galiu atsakyti kaip as ruosiu... blush2.gif ogi labai paprastai biggrin.gif
zirnius per diena laikau uzmerkus, kad isbrinktu, po to greiciau isverda.
baigiant virti dedu kubeliais pjaustyta sonine, ar kumpi, svogunu laisku, krapu, galima ir svoguno galvute, jeigu patinka. aisku siek tiek prieskoniu,bet ne per daug, nes nuo sonines dar jauciasi surumo stipriai.jeigu dedu kumpi tai dar ir sviesto maza kubiuka imetu, o jei sonine tada nereikia smile.gif
leidziu dar pasitroskinti keleta minuciu ir viskas, skanaus mirksiukas.gif[img]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suntea7: 23 gegužės 2009 - 09:51
prasom vaisintis mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
aš irgi taip darau žirnius. skanu.
Atsakyti
siandien apsipirkau. isleidau iki 35 litus ir turguj dar mazdaug tiek pat. o nusipirkau maisto geriausiu atveju iki antradienio doh.gif pirkau darzoviu (salotu, agurku, svogunu laisku, rugstyniu, raugintu kopustu), rukytu desreliu, is iki - vistienos blauzdeliu (akcija), pieno, batono, vaikui varskytes, jogurtuku..
6. - ryte batonas mirkytas kiausinio - pieno plakinyje, keptas. toliau taisyiu silkiu salotas (silkes, pomidoru turejau is anksciau, niekaip neprisiruosdavau padaryti), varsketukai is kameros, jei bus noro issivirs dar kas nors desreliu. vyras siandien dirba, mazasis serga, nelabai valgus.
7. - ryte kiausiniene arba 5 grudu kose. pagal nuotaika. pietums bus tusinti kopustai su rukytomis desrelemis ir bulvem. vakarienei blynu. mazajam pietus gali buti per sunkus, tai virsiu blauzdeles.
1. - is sultinio - rugstyniu sriuba. is blauzdeliu likusiu - tikiuosi liks uztektinai zemaiciu blynams. pusryciams kokiu nors kruopu kose (ryziu greiciausiai). jei mazasis sirgs.
ir viskas ir nebezinau daugiau doh.gif antradieniui gal dar liks sriubos pasisildymui. o daugiau vel galvosukis. kas cia dabar yra kad nebemoku planuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2009 05 22, 14:39)
Bet kaip sunku kreiptis tokiu niku i zmogu  blush2.gif  doh.gif

nu, natūra mano tokia bjauri lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tookia @ 2009 05 22, 13:44)
zianai bajurybe as tau pavydziu,tavo seimyna viska valgo,ir kepeneles,ir zuvi kiek pamenu,ir koses,ir kruopyciu sriubas,zodziu,nera bedos sugalvoti vakariene is ko pagaminti

žinok, mėgsta mano irgi skirtingai valgyt. Tai jei nenori valgyt, kas palikta, tenkinasi likučiais ar pasidaro kažką. Vaikai dar dasidaro kažką, tai kiaušinį, tai omletą kepasi. Čia jau kaip joms užeina doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Brno @ 2009 05 22, 12:35)
O kaip ten ta desertini suri reik gaminti? Gal galima receptuka?

man čia viena mamytė pasakė, aš truputį receptuką palengvinau blush2.gif
Iš vakaro dviejų skirtingų spalvų pasidarau žele (tik reikia vandens pilti ne 500, o 400 ml, tada kietesnė būna), atvėsta ir į šaldytuvą nakčiai. Tada 5-6 valgomus šaukstus želatinos užpilu 0,5 litro pienu ir irgi į šaldytuvą. Ryte iškaitinu želatiną su pienu ir atvėsinu. Tame tarpe ištrinu su cukrumi 0,5 kg varškės (tinka ir liesa, ir konditerinė, ir iš pokelių). Ir pilu po truputį pieną su želatinu į masę. Tada supjaustau gabalais žele ir sudedu į varškės masę. Galima dėti ir aguonų su riešutais, manau ir šviežių uogų. Aš visada dar truputį vanilino įdedu dėl kvapo. Tada į kažkokią formą supilstau ir po pusdienio jau valgom. Gana nebrangu blush2.gif. Darau beveik kas savaitę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 05 24, 09:04)
man čia viena mamytė pasakė, aš truputį receptuką palengvinau blush2.gif
Iš vakaro dviejų skirtingų spalvų pasidarau žele (tik reikia vandens pilti ne 500, o 400 ml, tada kietesnė būna), atvėsta ir į šaldytuvą nakčiai. Tada 5-6 valgomus šaukstus želatinos užpilu 0,5 litro pienu ir irgi į šaldytuvą. Ryte iškaitinu želatiną su pienu ir atvėsinu. Tame tarpe ištrinu su cukrumi 0,5 kg varškės (tinka ir liesa, ir konditerinė, ir iš pokelių). Ir pilu po truputį pieną su želatinu į masę. Tada supjaustau gabalais žele ir sudedu į varškės masę. Galima dėti ir aguonų su riešutais, manau ir šviežių uogų. Aš visada dar truputį vanilino įdedu dėl kvapo. Tada į kažkokią formą supilstau ir po pusdienio jau valgom. Gana nebrangu blush2.gif. Darau beveik kas savaitę doh.gif

Nu kaip skaniai skamba ax.gif reikės ir man pasigaminti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 05 24, 09:04)
man čia viena mamytė pasakė, aš truputį receptuką palengvinau blush2.gif
Iš vakaro dviejų skirtingų spalvų pasidarau žele (tik reikia vandens pilti ne 500, o 400 ml, tada kietesnė būna), atvėsta ir į šaldytuvą nakčiai. Tada 5-6 valgomus šaukstus želatinos užpilu 0,5 litro pienu ir irgi į šaldytuvą. Ryte iškaitinu želatiną su pienu ir atvėsinu. Tame tarpe ištrinu su cukrumi 0,5 kg varškės (tinka ir liesa, ir konditerinė, ir iš pokelių). Ir pilu po truputį pieną su želatinu į masę. Tada supjaustau gabalais žele ir sudedu į varškės masę. Galima dėti ir aguonų su riešutais, manau ir šviežių uogų. Aš visada dar truputį vanilino įdedu dėl kvapo. Tada į kažkokią formą supilstau ir po pusdienio jau valgom. Gana nebrangu blush2.gif. Darau beveik kas savaitę doh.gif

Labai labai aciu uz receptuka 4u.gif Butinai darysiu, maniskiams irgi turetu patikti bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

Ir as jungiuosi prie jusu. Kelias savaites jau skaiciau ir mokinausi apsipirkti, kad tik sutaupytumem rolleyes.gif . Deja, bet visai savaitei apsipirkti pabijojau, todel pradziai nusistaciau savaites limita ir bandziau pirktis kasdien arba kas antra diena. Ir pirkau tiktai numatytan is anksto meniu ax.gif

Taigi praejusios savaites musu meniu

Pirmadienis:
Rytas. Man - sumustiniai, vaikui - varskyte, o vyras pusryciu nevalgo biggrin.gif
Pietus. Man Desreles su ryziais, vaikui - buroku sriuba su mesyte, vyras valgo darbe.
Vakariene. Omletas su desrelem ir bulvem, vaikui - grikiu kose ir jogurtas. Vyras - alus, cipsai, ledai doh.gif . (Jis man visai nepadeda verysad.gif )

Antradienis:
Rytas. Niekas nesikeicia biggrin.gif
Pietus. Man- rauginti kopustai su desrelem ir bulvem,Vaikui - Ryziu sriuba su darzovem ir mesyte
Vakariene. Omletas su desrelem ir bulvem (reikejo dabaigti tas desreles ir uzsilikusias virtas bulves). Vaikui - kose ir varskyte.

Treciadienis:
Rytas. Tas pats.
Pietus. Tas pats kaip antradieni (reikia gi pabaigti)
Vakaras. Varskes apkepas. Vaikui grikiu kose ir varskyte.

Ketvirtadienis:
Rytas. Ryziu kose su darzovem. Vaikui varskyte ir vaisiai.
Pietus.Man - likes varskes apkepas, vaikui - svieziu darzoviu sriuba su frikadelem.
Vakaras. Keptas farsas su darzovem ir virtom bulvem. Cia vyrui. O mes su dukra isvarem i gimtadieni, ten ir pavalgem. Dar pries tai dukryte koses pavalge.

Penktadienis:
Rytas. Sumustiniai man ir varskyte, jogurtas vaikui. Isvaziavom i svecius, ten visokiu uzkandziu buvo, pacios vezemes vynuogiu ax.gif
Pietus. Man - Keptas farsas su darzovem ir virtom bulvem. Vaikui - Darzoviu sriubyte su mesa.
Vakaras. Zuvis su bulvem. Vaikui - kose, jogurtas.

Sestadienis:
Rytas. Sumustiniai. Varskyte.
Pietus. Zuvis su bulvem. Vaikui - perliniu kr sriuba su kalakutiena.
Vakaras. Dabaigiau as zuvi, vyras kepta farsa su darzovem. Vaikas - grikiu kose ir vaisiai. MB - alus, cipsai doh.gif

Sekmadienis:
Rytas. Sumustiniai. Vaikui - bananas, jogurtas, melyniu bliudelis rolleyes.gif (is kameros)
Pietus. Keptos bulves su kefyru. Vaikui - perliniu kr sriuba su mesyte.
Vakaras. Dabaigsim tas keptas bulves. Vaikui kose ir jogurtas.

Sia savaite isleidau 150 lt (be keliu centu). Bet iejo ir dovanele gimtadieniui ir kelios buitines prekes. Dar uzsipirkau Pampersu dviem savaitem 90lt. Tai sakau vistiek kazkaip brangiai gaunasi mums visa savaite g.gif . Vakar jau dariau apsipirkima, nes paziurejau, kad beveik nieko nebeturim, tai uzsipirkau manau pusei savaites ir isleidau 65 lt. Kaip seksis ateinancia savaite parasysiu mirksiukas.gif

Dar neprirasiau cia visokiu uzkandziu. Vaikas nuolat kazka kramsnoja, tai sausaini, tai obuoli, tai banana. Ir mes kartais irgi kazka kazka tarp valgymu uzkandam tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajoraite: 24 gegužės 2009 - 15:33